Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
665
Cevap
34
Favori
41.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 110
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 90
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 31
  • Favoriye Eklediklerim 35
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • surfer (90 mesaj) arkeskin52 (61 mesaj) Emzik12 (35 mesaj) ahmckr (32 mesaj) burak-82 (31 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (319 mesaj) Mobil (255 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (82 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    343 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arkeskin52

Merhaba. Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. O dediğiniz kısımda sanırım işlemci mevcut. Çünkü bizde iki cihaz var ikisinde de Samsung Notes kullanırken hafif ısınma oluyor. Bu ısınma bir soruna yol açmaz.

hocam özel mesaj ile ulaşıyorum size teşekkür ederim yanıtınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yakupcan35

Arkadaslar bende 18 wattlik adaptor var. Acaba tablette kullansam sorun olur mu?

• Yarbay
    2971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Olmaz.

|
    |
    Yakupcan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj

okullar online eğitime geçtikten sonra fiyatı 2000 tl olan tablet bi anda 2500 olmuştu. şimdi okullar tatil oldu fiyatlar 300 tl indi. yüz yüze eğitimi bekleyin bence daha da iner gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufislam -- 22 Ocak 2021; 15:18:2 >
  • Binbaşı
    1559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusufislam

okullar online eğitime geçtikten sonra fiyatı 2000 tl olan tablet bi anda 2500 olmuştu. şimdi okullar tatil oldu fiyatlar 300 tl indi. yüz yüze eğitimi bekleyin bence daha da iner gibi.

Katılıyorum aynı düşüncedeyim.

Öyle bir milletimiz var ki ihtiyaç zamanı fiyatları %1000 artırıyorlar ihtiyaç dönemi bitince yapılan zamları birer birer çekiyorlar.

Pandemi sürecinde Pc & Tablet satışlarında %90 oranında artış gösterdi. Ama aynı oranda sürümden kazanma mantığı ile fiyatlar düşmesi gerekirken fiyatlar %300 arttı...

Pandemi bitince hem ikinci el piyasa hemde sıfır piyasa %40 a yakın ucuzlama gösterecektir diye düşünüyorum şahsen.

|
    |
  • Yarbay
    4270 Mesaj
    Cihazı 2143 TL'ye satın aldım Media Marktan. Umarım kasasız belasız kullanırım

Yalnız rehberimi tablete bağlayamadım. Telefonumda QR Kod okutma yok. bixby'den olutuncada olmuyor. Önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 22 Ocak 2021; 19:56:55 >
    |
    |
  • Yarbay
    4270 Mesaj
    Arkadaşlar ben s pen ile yazarken lag oluyor ve kalemle sadece dikken yazabiliyorum. Kendi telefonumun s penini kullanırsam problem yaşamıyorum dik yazma konusunda. Kalemde sıkıntı olabilir mi herkeste böyle mi?

• Yarbay
    2971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Muhtemelen kalemde sıkıntı var. Tarif ettiğiniz sorun genel bir sorun değil.
    |
    |
    Havya Makinesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: surfer

Muhtemelen kalemde sıkıntı var. Tarif ettiğiniz sorun genel bir sorun değil.

Hocam note fe telefonumda spen ile her türlü işi halledebiliyorken tabletteki ile 2 kez falan tıklamam gerekiyor. Cidden canım sıkıldı bu duruma

• Yarbay
    2971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bence kesinlikle yetkili servise gidin. kalem değişimi yaparlar muhtelemen

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

PDF okuma( kalem çok önemli değil), youtube, netflix için tablet arıyorum. s5e yi almak üzereydim ama s6 lite i gördüm. Acaba ekranları arasında 1000tllik fark var Mıdır?

• Yarbay
    2971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

1000 TL fark vereceksen iPad alınır.

|
    |
    Mryesil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4270 Mesaj
    Arkadaşlar önerdiğiniz bir ekran koruyucu var mıdır? Telefonumda kullanmam mesela ekranı öldürdüğü için ancak telefonda gorilşa glass 5 olduğu için çizilme durumu olmuyor.

• Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    tenorberk

bulduğum en ucuzu aldım ben sıkıntı yok.

|
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj

Ekran koruyucu ile ilgili şunu söylemek istiyorum. Ben komple kenarları da kaplayan bir model almıştım kesinlikle o tarzlardan almayın saçma esnek bir plastikten yapılmış ekranın görselliğini bitiriyor. Klasik kalın cam ekran koruyucu diye sipariş vermiştim satıcı o saçma şeyi yollamış dışında zore yazıyordu. Ben çıkardım koruyucuyu kalemin ucunu da hantallaştırıyordu.

Bu arada şu inceleme bence bir çok yeni alacak kişiye yardımcı olacaktır. En çok sorulan soruya sonunda adam gibi yan yana koyup inceleyen bir video denk geldi. Youtube'dan video açtığı sıraya bakarsanız bence İpad'in ekran oranı çok sıkıntılı. İpad 8 ve Tab s6 lite.

Apple Ipad 8.Nesil / Samsung Tab S6 Lite karşılaştırması... - YouTube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckobat_78 -- 24 Ocak 2021; 21:7:50 >
    |
    |

• Er
    2 Mesaj

ios olmasın istiyordum. Sipariş verdim bakalım :)

|
    |
    surfer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2971 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İyi yapmışsınız. Güle güle kullanın. Mutlu günlerde olsun.
    |
    |
    Mryesil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Merhaba Arkadaşlar, TypeC to USB çoklayıcı dönüştürücü için ne tavsiye edersiniz? Çip işlemcisi nedeniyle her dönüştürücünün çalışmadığını duydum. Kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz bir ürün varmı?

|
    |
  • Teğmen
    237 Mesaj

Bu cihazdan hdmi bağlantısı ile monitöre görüntü verebilir miyim?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.