Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab A 9.7' ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda bu modelle ilgili herhangi bir konu bulamıyorum bende mi hata var anlayamadım tab a modeliyle ilgili 1 konu bile açılmamış acaba neden? ve bu tableti almayı düşünüyorum kullanan varsa fikirlerini paylaşırsa memnun olurum fiyatı 800 lira.http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-9-7-in%C3%A7-quad-core-1-2-ghz-1-5-gb-16-gb-android-5-0-tablet-pc-beyaz-sm-t550nzwatur-1143447.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• up :(

• quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

Arkadaşlar forumda bu modelle ilgili herhangi bir konu bulamıyorum bende mi hata var anlayamadım tab a modeliyle ilgili 1 konu bile açılmamış acaba neden? ve bu tableti almayı düşünüyorum kullanan varsa fikirlerini paylaşırsa memnun olurum fiyatı 800 lira.http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-9-7-in%C3%A7-quad-core-1-2-ghz-1-5-gb-16-gb-android-5-0-tablet-pc-beyaz-sm-t550nzwatur-1143447.html

Mayıs ayında 950 tl.ye aldım bu tabletten. Ben alırken küçük, büyük olmak üzere iki modeli vardı, sonradan büyük olanın 1.5 ram lik daha ucuz bir modeli daha çıktı. Evde cocuklarin kullandigi samsung 10 inçlik iki tablet(t 530 ve tab s) daha var.bunun kalitesi bence ikisinin arasında. Ben dik kullanmak için bu inç te arıyordum, yeni çıkmış hiç inceleme olmamasına rağmen aldım. Teknik olarak ne tablet nede cep telefonları hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımdan açıkçası karambole aldım. Halen daha türkçe inceleme videosu, kullanıcı yorumu yok.bazen sadece bunu ben almışım gibi geliyor. Kullanma izlenimlerimi gelince digitürk ten maçları,kaçırdığım dizi ve filmleri bundan seyrediyorum. Sosyal medya filan derken bütün gün elimden düşmüyor. Tab s gibi mükemmel görüntü yok ama benim beklentilerimi karşılıyor. En iyi yönü şarj süresi çok iyi,hiç yarı yolda birakmadi. Aksesuar yönü zayıf, uydur kaydır cam filmi ve universal kılıf uydurduk o şekilde halen kullanıyorum. Oysaki tab s gibi kılıfı olması lazım çünkü arkasında kılıf için yuvaları var. Sorularınız olursa teknik olarak pek faydalı olamam ama size şunu öneririm, you tube dan tab s ve t 530 videolarını izleyin ikisinin arasında kalitesi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelibolu 1915

quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

Arkadaşlar forumda bu modelle ilgili herhangi bir konu bulamıyorum bende mi hata var anlayamadım tab a modeliyle ilgili 1 konu bile açılmamış acaba neden? ve bu tableti almayı düşünüyorum kullanan varsa fikirlerini paylaşırsa memnun olurum fiyatı 800 lira.http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-9-7-in%C3%A7-quad-core-1-2-ghz-1-5-gb-16-gb-android-5-0-tablet-pc-beyaz-sm-t550nzwatur-1143447.html

Mayıs ayında 950 tl.ye aldım bu tabletten. Ben alırken küçük, büyük olmak üzere iki modeli vardı, sonradan büyük olanın 1.5 ram lik daha ucuz bir modeli daha çıktı. Evde cocuklarin kullandigi samsung 10 inçlik iki tablet(t 530 ve tab s) daha var.bunun kalitesi bence ikisinin arasında. Ben dik kullanmak için bu inç te arıyordum, yeni çıkmış hiç inceleme olmamasına rağmen aldım. Teknik olarak ne tablet nede cep telefonları hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımdan açıkçası karambole aldım. Halen daha türkçe inceleme videosu, kullanıcı yorumu yok.bazen sadece bunu ben almışım gibi geliyor. Kullanma izlenimlerimi gelince digitürk ten maçları,kaçırdığım dizi ve filmleri bundan seyrediyorum. Sosyal medya filan derken bütün gün elimden düşmüyor. Tab s gibi mükemmel görüntü yok ama benim beklentilerimi karşılıyor. En iyi yönü şarj süresi çok iyi,hiç yarı yolda birakmadi. Aksesuar yönü zayıf, uydur kaydır cam filmi ve universal kılıf uydurduk o şekilde halen kullanıyorum. Oysaki tab s gibi kılıfı olması lazım çünkü arkasında kılıf için yuvaları var. Sorularınız olursa teknik olarak pek faydalı olamam ama size şunu öneririm, you tube dan tab s ve t 530 videolarını izleyin ikisinin arasında kalitesi var.

Hocam bu sabah aldım tableti 9.7 inçlik modelini şuan tabletten yazıyorum. az önce 90 dk maç izledim tabletten beğendim açıkçası ama tek sorun biraz çözünürlük az gözü yoruyor. Mediamarkttan 870 tlye aldım 2 GB ramli with s pen modelini. Aynı bana da sanki sadece bende varmış bu tablet gibi geliyor ama memnunum inşallah hep böyle memnun kalırım. bu arada cidden forumda bu modelle ilgili hiç konu yok. o yüzden bu modeli almayı isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın. İzlediğiniz maç süper lig maçı ise ve dusuk kaliteli yayın satin aldiysaniz hakikaten kalitesiz oluyor, İngiltere ligini hd seyredin birde, farkı göreceksiniz. Formula 1 yayını seyredin...süper lig yayını ile aralarında fark var. Samsung bayilerine veya teknoloji marketlerde orijinal kılıf bulabildinizmi...

• quote:

Orijinalden alıntı: gelibolu 1915

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. İzlediğiniz maç süper lig maçı ise ve dusuk kaliteli yayın satin aldiysaniz hakikaten kalitesiz oluyor, İngiltere ligini hd seyredin birde, farkı göreceksiniz. Formula 1 yayını seyredin...süper lig yayını ile aralarında fark var. Samsung bayilerine veya teknoloji marketlerde orijinal kılıf bulabildinizmi...

Aynen o yüzden de biraz kötü gelmiş olabilir. Tab a için orjinal kılıflar vardı özdilekpark mediamarktte ama fiyatları pahalı geldiği için almadım. İnternetten almayı düşünüyorum 30 tlye filmle beraber yolluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi burada dan kılıflara baktım, orijinal kilifa gerek yok güzel kılıflar var.yanliz dönen kiliflardan almanızı tavsiye ederim çünkü dik kullanılan bir tablet olduğundan ihtiyacınız olacak.bendeki kılıf dik durmadigindan ihtiyacını hissediyorum...ozdilekpark antalyadaki avm'mi ? Yazın antalyada lara plajında bu tablet çok işime yaradı.

• Valla n11de 360 derece döner kılıf diyolar ama nasıl olduğunu hala anlayamadım. bu arada söylemeyi unuttum özdilekpark istanbul avmdeki mediamarkta bakmıştım.

• S-pen li olanını bulamıyorum bir türlü. S-pen siz olanı var 1.5 Ram. Ram farkı çok etkiliyor mu performansı? Beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastEngineer

S-pen li olanını bulamıyorum bir türlü. S-pen siz olanı var 1.5 Ram. Ram farkı çok etkiliyor mu performansı? Beklemeli miyim?

Bence almışken s-pen li modeli alın. bulunur internette orda burda ben çok rastlıyodum bi ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.