Şimdi Ara

Samsung galaxy tab p-1000 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar iyi akşamlar galaxy tab p-1000 var yazılımı komple gitti açılmıyor. açılış ekranında takılı kalıyor işlemi tekrarlıyor samsung yazısında.. orjinasıl yazılımını nasıl bulup tekrar yükleriz lütfen yardım edin.. tablet emanetti çok acil lütfen.. bazı kaynaklardan firmware yükledim gene aynı format atarkende şu hatayı alıyorumm.. E:format_volume: rfs format failed on /dev/block/stl10 (HATA)

• aşağıdaki linkte bulunan 2.3.6 romu kur odin ile dene bakalım...ancak ben yükledim ama tablette kendi internet browser ile flash içerikli videoları oynatamadı,flash player yüklü olmasına rağmen..
    https://drive.google.com/file/d/1gFVZ7qq9s43KUnVpN1UQk3HJbiqjNX7H/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 22 Mayıs 2018; 22:30:52 >
  • sağol @06ensar kardeşim ama verdiğin link açılamıyor.. tıkladıgımda bu hatayı alıyorum.

doc-04-0k-docs.googleusercontent.com ana makinesine erişim reddedildi
    Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.
    HTTP ERROR 403Samsung galaxy tab p-1000 yardım
  • aidata2 A kullanıcısına yanıt
    link yeniledim yeniden deneyebilirsiniz...
  • tşk ederim indiriyorum deneyip sonucu söyleyeceğim çok tşk ederim. bunu yüklerken odinde hangi yere basıp seçeceğiz ustam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aidata2

tşk ederim indiriyorum deneyip sonucu söyleyeceğim çok tşk ederim. bunu yüklerken odinde hangi yere basıp seçeceğiz ustam ?
    bu video da anlatıldığı şekilde yüklemiştim...

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

link yeniledim yeniden deneyebilirsiniz...
    tşk ederim. indirdim yükledim açılmasını bekliyrum yaklasık 5 dakikadır samsung yazısında bekliyor yazı yanıp sönüyor.inş doğru yapmışımdır.Samsung galaxy tab p-1000 yardım
  • odinde gördüğüm kadarıyla eksik yapmışın gibi ayrıca videoyu dikkatle izle odinde nereye ne geleceği romun rar içinden çıkanları nereye yerleştireceği gösteriliyor ayrıca doğru şekilde yapıldıktan sonra açılışta işlemlerden sonra samsung yazısı görülünce telefon ile pc arasındaki usb kablo hemen çekilecek..bağlantı keslecek yaklaşık 5-6 dakika sonra telefon açılması lazım..

odin 1.85 kullan ve bölümler ve ayarları göründüğü şekilde olmalıdır..

Samsung galaxy tab p-1000 yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 23 Mayıs 2018; 19:17:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

odinde gördüğüm kadarıyla eksik yapmışın gibi ayrıca videoyu dikkatle izle odinde nereye ne geleceği romun rar içinden çıkanları nereye yerleştireceği gösteriliyor ayrıca doğru şekilde yapıldıktan sonra açılışta işlemlerden sonra samsung yazısı görülünce telefon ile pc arasındaki usb kablo hemen çekilecek..bağlantı keslecek yaklaşık 5-6 dakika sonra telefon açılması lazım..

odin 1.85 kullan ve bölümler ve ayarları göründüğü şekilde olmalıdır..

tamam usta tek anlamadıgım senın verdiğin linkte tek dosya var. diğerlerini nasıl bulacağız?

P1000XWJQ8_P1000XXJPZ_P1000DBTJQ1_HOME.tar tek bu dosya var
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    kardeşim sağol çözdüm sayende

bu linkteki dosyaaları indirdim videoyu uyguladım sonuç süper:)) tşk ederim tekrar
    https://www.4shared.com/rar/Z5rQuRYFba/P1000DXJPI_P1000DXJPE_236.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aidata2 -- 23 Mayıs 2018; 22:55:17 >
  • sanırım benim uploadım tek dosyalı olanı göndermişim...evet göndermek istediğim mevcut linkteki rar doyasıydı..ama yinede siz videoyu izleyip sonuca ulaşmışınız..hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.