Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 7.7 (P6800) 999 TL(Taksitli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
2.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Epeydir fiyatını takip ediyordum. Birkaç gün önce de bir arkadaş konu açmıştı. Cihaz 2 yıl önce çıkmış. Bana göre Samsung'un yaptığı en iyi tablet. En büyük özelliği 7 inch AMOLED ekranı. İlgilenenler için :

Peşin veya tek çekim : 979 TL
    Taksitli : 999 TL

Ayrıca Axess kartı olanlar için 31 Mayıs'a kadar internet üzerinden alışveriş yapanlar için 50 TL'de (zaten ilgili kampanyadan kazanılabilecek maksimum chip para miktarı) chip para kazanılabiliyor. Dileyenler için Axess ile 11 taksitle de almak mümkün. Axess ile alışveriş yapmadan önce İLGİLİ SAYFA dan ayrıntıları okuyup kampanyaya katılmaları ardından alışveriş yapmaları gerekiyor.

İlgili link : Galaxy Tab 7.7 (P6800)

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademg -- 19 Mayıs 2013; 21:42:51 >

• http://www.teknosa.com/urunler/125043603/samsung-n5110-galaxy-note-8-0-white-tablet-pc

http://www.teknosa.com/urunler/125043602/samsung-n5105-galaxy-note-8-0-titanium-silver-tabl

bugün teknosa mağazada ürünü inceleme fırsatım oldu eşime hediye tablet almak için 1-2 haftadır tabletlere göz gezdiriyordum şahsi kanaatim bu ürüne kadar tablette ipad gibi kullanım zevki dokunmatiği menüler arasındaki geçişler vs. hiçbir ürün yoktu android de birde 10" büyük 7" küçüktü tam ipad mini almayı düşünüyordum ki bu ürün tamamen ipad mini alma kararımdan beni vazgeçirdi şimdi sadece fiyatın düşmesini bekliyorum wi-fi modeli 999 - 3g li modeli ise 1299
    bu arada menüsü aynı cep telefonları gibi 10.1 gibi farklı değil ben note 2 kullanıyorum menüsü tamamen aynı s-pen in yazma hissiyatı daha da iyi olmuş gibi geldi ses çıkısı çok güzel kendi hafıza kartımı takıp hem klip hemde mp3 açtım note 2 den daha fazla sesi çıkıyor telefon olayını deneyemedim teknosa daki çocuk telefon özelliği olmayacak dedi ama cihaz normalde telefon desteği ile çıktı en kötü root yapılır kamera ipad mini ile aynı kalitedeydi şimdilik aklıma gelenler bu kadar şu haliyle ipad miniden daha pahalı şahsi kanaatim 1-2 aya kadar düşer diye düşünmekteyim bence ipad miniye tam rakip olmuş ipad miniden biraz daha büyük ama tek elinizle rahatça tutabiliyorsunuz ağırlık olarak da ipad mini ile hemen hemen aynı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.