Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.266
Cevap
26
Favori
657.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlantis. -- 11 Aralık 2010; 21:21:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidfurkan

bugun siparis ettim tanidik telefoncu var hafta ici kavusuyorum insallah galaxy tab ima cokkkk mutluyummmm

haydaa daha 2 saat önce lise sondayım sonra alıcam diyordun
  • quote:

bugun siparis ettim tanidik telefoncu var hafta ici kavusuyorum insallah galaxy tab ima cokkkk mutluyummmm

Hayırlı olsun, başarılı bir cihaz aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

haydaa daha 2 saat önce lise sondayım sonra alıcam diyordun

dayanamadim abi be galaxy s alacagima biraz ekleyip tab aldim: ))))
  • Arkadaşlar bu gazete okunan bölüm varya orada 7 gazete bedava idi herhalde o kısım için alternetif varmı bizim gazetelerimizi okumamız için

birde 2.3 ne zaman gelir taba bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fincankahve

quote:

Hayırlı olsun, başarılı bir cihaz aldınız.

tesekkurler abicim
  • okulda hava atacammmmmm muhahaha:)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaka

Arkadaşlar galaxy tab'ın içinden çıkan kulaklık'ı cihaza takınca ekstra birşeyleri açmak yada kapatmak gerekiyormu???
    Ben kulaklığı takmama rağmen telefon yada video sesini dışarı veriyor...
    İyi akşamlar..

sorun bendeymiş tamam hallettim...

Kulaklık jakını iyice oturtman gerekiyor, biraz sert onedenle tam oturmak için biraz daha bastırman lazım, sorun kalmaycaktır :)

• abiler simdi kardes geri sayfalari okumadin mi diyeceksiniz ama bisi sorcam bu alet birgunu rahat cikariyormu yani batarya kullanimi nasil
  • bu galaxy tab'in arkası siyah olanı hurafe mi yoksa gerçekten var mı siyahı?? gören var mı hiç resimlerde bile olsa??
  • quote:

Orijinalden alıntı: armain

quote:

Arkadaşlar galaxy tab'ın içinden çıkan kulaklık'ı cihaza takınca ekstra birşeyleri açmak yada kapatmak gerekiyormu???
    Ben kulaklığı takmama rağmen telefon yada video sesini dışarı veriyor...
    İyi akşamlar..

sorun bendeymiş tamam hallettim...

Kulaklık jakını iyice oturtman gerekiyor, biraz sert onedenle tam oturmak için biraz daha bastırman lazım, sorun kalmaycaktır :)

Sorma arkadaşım heyecandanmıdır bilinmez işyerinde 1saat uğraştım... hiçde aklıma gelmemişti...eve geldim. jackı tam oturunca ses denemesini yapmadan anladım iyi oturmadığını ... çok komik yaaa...

• Galaxy Tab'in telefon özelliğini de kullanan arkadaşlara bir sorum var..

Telefon özelliğinden yararlanmak için cihazla birlikte gelen kablolu kulaklık-mikrofon (veya Bluetooth kablosuz headset) kullanıyorsanız, bu cihaza bağlıyken de telefona çağrı geldiğinde zil sesini dışarıdan duyabiliyor musunuz? Yani mesela Galaxy Tab'e cihazın kutusundan çıkan kulaklık takılıyken biri sizi arasa, gelen aramaya ait zil sesini cihazın üzerindeki hoparlörden de duyuyor musunuz?

Belki sorduğum bu soru mantıksız da gelebilir size ama ben kullanmakta olduğum HTC Touch HD ile bununla ilgili problem yaşıyorum. Telefona kulaklık-mikrofon takılıyken gelen aramaya ait zil sesi sadece kulaklıktan duyuluyor. O an kulaklık kulağıma takılı değilse dışarıdan duyulmuyor..

Bir başka sorum da ROM ile ilgili.. kaanustr arkadaşımız gibi Turkcell ROM'unu kullanmak yerine Avrupa ROM'u yükleyip, kullananınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deutscher -- 12 Aralık 2010; 1:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deutscher

Galaxy Tab'in telefon özelliğini de kullanan arkadaşlara bir sorum var..

Telefon özelliğinden yararlanmak için cihazla birlikte gelen kablolu kulaklık-mikrofon (veya Bluetooth kablosuz headset) kullanıyorsanız, bu cihaza bağlıyken de telefona çağrı geldiğinde zil sesini dışarıdan duyabiliyor musunuz? Yani mesela Galaxy Tab'e cihazın kutusundan çıkan kulaklık takılıyken biri sizi arasa, gelen aramaya ait zil sesini cihazın üzerindeki hoparlörden de duyuyor musunuz?

Belki sorduğum bu soru mantıksız da gelebilir size ama ben kullanmakta olduğum HTC Touch HD ile bununla ilgili problem yaşıyorum. Telefona kulaklık-mikrofon takılıyken gelen aramaya ait zil sesi sadece kulaklıktan duyuluyor. O an kulaklık kulağıma takılı değilse dışarıdan duyulmuyor..

Bir başka sorum da ROM ile ilgili.. kaanustr arkadaşımız gibi Turkcell ROM'unu kullanmak yerine Avrupa ROM'u yükleyip, kullananınız var mı?

İyi geceler arkadaşım.
    Kablolu kulaklık bağlıyken birisi seni aradığında sesi dışarı veriyor... Hemde bangır bangır çalıyoo...

