Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
60
Favori
142.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 8.4 inç modeller için rom önerisinde bulunmak istiyorum.

Xda olsun diğer siteler olsun stok androidden tutun tüm touchwiz romlarını kurdum ve denedim. Denemediğim rom xda da yok ve son olarak 1 haftadır denediğim ve diğer romlara göre neredeyse 2 kat ekran süresi alıp tab s2 ve tabs3 arayüzü barndıran boşta ram kullanımı çoğu romdan (lineage os hariç) daha az olan ve stabil lagsız çalışan çok beğendiğim bir rom erobot marshmallow romu..

Tab s in ok tuşları özelliğini barındıran ctrl tuşları da olan ama yeni arayüze sahip şık klavyesi var

Uygulamalar tabs2 uygulamaları galeri saat takvim vs

Çoklu pencerede picture in picture özelliği var

Kurulumda dikkat etmeniz gereken tek nokta tabletiniz t700 yani wifi modeli ise xda dan uyumlu kernel indirip romu flaşladıktan sonra kerneli flaşlamanız lazım. İçinde t705 kerneli barındırdığı için Samsung yazısında kalır yoksa.

Batarya ömrü ve stabilite için püf noktalar rom farketmez dileyen stok rom üzerinde uygulayabilir sadece root ve xposed gerekli

Titanium backup -gereksiz kullanmadığınız uygulamaları ve servisleri dondurun (silmeyin format gerektirebilir)

Xposed modülleri

Powernap- arkaplanda Google servisleri vs batarya kullanımını engeller standby modunda şarj kullanımı günlük max %1-2 olur

Firefds kit- akıcı kaydırma için kaydırma önbelleğini devre dışı bırakma

Bildirim çubuğundaki s finder bölümünü kaldırma

Sistem durumunu değiştirme vs güzel modlama modülü

Minminguard- efsane bir reklam engelleme uygulaması istediğiniz uygulamaları seçerek reklamları engelleyebilirsiniz uygulamanın

vaadi reklam boşluklarını da kaldırmak yönünde

Youtube adaway- youtube da kesinlikle reklam çıkmıyor uygulama sürümünden etkilenmeksizin çok çok sevdiğim bir modül

Statusbarsleep- adı üstünde üst çubuğa iki kez dokunup ekranı kapatabiliyorsunuz

Bootmanager- başlangıçta çalışmasını istemediğiniz uygulamaları seçiyorsunuz

Appopsxposed- istediğiniz her uygulamanın izinlerini kontrol edebiliyorsunuz misal ben google servisleri ve Android sisteminin uyanık tutma özelliğini kapattım önceden ekran kadar android şarj yerdi istatistiklerde şimdi ekran %58 se android os %7 yemiş durumda bu değer çok iyi bir değer. Ayrıca google servislerinin ve istemediğim uygulamaların konum erişimini kapattım hem gizlilik hemde şarja büyük katkısı var. Mikrofon kamera vs herşeyi kontrol edebiliyorsunuz.

Sizin için bi güzellik daha yapayım rom ve kernel linki

Erobot rom v8 marshmallow -https://androidfilehost.com/?fid=457095661767146020

Skyhigh kernel marshmallow içinhttps://androidfilehost.com/?fid=745425885120703043

Dileyenler için romun lolipop ve kitkat sürümleri de var bu linkte tüm sürümler mevcut indirip deneyebilirsiniz.

https://erobotromdl.blogspot.com/2017/05/galaxy-tab-s-84-lte.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 19 Temmuz 2018; 20:56:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar t813 alınır mı,

tablet piyasası çok sönük daha iyi alternatif önerisi olan var mı 1500-2000 arası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Tab s2 konusuna yazarsanız kullanıcıları cevaplayacaktır.

