Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
13
Favori
53.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnstagramda sorun yaşayan var mı? Ben her özelliğinden memnunun ama instagram sıkıntılı. Birisinin profiline girip fotoğrafları tıklayıp açtığım zaman bir süre sonra donuyor. Ram den kaynaklandığını düşünmüyorum, çünkü tablet değil, instagram uygulaması donuyor. Ayrıca ram 1.5 gb boş olduğu halde. Bende ayrıca hometech tablet var, 2 gb ram olmasına rağmen bir sorunla karşılaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler ben yaz başında almayı düşünüyorum.Göründüğüne göre iyi bir tablet.Ben tablette oyun oynuyorum/Youtube ye giriyorum gün içinde beni 9-10 saat idare eder mi?Şimdiden teşekkürler

• Fatih044 F kullanıcısına yanıt
    Kışa giriyoruz gelecek yaza alana kadar bunun modeli zaten geçer yeni ve farklı modeller çıkabilir. Fiyatı da inebilir de iki katı çıkabilir de malum dolar durumları genç.

Pil süresi senin oyunlarının yüküne ve oynama sürene göre değişir. Ben oyun oynamadan siteleri gezmek veya youtube için kullandığımda iki gün gidiyor.

Ama buna oyun ve youtube için ses önemli tavsiyem aynı fiyat ve kalitenin tabletin iki yanında oparlörü olan modelini almandan yana, bundan enine koyduğunda bütün sesler bir taraftan geliyor.
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.Ayrıntıyla anlatmışsınız.Ben de şimdi tab A 2018 e bakacağım.Bu tableti görünce sm-p580 in modelinin geçebileceğini düşünmüştüm.Zaten 2016 model bir tablet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih044 -- 11 Aralık 2018; 16:27:49 >
  • arkadaşlar anneme tablet almayı düşünüyorum bu model aklıma yattı

birde t590 var

almışken 500"lira daha fazla verip t590 mı alsam?

birde aynı fiyata eş değer eski model olan t813 var...?(daha ince ve hafif)

konuya mutabık arkadaşlar dan düşüncelerini öğrenmek istiyorum

kararsiz kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 11 Aralık 2018; 20:15:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • P590 ne gurban

• sumelesmes S kullanıcısına yanıt
    t590 olacaktı

çok model var karıştırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih044 F kullanıcısına yanıt
    Açıkcası konuyu açış tarihime baktım, 2017'de tableti 900 liraya almışım. Şu an için 1500 en alt limit. Yüzde 60'dan fazla zam almış bir yıl içinde. Bir yıl daha beklenirse iki katına da çıkabilir. Yine de Dolar daha iner mi daha da çıkar mı bilmek zor. Yoksa yeni modellerin bundan ucuz olmayacağı da kesin. İkinci el bile düşünülecek bir cihaz olduğunu düşünüyorum eğer sağlam ve sorunsuz kullanan birinden bulursan.
  • Ya bu cihazın SM-P580 sıcak fırsatı çıkmaz mı hiç
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 29 Aralık 2018; 22:43:6 >
  • Arkadaşlar, P580 modeli için Android 8.0 ve Samsung Experience 9.0 güncellemesi geldi.
  • guncellemeleri yukleyen varmi ?
  • Güncelleme geldi hemen yükleyin süper oldu tablet Galaxy A7 17 kullanıyorum telefon olarak hızlı menü geçişleri bildirim penceresini parmakla ekrandan indirme aynı telefonda ki gibi olmuş tablet hızlandı resmen sistem yükü azaltılmış hafıza genişlemiş boşta ram 1600 mb olarak gözüküyor uygulamalar hızlı açılıyor şimdilik bu kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• An itibariyle güncelleme geldi ...

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü)

• Sömestr indirimi ile birlikte 1199 tl fiyata alınır mı hala?

S2 var bide arada fark çok mudur? Tavsiyesi olan

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Ben 2 ay önce 1500e aldım, birkaç gün sonra 1900e çıkmıştı. Şu an 1200e bulduysanız çok iyi fiyat. Cihazdan çok memnunum.
    Tab S2nin işlemcisi, hafızası ve ekranı daha iyi ama 1900 fiyatı var. Bütçeniz yetiyorsa S2 alın ama bu tablet de üzmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayar gece indirimi ile 1199 tl gündüz baktım şimdi 1298 tl yapmış yinede en uygun fiyat vatanda şuan. Geceyi bekleyip yine 1199 tl ye düşerse sipariş vereceğim. Teşekkür ederim cevap için. Beni işlemci den ziyade s2 de Amoled ekran olması düşündürdü biraz değer mi acaba aradaki farka akşama kadar araştırma yapayım biraz.

• Gelen güncelleme tableti olması gereken seviyeye, yani iş dünyasına hitap eder hale getirmiş. Hızlanmış, arayüzdeki hantallık kalkmış, daha tepkisel olmuş.

Çok beğendim gelen güncellemeyi.
  • Bu gece vatanda tekrar 1199 tl alınır mı hala gidip gidip geliyor elim siparişe.

• Bu gece vatanda tekrar 1199 tl alınır mı hala gidip gidip geliyor elim siparişe.

Malum sitede ikinci eli bu fiyatlarda. Sadece üçüncü senesine giren bir ürün olması düşündürüyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.