Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE ) S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
8
Favori
20.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Bilginize, kendi Tab S3'ümü 1500 liradan satışa çıkarıyorum tekrar. Faturası, kutusu, şarj aleti (orijinal S8 siyah şarj aleti) ve S-Pen'iyle birlikte toplam 1500 lira. Evet, cihazı baya yerin dibine soktum. Fakat bu fiyata hiçbir yerde bulamazsınız söyleyeyim :)

neden satıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Kardeşime liseyi kazanınca bilgisayar alacağız onun için. Bir de iPad Pro 10.5'e geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Kardeşime liseyi kazanınca bilgisayar alacağız onun için. Bir de iPad Pro 10.5'e geçtim.

Hayırlı olsun, ipad 10.5 şuan tabletlerin kralı. Apple zaten iyi olduğu tablet kategorisinde bu yıl rakipleriyle arasında resmen uçurum oluşturdu...

Samsung'a güvenerek kafadan 1000tl zarar ettim. Bundan sonra en az bir 10 yıl hiçbir ürününü almam herhalde. Ancak hazmederim doğrusu..

• Teşekkürler. Haklısınız gerçekten. Samsung tanıtımda o kadar övdü tableti, resmen fiyasko. Hakkını yemeyelim tabletin, hiç işe yaramıyor değil. Aşağıya koyduğum çizimi Tab S3'te yapmıştım. Yine de bir iPad Pro değil.

★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam kurban olayim bir el at kiracagim tableti yoksa polonya t825 rom indirdim 4 parcali odinde atarken hata veriyor yardimci olur musun@smart1978

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyonhesCom -- 16 Eylül 2017; 14:01:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @smart1978
    ★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• MyonhesCom kullanıcısına yanıt
    Once sunu bir dene :
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.hangoutsdialer

Bu sekilde calistiranlar varmis. Illa farkli bir firmware yuklemeye gerek yok.

Kaynan ta surdan :
    https://www.quora.com/Can-you-use-the-Samsung-Galaxy-tab-S3-for-voice-calls

Tab S te basarili olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 16 Eylül 2017; 17:49:27 >

Hocam dialer türü uygulamalar denedim ama sonuç alamadım. Sanırım t825 romu kurmadan başaramayız
  • ★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★

Pit dosyasi cikartilmasi kolay CSC parcasinin icindedir winrar ile acilip cikartilabilir uzantisini filan sakin degistirmeyinarsiv icerigini de guncelleme degisiklik yapilmasin.

http://www.mediafire.com/file/h21w5hkcx1w11x8/smart1978-GTS3LLTE_EUR_OPEN.rar

piti çıkarma mevzusunu anlayamadım beceremedim de zaten siz yollamışsınız teşekkür ederim şimdi elimdeki poland romu ile bu pit dosyasını mı flashlayayım yoksa samfirmden sm-t825 EUR rom mu indireyim :?
  • MyonhesCom kullanıcısına yanıt
    Avrupa LTE li hangi firmware i indirsen pit dosyasi aynidir hatta dosya ismi de ayni cikacaktir.

Test amacli ben de indirdim.

Elindeki 825 li olani yukle uyumludur.

Tavsiyem recovery den full wipe vs yapsan oyle download moda gecip pit li kuruluma gecsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Avrupa LTE li hangi firmware i indirsen pit dosyasi aynidir hatta dosya ismi de ayni cikacaktir.

Test amacli ben de indirdim.

Elindeki 825 li olani yukle uyumludur.

Tavsiyem recovery den full wipe vs yapsan oyle download moda gecip pit li kuruluma gecsen.

odindeki options kısmını sizin yolladığınız ekran görüntüsündeki gibi mi işaretleyeyim ?
    SECURE CHECK FAİL : PİT DOWNLOAD EKRANINDA BU HATAYI ALDIM
    <ID:0/003> Odin engine v(ID:3.1207)..
    <ID:0/003> File analysis..
    <ID:0/003> SetupConnection..
    <ID:0/003> Initialzation..
    <ID:0/003> Set PIT file..
    <ID:0/003> DO NOT TURN OFF TARGET!!
    <ID:0/003> FAIL!
    <ID:0/003>
    <ID:0/003> Re-Partition operation failed.
    <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1
    ODİNDE İSE BUNU
  • Sende bilemedigim baska bir ayar sorunu olabilir.

Internet kotan sorun degilse resmi Turkiye modeline ait olani bir daha ayni sekilde dene. Olmazsa o zaman cihazda bir engel var.
    Zaten şuan tr romunu indiriyorum yardımınız için teşekkürler

• ★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE )  S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★

Birde boyle dene .

• O zaten açık
  • Yok mu bir yolu bu cihazla görüşme yapmanın

Hocam dun bir cilginlik yapip once t827 tur romu flashladim uzerine t825 ap sini flashladim telefon uygulamasi geldi fakat gorusme olmadi direk call ended dedi bende t827 tur a geri dondum bu arada knoxumuz 1 oldu

• silik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 29 Eylül 2017; 10:56:17 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.