Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
13
Favori
53.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru söylüyorsunuz bende note 8 le beraber kullanıyorum. Açıkçası uçar pencere şeklinde videoları oynamaması benim oreo da aradığım şey. Birde note8 ile senkron da sıkıntı oluyor belirttiğiniz program çok fazla kesiliyor. Tabletten whatsup mesajlarına dalan bakamıyorum çağrı alamıyorum mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler @nightsoldier

Kalem önemli.

Bir hafta daha bekleyim belki bi fırsat çıkar

• Halla halla, sydesync ile ben sorunsuzca kullaniyorum. Herhangi bir gecikme falan da olmuyor ustelik. Telefon ekrani direk tablein ekraninda beliriyor, tum islerimi tipki teldeymiscesine yapabiliyorum.

• Arkadaşlar uygulamalardan "çeviri"yi bulup hangi versiyonda olduğunu söyleyebilir misiniz, teşekkürler şimdiden

• skom kullanıcısına yanıt
    5.24.0
  • Arkadaşlar bu tablet için bir hdmi dönüştürücü var mıdır? Tv'ye bağlayabilir miyim? Teşekkürler.

• opera kurup buradan web whatsaptan kullanabilirsin tabi telefonun da internti acik olacak

• Flat_Broke F kullanıcısına yanıt
    smart tv varsa direkt yansitabilirsin

• XDA'DA bu tablet için tüm bloatware'lerden arındırılmış bir ROM var, kendiniz istediğiniz uygulamayı da ekleyebiliyorsunuz hatta. O ROM'u kurdum ve aşırı memnunum cihaz silkinip kendine geldi resmen Samsung'un saçmalıklarından arınınca. Akıcı, stabil bir deneyim için tavsiye ederim herkese.
  • skom kullanıcısına yanıt
    Hocam link paylaşır mısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: okidoki64

Hocam link paylaşır mısınız.
    https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/galaxy-tab-a/development/rom-sambones-rom-t3745601/amp/

• n11.com'dan Samsung INOTE X-katlanabilir Bluetooth klavye+Touchpad - Dex uyum seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/klavye-ve-aksesuarlari/samsung-inote-x-katlanabilir-bluetooth-klavyetouchpad-dex-uyum-P209495107

Wordu tabletten daha rahat kullanabilmek icin linkini verdigim samaung bluetooth klavye yi aldim. Elime gecinxe yorumlarım. Laptop yerine tableti kullanıyorum ama klavye olmadigi için yazi yazmakta zorlaniyordum.

• Klavyeden pek memnun kalmayacaksınız! Note 8 + DeX de pişman etti

• Fiyatlar uçmuş en ucuzu 1500₺ kampanya bekliyoruz. Veya elinde olup satmak isteyen varsa özeldeb yazabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

Klavyeden pek memnun kalmayacaksınız! Note 8 + DeX de pişman etti

Ben sadece tabletle kullanacagim ustad. Hafif ve kucuk oldugu icin siparisi gectim. Uzun yolculuklarda, tablette wordde dilekçe yazarken daha rahat olur diye dusundum. Sanal klavye bu anlamda cok rahat olamiyor. Yolda meydana Sarsintidan hemen her zaman yanlis tuslara basma gibi bir durum oluyor. Bir de hep ipadler icin tasarlanmis klavyeler. Android icin tasarlanan olsa bile ucuz cin mali oldjklari icin hem dayaniklilik hem de batarya anlaminda guvenilir bulmadim. Ustelik 100 liraya yakin fiyatlari var eli yuzu duzgun olanlarin.
    Incelemelerini seyrettim, tablette fare imleci de beliriyor ki bu da ihtiyaclarim arasinda.

Is icin alıyorum yani. Uzun suredir bakiyordum, 137 liraya da denk gelince alayim dedim. Diger bluetooth klavyeler agir gelecek. Bakalim nasil olacak, goreceviz. Begenmezsem iade ederim nasilsa...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatı yükselmiş ya sizce 1.500 e değermi film izlemek ve evrak işleri için

• Klavye geldi. Acikcasi cok begendim. Fare imlecinin olmasi, tableti tipki dizustu gibi kullanmanizi sagliyor.

Durumun boyle oldugunu farkedince, gunluk kullandigim bluetooth baglantili micrisift sculpt comfort klavye ve mouse setini de bagladim, ikisi de cok guzel çalışıyor. Uyumsuzluk olmadi mouseda. Klavyede de ufak bir ayar neticesinde tuslar gerektigi gibi calismaya basladi.

• SM-P587 modeline Oreo 8.1.0 güncellemesi geldi hafta sonu.
  • Arkadaşlar selam ben de bu tableti almayı düşünüyorum fikirleriniz nedir acaba çok mu eski model kaldı yoksa halen alınacak bir tablet mı? amaçım filim izlemek kitap okumak ve biraz da oyun kasmadan kullanabilirmiyim acaba? bide p587 oreo gelmis demişiniz bunada gelecem mi acaba p580'e?
  • Merhaba, tableti almayı planlıyorum. Ders çalışmak, video izlemek ve internette dolaşmak için kullanacağım. Pil süresi çok önemli benim için. Tavsiye eder misiniz? Pili ne kadar dayanıyor ve kalemi iyi mi? Pdf'lerde ders çalışırken kitapta çalışıyormuş gibi hisse kapılır mıyım? Ve Okuma yapmak için nasıldır? Ve ekstra sd kart takılabiliyor mu?

edit: Tableti an itibariyle aldım. Kargo gelince incelemelerimi yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 22 Kasım 2018; 21:33:13 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.