Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab s5e Kullanıcı Yorumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
5
Favori
5.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bir sıkıntı yok yalnız şöyle bir şey var telefonum s9 plus tablete göre daha iyi wifi çekiyor bu eskidende mi böyleydi ? yoksa Android 10 sonrası mı oldu emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tableti oyun dışında kullanan var mı arkadaşlar ?
    Artık outlook chrome ve excell için 5 kg cihazı prizi kullanmak istemiyorum.

Buna klavye mouse takarak mail cevaplamak , sayfama giril yapmak istiyorum.

Alt+tab kombinasyonunu aktif kullanıyorum.Mouse şart.
    Herkes pubg açıyor mu ? Gibi inceleme yapmış.Fakat ben iş için istiyorum.

İpad 7 çok güzel cihaz fakat hangisi iyise onu kullanacağım.

• Hiç oyun oynamadım düşünmüyorum da bana göre klavye ve mouse ile birde dex modunda ihtiyaçlarınız gidermeye yetecektir

• tablet den nasıl arama yapıldığını çözen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Merhaba,

İlginç bir şekilde bu forumda bu tablet hakkında tecrübe yorum yok. Belki bu bir başlangıç olur. Cihazı dün Amazon.com.tr'den 3104 liraya teslim aldım. Yaklaşık 2 aylık bir ipad 7.nesil tecrübem olmuştu ve acilen satıp bu cihazı aldım. Esasında daha öncesinde 2014-2020 yılları arasında Samsung Tab S kullanmış ve memnun biri olarak yine Samsung bakıyordum ama o sırada ipad te bir indirim oldu ve denemek için aldım. Evet ürün güzel performanslı fakat eksi yönleri benim için daha fazlaydı. Sanırım kimse kral çıplak diyemiyor ama ben diyeceğim. He bu arada ben tablette öyle fotoğraf/video işleyen, resim çizen biri değilim. İnternet kullanımım, biraz oyun biraz da video seyretme gibi amaçlarım oluyor. Bu nedenle yüksek performans gibi şeyler gerekmiyor bana. Bunu söyleyerek devam etmek isterim. Şimdi gelelim ipad'e tasarım olarak yılların görseli neredeyse en ufak farklılık yok, aynı kasayı tabiri caizse iteleyip duruyorlar. Ürün bana çok ağır (kütle olarak) geldi, yarım saatlik bir kullanımdan sonra beni inanılmaz rahatsız ediyordu, ağırlık merkezinden midir yoksa altta tuş olmamasından dolayı sürekli yukarı taraflardan tutmaktan mıdır bilemiyorum gerçekten bileklerimi ağrıtıyordu diyebilirim. Bunun dışında herkesin bildiği geri tuşunun olmaması ve bazı zoraki işlemleri beni inanılmaz soğuttu üründen. Bunun yanında bir platformda her şey mi paralı olur? Burada öyle çocuklara oyun yükleyeyim diyorum para, bir iki tane wallpaper yükleyeyim diyorum para, onları bıraktım adamlar "zart" diye uyarı sesi yapmışlar 1,5 liraya satıyorlar :) Bir tane usb alayım dedim normal 64gb sandisk 50-60 lirayken sadece ucunda ipad girişi var diye hoop 200 liradan kapı açıyorlar, kablosu desen öyle. Bu ne kardeşim??? Oyunlarda Arcade diye bir şey çıkartmışlar bir iki güzele benzeyen oyun var onlar da aşırı pahalı. Bir diğer sorun da özellikle hepsiburada sitesini açtığınızda sayfanın sağ tarafı yani hesaba giriş yapacağınız kısımın çıkmıyor olması :) bildiğiniz sayfanın sağ tarafında yaklaşık 3-4 cm lik kısım gözükmüyor. Küçülteyim yana çekeyim diyorsun yok yan çeviriyorsun yok, şaka gibi. Bir iki sitede başıma geldi bu. Safari'de de aynı Chrome da da aynı. Site bazlı olabilir ama sonuçta ipadte böyle samsungta yok öyle bir şey. Hoparlörlerin dizilimi çok çok saçma, alt tarafta yan yana konumlandırılmış, dik kullanırken bir nebze iyi ama film izlerken ses sağdan ya da soldan geliyor. Dik kullanayım standa koyayım diyorsun bu sefer de stant kapatıyor sesi. Film izlemek için alayım diyorsanız kesinlikle alınmaz, ekran 10" ama film izlerken sanki 8" ekranda izliyorsunuz gibi. Özetle bu gibi şeylerden çıkardım satışa ve sattım gitti.

Gelelim Samsung Tab S5e ürününe şu anda sadece dün akşam kullandım ve öncelikle yukarıdaki olumsuzlukların buradaki durumlarını paylaşacağım. Tabletin daha kutusunu açar açmaz kalite hissini yaşıyorsunuz, Tablet çok güzel bir bez kılıf içerisinde duruyor (ipad dandik bir naylon kılıf içinde). Cihaz çok hafif yanılmıyorsam 400 gramdı (ipad 483gr). Bununla beraber 5.5mm kalınlığında (ipad 7,5mm). Dört köşesinde AKG sertifikalı hoparlör var. Yani önü kapandı ya da bir taraftan geliyor gibi bir sorun yok ve Dolby Atmos destekli. Cihazda herhangi bir fiziksel tuş olmadığı için ekran oranı çok iyi (istenirse sanal tuş eklenebiliyor). Sağ tarafta parmak iziyle çalışan güç tuşu var ve hızlı çalışıyor. Ayrıca yüz tanıma var ve çok karanlıkta bir miktar bekletse de güzel çalışıyor gibi. Marketteki parasal durum ortada paralı uygulamaları bile ücretsiz bulabiliyorsunuz. Usb takmakta sorun yok zaten sd kart desteği de var. Film izlerken aşağıda yukarıda çok ince bir siyah bant kalıyor, rahatsız etmiyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar umarım araştırma yapanlara faydalı olur ve bu konu aktif olur.

