Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
13
Favori
53.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba bende almak istiyorum nasıl gelince inceleme yaparsanız seviirim bide nereden ve kaça aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Merhaba, tableti almayı planlıyorum. Ders çalışmak, video izlemek ve internette dolaşmak için kullanacağım. Pil süresi çok önemli benim için. Tavsiye eder misiniz? Pili ne kadar dayanıyor ve kalemi iyi mi? Pdf'lerde ders çalışırken kitapta çalışıyormuş gibi hisse kapılır mıyım? Ve Okuma yapmak için nasıldır? Ve ekstra sd kart takılabiliyor mu?

edit: Tableti an itibariyle aldım. Kargo gelince incelemelerimi yazarım.
    Tam olarak saydığın amaçlarla aldım, gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Merhaba bende almak istiyorum nasıl gelince inceleme yaparsanız seviirim bide nereden ve kaça aldınız acaba?
    Tabii ancak şuan kargo elime henüz ulaşmadı. Media Markt'ten 1500'e aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Media Markt siparişini iptal edip vatandan aldım. Şuan kullanıyorum gerçekten çok güzel bir tablet. Yazı için kesinlikle tavsiye ederim. Çok güzel bir kalemi var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skom

Tam olarak saydığın amaçlarla aldım, gayet memnunum.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba, tableti aldım gerçekten çok şahane bir şekilde çiziliyor fakat bir sorunum var o da yazarken ter sorunu. Bu sorunu nasıl çözebilirim tablette ter içinde kalıyor. tabletin altına koyabileceğim bir şey var mı? Veya ekran koruyucu sayesinde ter bir şey yapmaz mı?
  • Hocam hayırlı olsun gül e gül e kullanın. Nasil kullanımı ve ne renk aldınız ne tavsiye edersiniz . Vatandan herhalde gorerek aldınız iki renk arasında hangisi daha iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Hocam merhaba, tableti aldım gerçekten çok şahane bir şekilde çiziliyor fakat bir sorunum var o da yazarken ter sorunu. Bu sorunu nasıl çözebilirim tablette ter içinde kalıyor. tabletin altına koyabileceğim bir şey var mı? Veya ekran koruyucu sayesinde ter bir şey yapmaz mı?

Alıntıları Göster
    Ekran koruyucu olabilir hocam, ben denemedim ama.

• oist O kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Beyaz rengi daha çok hoşuma gittiği için beyaz aldım ancak siyah rengi de oldukça güzel. Hangi renk daha çok içinize sindiyse onu alın sonuçta siz kullanacaksınız.

Özellikleri konusunda oyun denemediğim için yorum yapamam o konu da ancak not alma ve film izlemede çok güzel. Ders çalışmak için harika bir tablet.

Tek beğenmediğim yeri hopörlerin koyulduğu yer. Ses kalitesi güzel ancak tablette film izlerken eliniz hopörleri kapatabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 24 Kasım 2018; 13:24:53 >
  • Cihaz çok güzel yeni android de geldi maşallah canavar

• quote:

Orijinalden alıntı: sumelesmes

Cihaz çok güzel yeni android de geldi maşallah canavar
    8.0'ı aldı mı? Bana henüz gelmemiş güncelleme. Ve evet cihaz çok güzel. Kalemi normal kağıda yazar gibi kullanabiliyorum. Kitapları pdf halinde içine attım şuan hiç kitapları taşımadan direkt üzerinden çalışma yapabiliyorum oldukça güzel bir şey. Film izlemek içinde aynı şekilde çok güzel. Şarjı da çok çok iyi dayanıyor.
  • Selam arkadaşlar, ekran çözünürlüğü ve 3 gb rami için bu tableti tercih ettim. 5 gün önce Vatandan sipariş verdim, kredi kartıyla ilgili bi sorun çıkmış, göndermemişler. sorunu hallettim bu haftaiçi gelir inşallah.
  • Arkadaşlar yarın ürün elime ulaşacak. İlk açtığımda androidi güncelleyeyim mi? En son hangi sürümü aldı ve bi sıkıntı var mı?

• Sorunsuz makina zaten canavar

• Arkadaşlar tabletim satılıktır tamamen ihtiyactan spenli 3 gb ramli modeli 28.07.2018 tarihinde aldım işlerim genellikle windows üzerinde oldugu için bilgisayar alıcam 5 ay lık cihaz kullanılmadı desem yeridir kutusu faturası spen ucları tutamacı herşeyi ile vericem fiyatı 1000 tl dir ..

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü)

• quote:

Orijinalden alıntı: teknisye

Arkadaşlar tabletim satılıktır tamamen ihtiyactan spenli 3 gb ramli modeli 28.07.2018 tarihinde aldım işlerim genellikle windows üzerinde oldugu için bilgisayar alıcam 5 ay lık cihaz kullanılmadı desem yeridir kutusu faturası spen ucları tutamacı herşeyi ile vericem fiyatı 1000 tl dir ..

Şimdilerde fiyatı 1.500 - 1.600.-TL civarında satılıyor.

Sanırım siz de 1.100 - 1.200 civarına aldınız. Ben de o tarihlerde almıştım ama almamış olsam sizinkini alırdım. Sonuçta 4-5 aylık cihaz, fark vermeye değmez. Resimdeki kılıf bile şimdi 45-50 lira olmuş. Burada satılmasa bile malum sitelere ilan verin, bence bu fiyata satılır.

• Arkadaşlar güncelleme alan var mı ? 7.0 hala dimi

• Evet halen 7.0 güncelleme gelmedi. Benim sormak istediğim bir şey var PEN-UP programını nasıl kullanıyoruz boyama yap gibi bir şey yok bende?

• Arkadaşlar pdf üzerine okurken not almak istiyorum ne yapmam lazım bir türlü yapamadım?

• Abiler ben yaz başında almayı düşünüyorum.Göründüğüne göre iyi bir tablet.Ben tablette oyun oynuyorum/Youtube ye giriyorum gün içinde beni 9-10 saat idare eder mi?Şimdiden teşekkürler

• Bir aylık mediamrkdan aldım siyah renk ekran koruyucu ve siyah kılıf var nokta kusuru yok laptop alacağım için satıyorum 1200 tl düşünene varsa

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.