Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
60
Favori
142.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dessa

Ara ara mobil legends oynuyorum ancak en ufak bir takılma yada donma yaşamadım şuan üzerindeki grafik işlemci ile bence hala tüm oyunları açacak durumda. benim şuan te derdim batarya artık ömrünü tamamladi sanırım. Şarj çabuk bitmeye başladı. Ek olarak günde en az 2 saat oyun oynuyorum bu tablette. İki günde bir şarj ederken şimdi günlük şarj etmeye başladım. T800 bataryası değiştiren varmı acaba aramızda. Evotr sen ne yaptın daha yüksek kapasiteli batarya varmı. Evo_tr daha yüksek kapasiteli batarya varmı bulabildin mi

Daha yuksek kapasiteli pil bulamadim. Yan sanayi pil almaya da cesaret edemedim cihara zarar verebilir diye. Ancak şöyle bişey yaptim. Benim ekran sürem 3-4 saate düsmüştü. Deneyeyim dedim, pili söktüm bukac dakika sonra geri takıp full şarj ettim. İlk şarj zaten rutine göre çok daha uzun sürdü. Şuan ekran sürem 7-8 saate çıktı minimum. Buyuk olasilikla pili sokup takip full şarj edince kalibre oldu pil. Daha onceleri tam kapasite sarj etmiyordu heralde.

Arka kapaği sokmek zor degil. 1-2 dakika ayirip bi deneyebilirsin bakalim fark yaratacak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil isini Deneyeceğim teşekkürler

Teamo4042 güç tasarruf modünu bir kontrol et açık ise kapat undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dessa -- 21 Kasım 2017; 11:17:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad Pro 10.5 256’ya geçtim resmen çağ atladım..

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Bence verilir. Bende 600 liraya almıştım ama cihaz şahane...İnce, hızlı, kaliteli...
  • MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    aradaki fiyat farkı için çağ atlamanız normal bence.
  • Galaxy Tab S tabletim için S pen satın aldım. Kullanmaya başlamam için ne yapmam gerekiyor? İndirmem gereken uygulamalar var mı?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftokan -- 20 Aralık 2017; 20:25:16 >
  • ftokan F kullanıcısına yanıt
    tab s in s-pen desteği yok diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogoksel -- 21 Aralık 2017; 17:29:55 >
  • Alalı neredeyse 3.5 sene oldu. Nova Launcher ve Greenify desteği ile halen pil performansı harika. Ekran zaten muhteşem. Performans hiç de fena değil. Samsung bence en iyi ustalığını bu modelde sergilemiş. Verdiğim 700 liranın her kuruşu helâli hoş olsun diyorum sürekli. Telefon ve TV de memnun kalmamış olsam da tablette hakkını verdim. İkinci el alacaklara da tavsiye ederim.

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ]

• Arkadaşlar orjinal klavye satsam ne kadar eder

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    hocam 8.4 için ise ben talibim
  • Yok dostum 10.5 ne kadar ediyor bilginiz var mı

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    piyasası çok olan bir alet değil sanırım sahibindene bakmanızı tavsiye ederim
  • Evet orda da bulamadım teşekkür ederim

• Samsung tabletler icin en iyi servis hangisi Istanbulda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye n11 de 100 lira civarında sıfırı. 50 70 arası eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: ht1903

Alalı neredeyse 3.5 sene oldu. Nova Launcher ve Greenify desteği ile halen pil performansı harika. Ekran zaten muhteşem. Performans hiç de fena değil. Samsung bence en iyi ustalığını bu modelde sergilemiş. Verdiğim 700 liranın her kuruşu helâli hoş olsun diyorum sürekli. Telefon ve TV de memnun kalmamış olsam da tablette hakkını verdim. İkinci el alacaklara da tavsiye ederim.

Hocam merhaba Samsung Tabletin hangi modelini kullanıyorsunuz ? 700 TL aldığınız model.

Teşekkürler
  • Arkadaşlar uzun süredir kullanıp performansından ve şarjından memnun olduğunuz rom varmı acaba?
  • arkadaslar cocuklara oyun ve video vs icin 8.4 olanı alayım diyorum 450 ye buldum 2.l alınırmı ısınma vs sorunu varmı ekran suresi nasıl
  • Galaxy Tab S 8.4

• ben 2.el aldım ilk an 2 buçuk saat ekran suresi verdi simdi ise 1 satte bitiyor 5.02 android var marsmallow guncelliyimmi
    birde batarya alsam sure değisir orj bataryasını nereden bulurum
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.