Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
13
Favori
53.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Bu gece vatanda tekrar 1199 tl alınır mı hala gidip gidip geliyor elim siparişe.

Malum sitede ikinci eli bu fiyatlarda. Sadece üçüncü senesine giren bir ürün olması düşündürüyor.
    Oyun oynamayacaksanız Facebook twitter youtube instagram vs webde gezinme video izleme e-kitap vs içinse gözü kapalı alabilirsiniz. Ama pubg vs oyun oynamak istiyorum derseniz üzer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Yoğun olarak internet için alıyorum. Ve kalem için tabi. Oyun olarak oğlum takılır arada bir o kadar. Eminim ilk demeyeceği gta 5 oynanır mı diye bakmak olacaktır.

Siparişi gece verdim 1199 tl den. Bakalım hayırlısı üzmez inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Yoğun olarak internet için alıyorum. Ve kalem için tabi. Oyun olarak oğlum takılır arada bir o kadar. Eminim ilk demeyeceği gta 5 oynanır mı diye bakmak olacaktır.

Siparişi gece verdim 1199 tl den. Bakalım hayırlısı üzmez inşallah
    Gta 5i bilmiyorum ama ufak tefek oyunları elbette oynatır sıkıntı olmaz bahsettiğim sıkıntı büyük oyunlarda oluyor.

Genel olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılar o zaman. Fiyatına göre mükemmel bir seçim bence.

Şahsen bu tableti aldıktan sonra PC'yi kolay kolay açmıyorum. fişini çektim. Tablet her türlü işimi görüyor.

Teşekkür ederim ilginize. Bende tam olarak sizin dediğiniz için yani emektar diz üstü bilgisayar yerine geçsin diye aldım.

Bir ay kadar önce 1599 a aldım alacaktım ki erteledim. İyiki de ertelendi 400 tl cepte kaldı.

Diz üstü gibi kullanmak için klavyesi olan kılıf tavsiye edermisiniz yada böyle olduğu gibi kullanmak mı iyi olur.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Çok yazı yazmayacaksanız klavyeli kılıf tavsiye etmem. önceki tablet için almıştım klavyesini toplamda 10 defa kullanmamışımdır bilmiyorum belki kablolu bağlantılı olduğu için olabilir her defasında kabloyu bağlamak zor geliyordu. Alırsanızda aklınızda olsun blootutlu olanları varmış onladan alın.

Biraz deneyimledikten sonra karar vermek en doğrusu olacak sanırım. Teşekkürler

• Arkadaşlar Günlerdir Tablet için usb Otg çevirici arıyorum bulamadım bilen arkadaşlar varsa link atabilir mi ?
  • Ben de mediamarkt tan sipariş ettim akşam, vatana denk gelmedim ararken. Çippara ile bana da 1200 TL ye gelmiş oldu. Kılıf için önerisi olan var mı ? Stand olabilen kılıf tercih ederim.
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/samsung-galaxy-tab-a-sm-p580-tablet-kilifi-10-1-inc-standli-360-derece-tam-koruma-siyah-3e18-397660740
    Tabletle birlikte bunu sipariş ettim. Uyku modu da destekliyor tam uyum sağladı. Memnunum.

• Selamünaleykum arkadaşlar. Ben de takipteyim. Oyun hiç oynamam. Sürekli not ve yazılarım olur.
    Samsung P580 899 TL iken (may 2018) Ağustos dolar krizinden sonra 1900 TL lere kadar çıkmıştı.
    Şimdi Amazon 1274,
    Teknosa 1299,
    Vatan 1298 TL ye kadar geldi. 3 sorum var.
    1. Bu cihaz hala alınır mı ?
    2. Bende apple F klavye var USB.
    Klavyeyi Samsung P580 ile kullanabilir miyim?
    3. Note telefonda s penle elyazısı ile girdiklerimi bilgisayar yazısına çeviriyor. P580 de bu özellik var mı
    Teşekkürler

• Aleykümselam.
    1-Bence alınır (ki aldım zaten) hele ki oyun düşünmüyorum diyorsanız ki oyunda da fena değil kesinlikle alınır. Fiyatı daha aralık ayı içinde 1599 du alıyordum son anda erteledim. 1200 e vatandan gece indirimden aldım.
    2-Apple hakkında bi bilgim yok genel olarak tüm klavyelere uyum sağlıyor.
    3-Aynı özellik bunda da mevcut.

• Merhabalar üründe herhangi bir donma kasma söz konusu mu acaba ?

Teşekkür ederim 5 dakika evvel vatandan bir tane beyazını aldım. 1298 TL (axes 6 kampanyası )

• Hayırlı olsun

• Madlover34 kullanıcısına yanıt
    Yeni aldım ondan mı bilemem ama şuan yağ gibi akıyor maşallah. İlerde ne olur bilemem tabi. Henüz çok yeni. Oyunla da işim olmaz. Belki şeker patlatıp okey oynarım en fazla.

Peki sizde benim gibi 2018 versiyonu olan T590 ile bunun arasında kaldınız mı ? Ben hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Siz bunu seçmişsiniz fakat tarafsız bir şekilde yorum yapabilir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otg kablo ile USB özellikli Apple klavyeyi taktım ama yazamadım. (Çalıştıramadım ya da tanıtamadım) bu konuda bilgisi olan var mı

• Klavye var OTG var ama olmadı

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü)

• Madlover34 kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben en başta kalemi için tercih ettim ve uygun fiyat tabi bide.
    T serileri kalemsiz P serileri kalemle geliyor diye biliyorum. Siz söyleyince baktım vatanda 2100 arada 800 900 tl fark var değer mi? Bence değmez bir tablet için. Ama burda bana göre değil size göre önemli!!! Öncelik kalemse zaten karar belli ama öncelik güncel bir cihaz olması ise artı iki katı hafıza artı pie güncellemesi kesin alır 2018 bunlara göre değerlendirin derim. Şimdiden hayırlı olsun inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademdemiryas -- 26 Ocak 2019; 23:52:7 >
  • guncelleme yapilan uygulama eger daha once sd karta tasindiysa yine cihaz hafizasina geri geliyor. Bunu engellemenin yolu varmi ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.