Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
60
Favori
142.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eğer şarj cihazı sağlam ise orjinal 5.3 lük olan sağlam ise yeni bir kablo al mini usb kablo. saatte %27 %30 civarı şarj edilebiliyor.

altta verdiğim linkteki kablodan al (orjinal samsung kablo kalın ve yüksek akım için ideal. ben bunu kullanıyorum.)
    https://urun.n11.com/kablo/samsung-note-2-3-4-5-s4-s5-s6-s7-edge-hizli-sarj-data-kablosu-P125300484

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 13 Nisan 2018; 18:21:10 >
  • Emelek53 kullanıcısına yanıt
    7 8 saat beklemeye gerek yok. klasik deforme olmuş kablo sorunu. sizdede aynı sorun varsa, üstte link verdim o kabloyu alıp dene istersen.
  • CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    evde ki televizyon 2013 panasonic 55vt55 3d plazma
    smart değil. uydu alıcım da vu solo se v2

kablosuz aktarım yok. bazı apk uygulamaları tablette ve güncel anlık yayınlar vs. izlenebiliyor.
    ben de galaxy tab s 10.5 LTE tableti tv bağlayıp görüntüyü hdmi olarak anlık aktarıp izlemek için istiyorum.
    birkaç ürün buldum uygun dediler satıcılar aldım uygun çıkmadı iade ettim.
    samsung da olsa hepsi birbiri ile uyumlu değil.
    uygun ürün için yurtdışı satışlarla da baktım yazdım ama uygun yok.
    bir arkadaş farklı samsung telefon için olanı almış uygulamış olmuş burada paylaşmış ama
    tabletini yazmamış tablet bende ki yurtdışı kaynaklı LTE t-805 ürünü

teşekkürler
  • Selam arkadaşlar,

Tab s tabletim 3 gündür şarja taktığımda kırmızı çarpı işareti çıkıyor ve şarj olmuyor...

Pekçok adaptör ve kablo ile denedim ama sonuç hüsran...

Sorun neyden yapabilir ?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellow canary01 -- 18 Haziran 2018; 21:57:0 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • korekaplanı K kullanıcısına yanıt
    Kendim sordum kendşm cevaplayayım arkadaşlar;

Usb soketim bozulmuş... Komple kart okuyucu ile tümleşik usb soket aldım ve kendim taktım. Düzeldi...
  • korekaplanı K kullanıcısına yanıt
    kendin söküp takabildiysen ne mutlu sana.
  • Arkadaşlar bende 2.el alarak aranıza katıldım cihaz android 6 sürümünde . 5'e düşürme şansım var mı varsa nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korekaplanı

Kendim sordum kendşm cevaplayayım arkadaşlar;

Usb soketim bozulmuş... Komple kart okuyucu ile tümleşik usb soket aldım ve kendim taktım. Düzeldi...
    merhaba benim taletimde şarj almıyor , nereden ve kaç tl ye aldınız link verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

merhaba benim taletimde şarj almıyor , nereden ve kaç tl ye aldınız link verirmisiniz

Alıntıları Göster
    Bundan alacaksin kardes, parca bu;

https://goo.gl/images/Dbw7XQ

İstedigin yerden al ama bunu al, sarj olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar tabletin sağ alt taraf çerevede dokunup aşağı yukarı yaparken tık tık ediyor sinir bozucu şekilde. Hiç düşmedi darbe almadı. Çözüm öneriniz var mı? Daha önce içini söken arkadaşlar ne yapabilirim bunu gidermek için. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 25 Haziran 2018; 2:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korekaplanı

Bundan alacaksin kardes, parca bu;

https://goo.gl/images/Dbw7XQ

İstedigin yerden al ama bunu al, sarj olacak..

Alıntıları Göster
    benim tablet st705 modeli farklı
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    Arıza aynıdır, fark etmez, o modele uygun şarj soketini al.
  • Arkadaşlar merhaba bende de t818 yani S2 tablet vardı. Kılıfın diş kabuğunu çekmeye çalışırken ekranı çatlattım teknik servise sorduğum zaman 985 lira istediler ben de o yüzden hurda halinde satmak için ilan açtım ve bir arkadaştan 2. El olarak bunu aldım.

Sanırım bunun son sürümü 6.0.1 bu tablete root yapıp custom rom yükleyip daha iyi performans alan bir arkadaş var mı tavsiye eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar merhaba bende de t818 yani S2 tablet vardı. Kılıfın diş kabuğunu çekmeye çalışırken ekranı çatlattım teknik servise sorduğum zaman 985 lira istediler ben de o yüzden hurda halinde satmak için ilan açtım ve bir arkadaştan 2. El olarak bunu aldım.

Sanırım bunun son sürümü 6.0.1 bu tablete root yapıp custom rom yükleyip daha iyi performans alan bir arkadaş var mı tavsiye eder misiniz

Ben kullanıyorum simplerstock romunu performans olarak stok romdan iyi gibi lineage os romunda hız çok artıyor ama bir türlü alışamıyorum samsung arayüzü daha kullanışlı geliyor.

• Cevabın için çok teşekkür ederim Ben de bir denerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6EA805F4C

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar merhaba bende de t818 yani S2 tablet vardı. Kılıfın diş kabuğunu çekmeye çalışırken ekranı çatlattım teknik servise sorduğum zaman 985 lira istediler ben de o yüzden hurda halinde satmak için ilan açtım ve bir arkadaştan 2. El olarak bunu aldım.

Ben kullanıyorum simplerstock romunu performans olarak stok romdan iyi gibi lineage os romunda hız çok artıyor ama bir türlü alışamıyorum samsung arayüzü daha kullanışlı geliyor.

Alıntıları Göster
    lineageos romunu denedim ama şarj etme süresi çok uzadığı için stock roma döndüm.

• arkadaşlar merhaba benim tablet st705 , pil boşalması porblemi vardı pil değiştirdim arızayı çözemedim tamir için bir servise verdim 1 ayın sonunda bana wifini bozuk oldugunu kapatıldıgında çalıştığını söylediler bu olayı yaşayan ve çözüme ulaşan var mı ?
  • Servisin soyledigi garip geldi. Oncelikle wifi kapali iken tableti bir dener misin şarj normale yakin bir sure dayaniyor mu?

Garip gelicek ama tableti fabrika ayarlarina dondurup temiz kurulum yaparsan duzelecek gibime geliyor. Servistekiler hic ugrasmamis olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Servisin soyledigi garip geldi. Oncelikle wifi kapali iken tableti bir dener misin şarj normale yakin bir sure dayaniyor mu?

Garip gelicek ama tableti fabrika ayarlarina dondurup temiz kurulum yaparsan duzelecek gibime geliyor. Servistekiler hic ugrasmamis olabilir
    tablet çok ısınıyor ve kapanıyor büyük ihtimal anakart korumaya geçiyor bekliyorum yapamazlarsa aliexpres den anakart bakıyorum 200tl gibi fiyatı vardı :(
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.