Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.266
Cevap
26
Favori
657.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende henüz cihazı inceleme, karar verme aşamasındayım ancak hali hazırda satın alıp kullanan arkadaşlara, arabalarında da rahat kullanabilmeleri için bu aparatı buldum, navigasyon sırasında oldukça işinize yarayacağını düşünüyorum.

http://cgi.ebay.com/OEM-New-Samsung-Galaxy-Tab-i800-Car-Mount-Dock-w-Chager_W0QQitemZ250737194990QQcategoryZ20336QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5532468616183932001

• Selam arkadaşlar
    Benim yaşadığım bir problem var, bilgisi olandan yardım istiyorum.
    E-posta uygulamsına e-posta adresi tanımladığımda gelen e-postaların dil setinde problem olduğu için türkçe karakten sorunu oluyor, bunla karşılaşan oldumu merak ettim. Yardım rica ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Ben orjinal romu yükledim herşey çok güzel fakat 3g üzerinden internet bağlantım yok:(

Sevgili Saydam330,

Ayarlardan mobil ağlar sekmesine gelin paket ve veri kullan ı tikleyin.Böylece hem wi-fi hem gsm paket veri (3g ve edge) kullanabilirsiniz.

Sanırım rom u yükledikten sonra ilk kurulumu yaparken sadece wi-fi yi seçtiniz eğer simkart üzerinden internet kullanmak istiyorsanız gsm ve wi-fi yi seçmelisiniz.

Sorun yaşamanız durumunda bana özelden telefon numaranızı yollayın.

Saygılar.
  • Aksesuar denilince aklıma geldi geçen hafta bulmuştum, site içinde erişim yok arayınca ulaşabiliyorsunuz, kolaylık olsun diye gödneriyorum, birde orinal aksesuarları karşılaştırma şansı oluyor. Ben hepsini çok mantıklı buldum ama en çok dikkatimi çekenler; klavye, multi-media dock, araç kiti, araç şarjı ve stylus pen almayı düşünüyorum.
    Galaxy Tab Aksesuarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armain -- 9 Aralık 2010; 23:21:05 >
  • Kaan abi sayesinde bu cihazı almış bulunmaktayım.Yarın sabahın köründe işe gideceğim için sadece kutularından çıkarıp 10 dakika kurcaladım...
    Tekrar teşekkürler Kaan abi...

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**-
  • Kaanustr a telde yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim:))))
  • birde ekran koruyucu ve çantada aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinaka

Kaan abi sayesinde bu cihazı almış bulunmaktayım.Yarın sabahın köründe işe gideceğim için sadece kutularından çıkarıp 10 dakika kurcaladım...
    Tekrar teşekkürler Kaan abi...

Sevgili Yasinaka,

Çok sevindim Gülegüle kullanın.

Sevgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Kaanustr a telde yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim:))))

Rica ederim, Hem birlikten güç doğuyor hemde forumdaki arkadaşlarla tanışmış oluyoruz.

Saygılar..
  • Merhaba,

Oyuncu arkadaşlara bir bomba!!!!!

Sevgili Kardeşim Protochip Katkılarıyla....

NFS SHIFT HD :

Aşağıdaki linkten indirin.Kurulum dosyasını telefona gönderip kurun ama oyunu çalıştırmayın. Sonra Telefonu USB modda bağlayıp arşivde bulunan Andorid adlı klasörü telefon hafızasına kopyalayın. Aynı klasör telefon hafızasında da var ve üstüne yazayım mı diye soracak evet deyip kopylama işlemini bitirin. Telefonu USB den çıkarın. Ve oyunu çalıştırın. SUPER GRAFİKLER !!!

http://**pidshare.com/files/436033187/NFSShiftHDv104-TAB.rar

Saygılar..

• ben yeni orjinal romu kurdum gayet güzel fakat birkaç sorunum oldu dolphin browser hd kullanıyorudum açılmadı bende yeniden kurdum fakat eskiden farklı oldu,eskiden sayfayı istedigim kadar zoom yapabiliyordum şimdi standard opera gibi sadece tek boy zoom yapıyor,bunun çözümü var mı arkadaşlar?
  • bende soyle bir haftadir takip ediyorum sizleru abiler hepinize tesekkurler bende bir iki haftaya aliyorum insallah ama turkcelli olcak heralde bu turkcell romu cihazi yavaslatiyo mu baska rom kurmama İLLA gerek verme yoksa onunlada hizli mi yardimlariniz icin teskurlwr simdiden(xperia x10 umu satip alcam ya pisman olmam dimi:))) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: beklen

