Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 BEYAZ + ORJİNAL STAND

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Samsung #Galaxy S Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Samsung Kapasite #16 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 BEYAZ + ORJİNAL STAND
    Merhaba,

İşimden dolayı kullanmaya vakit bulamadığım tableti değerlendirmek üzere satmaya karar verdim. Ürün Mediamarkttan alınmış olup ilk günden beri kılıfı ve ekran koruyucusu ile kullanılmıştır. Orjinal kılıfının çerçeveleri yandan kapatmaması nedeniyle bu zamana kadar ufak çizikleri illaki vardır. Fakat kırık çıkık işlevsizlik ön ve arka yüzeyinde hiç bir şey yoktur. Kutusu durmaktadır. Özelliklerini aşağıya liste olarak belirttim. Orjinal şarj cihazı ve kablosu ile verilecektir. Kabloda kronik Samsung kablo açılması mevcuttur ama işlevinde bir sıkıntı yoktur.

Önce havale sonra kargo şeklinde ürünü satmaktayım. İzmirdeyim. Elden görmek isteyenlere haftaiçi Folkart kulelerine yakın yerde, haftasonu Buca tarafında cihazı gösterebilirim. Üzerinde film izleme, bir iki oyun oynama haricinde hiç birşey yapmadım. Kargo alıcıya aittir. Pazarlık ve takas düşünmüyorum teşekkürler.

Fiyat= 700 TL

Sahibinden ilan numarası 459536546 dır.

İyi günler dilerim.

Samsung Galaxy Tab S 10.5

Ekran Özellikleri 10.5 inç, 2560x1600 piksel çözünürlükte AMOLED 288 ppi
    İşlemci 1,9 GHz hızında Exynos Octa 5420 8 çekirdek, 4 adet A15 ve 4 adet A7 cortex çekirdekleri var Mali T-628 grafik birimi
    Ram Kapasitesi 3 GB
    Kamera Arkada 8 megapiksel 1080p video kaydı. Önde 2.1 megapiksel ve 1080p video kaydı
    Hafıza 16 ve 32
    Hafıza Kartı Var 128 GB Kadar Micro SD
    Pil Kapasitesi 7900 Mah
    Android Sürümü Android 4.4.2 TouchWIZ
    Boyutlar 247,3 mm boy, 177,3 mm genişlik, 6,6 mm kalınlık
    Ağırlık 467 gram
    Ekstra Özellikler Dünyanın ilk 10,5 inç AMOLED ekranında 11 saat boyunca Full HD video izlenebiliyor.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.