Teşekkürler.
    aynen tab s (t800) den sonra geçiş yaptım ailem içim, amoled ekran bir harika.,
    ama son güncellemelerden sonra
    2 sorunum var;

LG tv ye smartview ile direk ekranı paylaşabiliyordum, ama şimdi içeriği oynatın gibi bir yazı geliyor tvye. hayır ven ekeanı paylaşmak istiyorum..

3.si
    çocuk oyun modu garip garip ayarlar istiyor, bu nereden çıktı anlamadım

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ekran yansitmayi henüz denemedim eve döndüğümde dener bakarım ama çocuk modunda değişik bir istek goremedim. Tam olarak neden bahsediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Merhaba. Ekran yansitmayi henüz denemedim eve döndüğümde dener bakarım ama çocuk modunda değişik bir istek goremedim. Tam olarak neden bahsediyorsunuz?
    hocam böyke yazıyor oyunları tıklayınca
    dediği yere gidince de karmakarışık..
    Samsung Galaxy Tab s5e Kullanıcı Yorumları

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    oraya gidince de saçma sapan ekranlar arasında dönüp duruyorum

ve en sonunda family link uygulamasını yükleyin filan diyor.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Bu tableti kim kullanacak seçeneği nerede çıkıyor bende çıktığını hatırlamıyorum ama o aslında güzel bir özellik. Ebeveyn olarak tüm bilgileri kontrol altına alıp, sınırlar koyabiliyorsunuz. Programların kullanılabilir olmas k icin ebeveyn sayfasında bu programları seçmeniz gerekiyor. Gerçi secmezseniz çocuk modunda gozukmemesi gerekiyor sizdeki problemi anlayamadım. Silip tekrar kurmanızı öneririm.

• yeni gelen güncelleme nedir yükleyip kullanan var mı

• Arkadaşlar Samsung'da satış sonrası müşteri ilişkileri nasıl? Yani kendileri kaynaklı bir problem olsa yenisiyle değiştirirler veya düzeltirler mi?

En az 5-6 yıl sorunsuz kullanabileceğim bir tablet almak istiyorum.

Bir de S5e ile S6'nın ekranı 120 hz miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Venture -- 12 Ekim 2020; 9:35:18 >
  • tab s6 vs tab s5e 60 hz ,yeni çıkan tab s7/7+ 120 hzdir

• hepsi buradada orjınal klavye kılıf kampanyası var

3299tl geliyor.. sizce hangisi 3200tl ipad 8 mi. bu mu. oyun performansı nasıl. kafam karıştı. a12 işlemci kafamı çeliyor. ama eski tabletim de samsung s10.1note 2014 edition. samsung sağolsun bu tablete 1 güncelleme verip bir daha da vermedi zıcılmış pok gibi bıraktı. birdeamira gemiydi o donemin en üst tablediydi. 1500tl almıştım.

şimdi süşündürüyor beni.

• diabl0 kullanıcısına yanıt

İpad 8 i bırak ipad 7 bilene bu cihazdan iyi gerek performans gerek yazılım desteği olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: meydanoglubaran62

İpad 8 i bırak ipad 7 bilene bu cihazdan iyi gerek performans gerek yazılım desteği olsun.

hocam sağol az kalsın alıyordum. klavye ye kanıp. huewai aldım mate pro kelamle 3800 geldi. kirin 990 var birde üstüne şansa denk geldi.

• Merhaba kendi klavyesi ile birlikte satın aldık. Klavyedeki türkçe karakterlere basınca farklı karakterler yazıyor bir ayarı varmı türkçe karakteleri yazmasını sağlamanın ?Teşekkürler...

• Bu tabletten aldım. Kalem kullanmak istesek kullanabilir miyiz? Kalem s pen özelliklerini kastetmiyorum. Sadece parmak gibi algılaması yeterli.

Misal:

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07ZS1DT9M/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1&tag=spydrop-20

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0090KGT7Y/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3515GKC8X3KB9&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop

Samsung Türkiye'ye sordum. Hiçbir kalemi kullanamazsınız diyorlar. Ama onlara güvenmiyorum cahiller. Şoğu şey hakkında yalan yanlış bilgi veriyorlar.

• timucinpusat kullanıcısına yanıt
    parmak gibi algılamasını istiyorsan yeterli olması gerekir bende bir hastanenin verdiği promosyon kalem var onunla çalışıyor
    ancak paylaştığın sitedeki kalemler pahalı
    google da dokunmatik kalem diye arttığında 5,10, 20 tl lik kalemler var

• gael kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • timucinpusat kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun size gelen klavye bu şekilde Türkçe harfleri olan klavye mi ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.