Benim de şöyle bir katkım olsun

Türkcell rom yüklü olsun ya da olmasın

aşağıdaki uygulamayı yüklerseniz

android marketteki tüm uygulamalara
    ücretli ve ücretsiz
    bedavaya ulaşabilirsiniz
    cihazınızın marka modelinden bağımsız olarak

http://h**file.com/dl/88234325/7e65ad8/BlackMarketApp.apk.html

Çok teşekkür ediyorum bilgi için.. Belki de Turkcell'den cihaz alan kişilerin en çok dertli olduğu konulardan bir tanesine ışık tutmuşsunuz. Tekrar teşekkür ederim.

• Arkadaşlar bende yaklaşık 5 gündür kullanıyorum cihazı. çok ama çok memnunum..
    Cihazı almayı düşünen arkadaşlar kutunun içerisinden kılıf çıkıp çıkmadığını soruyor. Ne yazık ki çıkmıyor arkadaşlar.
    Ancak orjinal samung'un ürettiği kılıfı arıyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Genpa aracılığıyla getirilmiş kılıf ben aldım çok memnunum.
    http://tinyurl.com/37nlvux

şunu da söyleyeyim ilk başta deri kılıfı bulamadığım için slikon kılıf almıştım, güzel duruyor fakat kullanışlı değil.elinize alıp cihazı dışarıya çıkamazsınız ,çok ilgi çeker. ama bu derif kılıf hem ekranı kısmını da koruyor hemde çok şık bir görünümü var tavsiye ederim arkadaşlar. biraz tuzlu ama imitasyon kılıflara 30-40 tl vereceğinize biraz fazla verip orjinali almanızıı tavsiye ederim

• Arkadaşlar, cihazı t cellden alacaktım ama direkt olarak 10 taksit yapamadılar.Hızlıal com da 1644 12 taksit görünüyor.Muhtemelen oradan alacağım.Samsungun cihazı orijinal romuyla nezaman getireceği konusunda bilgisi olan var mı? birde rar dosyalarını bilgisayara indirdikten sonra oyunları sd karta mı yoksa cihazın hafızasına mı kuruyoruz yoksa sadece kopyala yapıştır ile mi taşıyoruz?
  • @kaanustr ;
    USA den sprint veya at&t kontratlı bir cihaza senin romu attığımızda unlock oluromu acaba cihaz?
    turkcelle veya vodafone ile kullanabilirmiyiz?
    sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuggi -- 10 Aralık 2010; 16:24:03 >
  • Merhaba,

Önce Eyealfa arkadaşın sorusunu yanıtlarsak;

Rar dosyaları pc ye indirip açtıktan sonra yerleşik hafızaya yada micro sd ye atmanız önemli değil daha sonra dosya yöneticisinden nereye yükledi iseniz
    o klasöre gidip çalıştırın.

Evet tüm dataları kopyala yapıştır la atıyoruz.

Sevgili Tuggi,

Abd de satılan tab ların hemen hemen hepsi operatör arayüzlü ve sadece simkart,data için kullanılıyor diye duymuştum yani telefon olarak kullanıma açık değil.

Xda da abd den alınan cihazlara avrupa rom yükleyerek kullananlar olduğunu görmüştüm.Ama garantisi yok mutlaka olur diyemem. Sıkıntı yaşayanlarda vardı.

çok iyi araştırmak lazım diye düşünüyorum.

Eh hazır yazmaya başlamışken biraz da upload yapalım bari;

Live Wallpapers....
    Apk ları kurun Animasyonlu duvar kağıtları sekmesinden beğendiğinizi ayarlayın

Saygılar..

http://**pidshare.com/files/436095529/Live_wallpepers.rar

• öndeki kamerayı görüntülü görüşme dışında da açıp kullanabiliyor, fotoğraf&video çekebiliyor muyuz?
  • keske benim sorduklarima da cevap veren olsa:(((
  • kaanustr
    kardeş şuana kadar hiç anroid kullanmadım şuan iphone 4 kullanıyorum anroid nasıl oyun kurulur program nasıl yüklenir bimiyorum ayrıntı bir şekilde bu işlemleri öğrene bileceyim bir form varmı şimdiden teşekürler bu arda vermiş olduğun bilgiler için teşekürle bu cihazı almamım konusun senincihazı anlatmanın çok büyük bi faktörü var
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.