• Merhaba,

Benim önceliğim cihazın akıcı çalışması. Touchwiz ile bu pek mümkün olmuyor. Bu konuda, bahsettiğiniz rom işimi görebilir mi?
  • FatalERROR! kullanıcısına yanıt
    Hocam tab s ten alabileceğiniz en fazla akıcıkık bu romda. Kendi deneyimime göre. Bende çok takıyorum o sıkıcı laglara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Hocam tab s ten alabileceğiniz en fazla akıcıkık bu romda. Kendi deneyimime göre. Bende çok takıyorum o sıkıcı laglara.

9.7 t800 lere olmuyormu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

9.7 t800 lere olmuyormu?

Alıntıları Göster
    Her cihazın romu ayrıdır. Dolayısıyla olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6EA805F4C

Her cihazın romu ayrıdır. Dolayısıyla olmuyor.

Alıntıları Göster
    Sağol

• Cihazıma ufak bir güncelleme geldi 25mb size de geldi mi? 10.5 SM-T800

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slmlar orjinal 8.4 lük kılıf nereden temin edebilirim arkadaşlar...?

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Cihazıma ufak bir güncelleme geldi 25mb size de geldi mi? 10.5 SM-T800

Evet, ben de bugün yükledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Alıntıları Göster
    merhaba,
    bende SM-T800 10.5 LTE var,
    acaba bizim ürünler için android uygulamaları-android ekranı tv ekranında kullanabileceğimiz bir hdmi kablo var mı ya da yazılım.
    samsung 250-300 tl fiyat biçiyor, yabancı sitelerde var ama emin olmak lazım. uyumlu olmadımı ürün elde kalabilir, gelmesei göndermesi ayları geçiyor,

benim tv android ya da tam smart değil panasonic plazma vierra 55 vt 55
    amacım serbest uygulamaları tablet ekranında açıp tv ekranında izlemek.

teşekkürler

• Ben gg den ucuz bir çevirici aldım iş görüyor.. power girişi olmayanların çalışmadığını okudum bir yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Alıntıları Göster
    merhaba

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/development/rom-lineageos-14-1-sm-t800-t3545080

bunu denediniz mi?

• arkadaslar merhaba,
    Galaxy Tab S 8.4 T700 2.el bakıyorum, acaba bıldıgınız kronık bır sorunu varmıdır? bir satıcı buldum batarya ve cerceve garantıden degısmıs şarj problemı fln varmıs, bıldıgınız baska bırsey var mı? yardımcı olursanız cok sevınırım, alma amacım ise okuma yapmak ve video izlemek sosyal medya
  • Selam arkadaslar,
    Smt 700 de youtube uygulamasi 1080p den yukari cikmiyor, 2k ekranda nasil 1440p youtube izleyebiliriz ?
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

arkadaslar merhaba,
    Galaxy Tab S 8.4 T700 2.el bakıyorum, acaba bıldıgınız kronık bır sorunu varmıdır? bir satıcı buldum batarya ve cerceve garantıden degısmıs şarj problemı fln varmıs, bıldıgınız baska bırsey var mı? yardımcı olursanız cok sevınırım, alma amacım ise okuma yapmak ve video izlemek sosyal medya
    2 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Şarjıda gayet iyi gidiyor

• Merhaba arkadaşlar,

Elimde Tab S var ve kardeşime vermiştim kullansın diye. Yaklaşık bi aydır filan sarja takmamış ve öylece kalmış cihaz. Şimdi açmaya çalıştığımda açılmıyor. Şarja takılı bıraktım neredeyse 1 gün boyunca ama yine birşey olmadı.

Home tuşu ses açma kapama güç tuşu kombinasyonları denedim ama yine bir şey olmadı. Kendimce yapabileceğim bir çözümü var mıdır yoksa servise mi vermeliyim cihazı?

Yardımcı olabilecek olan var mı?
  • Cypon kullanıcısına yanıt
    Arka kapağı dikkatli bir şekilde açıyorsunuz. Kenarlardan kredi kartı benzeri plastik bir cisimle çok içeri sokmadan.
    Sonra pilin bağlandığı kabloyu söküp tekrar takıyorsunuz ve çalışmaya başlıyor.
  • mhl kablo için bi link falan paylaşabilecek varmı. ben aldım bi kablo çalışmadı

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.