Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
63
Favori
128.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dolby atmos sarji etkiler mi? Ve kılıf önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel olarak şarjı etkileyecek bi özellik değil. Konuda kılıf önerileri var. Önceki mesajlara bakın.

• Merhaba. Şimdi cahil cahil bir soru soracağım. Büyük ihtimalle bin tane cevap var bu soru hakkında fakaaatt netflix kulllanımı için şarj durumu nedir? Neden ipad 8 karşısında tercih edilmeli? Pazartesi günü almayı düşünüyorum. Yardımlarınızı beklerim.

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    İpad e karşı tercih sebebi fiyat genel olarak, özellikle kalem tercihiniz varsa.

Netflixte uzun saatler izleme yapabilirsiniz. Bu konuda fazlasıyla yeterli.
  • Emzik12 E kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Fiyat hoparlör kalem android özgürlüğü pil
  • Yabancı kaynaklar baktığımda dex modunun one uı 3 ile geleceğini idam ediyorlar hadi bakalım

• (Bu mesaj silindi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alik21 -- 1 Ocak 2021; 12:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam servise canlı destek üzerinden resmen sorduk ve durum bu kalem ücret dahilinde değişilecek dendi. Özürleri kabahatlerinden beter. Tableti 2 aydır kardeşim kullanıyor henüz uç erimesi durumu ile karşılaşmadık. Ama bahsedilen hissiyat kısmen var hocam. Bastırarak veya hor kullanma sonucu oluşma ihtimali var. İlerisi için garanti vermem çok zor.

Galiba toplu bir yazı yazmamız gerekiyor. Ürünle çıkan aksesuar da ürün garantisine dahil sonuçta. Şarj kablosu kulaklık değiştiriyoruz da kalem ucu mu değişmiyormuş. Üstelik Note5 kullanmış bir insanım kutudan 5 uç çıkmıştı. Hepsini kırdım. 5 tane daha servis vermişti zamanında.

En kötü ihtimal AliExpress veya eski Note serisi kalemlerin ucundan satın alırız gibi duruyor.

Tabletin tek kusuru bu. Buna da kusur demek elden gelmiyor tamamen Samsung'un Türkiye piyasasına verdiği değerden oluyor. Bozduysan yenisini al. Aklıma i ile başlayan bir modeli getiriyor. Zaten son 3 yıldır politikaları da benzer gidiyor. Hele bu yedek parça konusunda aman aman bir gidiyorlar. Xiaomi Huawei parçaları çok daha rahat bulunurken üstelik 2 3 yılda yaygınlaşmış üreticiler olmasına rağmen.

Kırılan uclari kalemden nasil çıkarabiliriz?

Benim spende de uc kırıldı ama aparat ucu tutamadığı icin cikaramadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reseb -- 28 Aralık 2020; 6:1:26 >

• reseb kullanıcısına yanıt
    Cımbızla çıkarılabiliyor.
  • Merhabalar bu model ile ipad 8 arasinda kaldim.Spenin birçok özelliği var bir de silme tuşu icinde kalemin asiri rahat oluyor bir şeyler yazarken direkt ona basıp silmek.Ipadda bu var midir.Ipada butcem var ama iostan gözüm korkuyor bir de ekran uzunluğundan kismislar.Ne alayım ben?

Kulllanimim youtube not pdf üzerine yazi vs olacak.

• Prensesela P kullanıcısına yanıt

Bu tamamen senin kullanmak istediğin işletim sistemiyle alakalı. Dediğin her şeyi tab s6 lite yapar. Hatta film izlerken daha keyifli bir cihazdır. Hoparlörleri zaten efsane. Spen ise ben kendim aktif olarak kullanıyorum. Samsung Notes uygulaması üzerinden kpss kitaplarımı adeta soru bankası çözer gibi çözebiliyorum. Notlarımı deftere yazar gibi yazıyorum. Ama dersen ben oyun oynayacağım bir ipad performansı bekleme. Oyunda üzer. Geri kalan her işi yapıyor. Ayrıca bilgisayara bağlayıp kablo veya Bluetooth ile veri aktarımı için android harika. Telefon olarak iphone kullanıyorum. Bu nedenle bende senin gibi ikilemdeyken bu cihazı aldım. Yaptığım şeylerde beni üzmedi. Pişman değilim. Biraz uzun bir açıklama oldu diğer arkadaşlara da yardımcı olur 😂

• Prensesela P kullanıcısına yanıt
    ipad 8 in kalemi 1 nesil. Silme tuşu vs yok. Silme vs yapmak için ikinci nesil kalem almanız lazım. Dokunmatik yüzeyi olduğu için silme vs yapar. Ama bu kalemi iPad Air 4 veya pro modellerde kullanabilirsiniz ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfer -- 29 Aralık 2020; 19:6:18 >
  • O değil de. Tablet bilgisayar için kullandığım external klavye ve mouse'u tanıdı ya yarım saattir gülüyorum böyle bişey olduğunu bilmiyordum

• Bu tableti almaya niyetlendim ama YouTube incelemeleri beni korkuttu. Arayüzde dahi tablet tekliyor diyor inceleyeme. Görüldüğü üzere gerçekten tekleme var. Bu durum güncelleme ile giderildi mi!? Mevcut tableti sırf arayüzü kasıyor diye değiştirecem. Değer mi bu cihazı anlamaya?

• yusuf24 kullanıcısına yanıt

Bende tableti alali bir hafta oldu kesinlikle herhangi bir kasmayla karsilasmadim cift ekran arti acikir pencere ekranda kullanirken bile yani ayni anda 3 uygulamyi herhangi bir kasma olmadi. Ekranda cok elestiriliyordu ama fiyata gore idare eder bir ekran var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JacobTR -- 31 Aralık 2020; 0:15:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-71B2671F5

Bu mesaj silindi.

diğer modellere bakmadan s6 lite alıyorum o zaman. dersler, internet gezintisi ve netflix için...

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.