Bu arada ben cihazı İngiltere'den aldım... Bende herhangi bir gsm yazılımı yüklü değil...

• İyi geceler yasinaka.. Bilgi için teşekkür ederim!
    Sen İngilitere'den satın aldığına göre Android Market de doğal olarak açıktır sende :) Hiç uygulama indirip, kurdun mu? Ya da ücretli olanlardan da satın aldın mı?

Ve eğer kaanustr'nin yaptığı gibi Avrupa ROM'u yüklersek, Android Market'e bağlanıp ücretli uygulama satın aldığımızda ödemeyi yaparken bir sorun yaşanır mı acaba? Herhalde PayPal ile ödeme yapılıyordur??
  • İlk kutusundan çıkardığım şarjı ile 2 gündür kurcalıyorum.Az önce şarj etmek için bağladım.Pc üzerinden cihaz şarj olmuyor.Yada ben bulamadım.Şarj aparatı yanımızda taşımak için kaba duruyor.
    Bu arada Kaan abi sana bazı sorularım olacak eğer müsaitsen...
    Ben oyun yüklemesi yaptım.Mesela asphalt5'i yükledim.Sonra video klasörüne attığım diziyi izlemek isterken asphalt5'in başlangıcındaki görüntüler mp4 filmi olarak video klasöründe çıkıyor.Onları silincede oyunu açtığımda da tekrar yükleme yapılması gerekiyor diyo.Ben oyun yada herhangi bir uygulamayı dosyaların arasına gelişi güzel kopyaladığım için mi böyle oldu? Bunun için bir standart varmı?
    Mesela BlackMarketApp uygulamasını rasgele dosyaların arasına attım.Hemen tanıdı...
  • quote:

İyi geceler yasinaka.. Bilgi için teşekkür ederim!
    Sen İngilitere'den satın aldığına göre Android Market de doğal olarak açıktır sende :) Hiç uygulama indirip, kurdun mu? Ya da ücretli olanlardan da satın aldın mı?

Ve eğer kaanustr'nin yaptığı gibi Avrupa ROM'u yüklersek, Android Market'e bağlanıp ücretli uygulama satın aldığımızda ödemeyi yaparken bir sorun yaşanır mı acaba? Herhalde PayPal ile ödeme yapılıyordur??

Rica ederim Deutscher...
    Cihazı yeni yeni tanıyorum.Henüz herhangi bir uygulama indiremedim...Bu cihaza alışmam biraz zaman alacak... Bu konularda acemiliğim var.Ama en yakın zamanda denerim...
  • yasinaka
    Tamam dostum.. Kolaylıklar dilerim. Güzel günlerde kullan. Cihazla ilgili olumlu/olumsuz düşüncelerini her zaman bizlerle de paylaş

Arkadaşlar,

- Galaxy Tab'in masaüstüne, rehberden bir veya bir kaç kişinin kısayolunu ekleyebiliyor muyuz? Onları bu kısayolları kullanarak arayabiliyor muyuz?

- Bu cihazdan önce kullandığınız telefondaki kişiler listesini yani rehberi Galaxy Tab'e hangi formatta aktardınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deutscher -- 12 Aralık 2010; 3:04:54 >
  • Merhabalar, denk gelmişken ben cevap vereyim :)

Android Market bende de açık. Ödemeyi Google Checkout ile yapıyorum. Web üzerinde kaydettirmiştim. Telefonda aynı gmail hesabıyla bağlı olduğum için otomatik görüyor ve sadece bir onay ekranıyla ödeme yapabiliyorsun. Baştan beri hesabımda tanımlı olduğu için "ödeme seçenekleri" gibi bir ekran gelir mi bilmiyorum. Bunun yanında bazı uygulamalar market'in ödeme yöntemi dışında da ödeme kullanabiliyorlar. Mesela Launcher Pro için paypal üzerinden ödeme yapıp oradan alacağın key ile launcher pro'yu aktive ediyorsun.

Rehberden birini eklemek için widgets - shortcuts - direct dial ya da direct message gibi seçenekler var. ayrıca bir dolu widget da vardır.

Ben şahsen kişi listemi google'da tutuyorum ve ekstra bir şey yapmadan senkronize oluyor kendi.

quote:

İyi geceler yasinaka.. Bilgi için teşekkür ederim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suSanAdam -- 12 Aralık 2010; 10:33:09 >

• quote:

- Galaxy Tab'in masaüstüne, rehberden bir veya bir kaç kişinin kısayolunu ekleyebiliyor muyuz? Onları bu kısayolları kullanarak arayabiliyor muyuz?

- Bu cihazdan önce kullandığınız telefondaki kişiler listesini yani rehberi Galaxy Tab'e hangi formatta aktardınız?

Dostum bunlar zaten Android'e ait özellikler, Galaxy Tab'de olup olmadıgını merak etmene gerek yok emin ol hepsi mevcut :) Yeterki sen doğru apk ları yani uygulamaları bulmayı bil :)
  • quote:

quote:

Galaxy Tab'in telefon özelliğini de kullanan arkadaşlara bir sorum var..

İyi geceler arkadaşım.
    Kablolu kulaklık bağlıyken birisi seni aradığında sesi dışarı veriyor... Hemde bangır bangır çalıyoo...

Bu arada ben cihazı İngiltere'den aldım... Bende herhangi bir gsm yazılımı yüklü değil...

Bu güzel işte telefon olarak kullanmak kolay olacak ozaman.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.