Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tab 4 serisi bütün boyutlar aynı ışlemcı mı kullanıyor acaba. Bende 8'' olanı almak ıstiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaşlar bu tablet güncelleme alıcakmı?

Urun zaten 4.4 buyuk ihtimalle 1-2 guncelleme alir.

• Okuma modu yok mudur bu cihazda veya Samsung'un bu sürümünde? Teknosa'da inceledim ama bulamadım. Bir arkadaş ekitap okuduğundan bahsetmiş. Okuma modu olmadan gözler yoruluyor. S4'te var bu cihaz da yok anlamadım.

• Ben de henuz goremedim yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: egitimci35

Okuma modu yok mudur bu cihazda veya Samsung'un bu sürümünde? Teknosa'da inceledim ama bulamadım. Bir arkadaş ekitap okuduğundan bahsetmiş. Okuma modu olmadan gözler yoruluyor. S4'te var bu cihaz da yok anlamadım.

okuma modu nasıl oluyor bilmiyorum ama göz algılama olayı var yani ekrana baktığın sürece ekran kapanmıyor. üstte göz işareti çıkıyor.
  • Arkadaşlar cihazı temmuzun 23ünde aldım cihaz gayet güzel fiyatına göre makul,ekran ips 1280X800 kalitesinde gayet hoş parlaklık, şarj süper özellikle çin malı bir tablet kullanıcısı olarak şarjın bana ilaç gibi geldiğini söyleyebilirim, mediatek a7 işlemcisi yüksek miliamperli bir batarya ile desteklenmiş ,oyun konusuna gelirsek dead trigger 2 gibi oyunları bir iki tık dışında su gibi oynattı,arkadaşın score oyununu denemedim ama cihazın viviante grafik işlemcisinden kaynakladığını düşünüyorum ,gansgtar rio yu denedim ekrandaki sanal kontroller tam gözükmedi bununda yine ekran kartından(grafik işlemcisi) kaynaklandığını düşünüyorum .real racing 3 asphalt 8 gibi oyunları da deneme fırsatı buldum,asphaltda görüntü kalitesi kötüydü en yükseğe çekmeme rağmen kötü gözüküyordu realracing 3 te de oyun başlangıxındaki videoda kaıyor içinde kasmıyordu.Cihazın kutusundan kulaklık çıkmıyor çok sade bir kutu ayar oldum hiç bir şey koymamışlar.Gelelim asıl meseleye cihazı ayın 25inde servise verdim :D hoparlöründen cızırtı geliyordu benden kaynaklı bir sorun değildi cihazın hoparlörünü test etmek aklıma gelmeişti yabancı şakılarda haoparlörün cız cız diye anırdığını duydum:D şarkıdan olduğunu düşünüp cihazın içindeki over the horizon müziğini çaldım sonuç yine aynıydı.:DHoparlör konusunda pek takılmamak lazım benim şanssızlığım :D neyse cihaz tamir edildi diye mesaj geldi aradım servisi değişim mi oldu tamir mi oldu diye buraya gelip öğreniceksiniz dedi saçma sapna prosedürleri var abc teknikin genel müdürünün annesine selam söylüyorum neyse gittim oraya speaker değişmiş dedi bende dedim ilk ay arızası , parça değişimi olcaksa sıfır cihaz verilmesi gerekli daha öncede sormuştum size ,(tamir olursa değişmesse)yoksa iade edicektim dedim arkadaşlar neyse gitti baktı geldi akrdaşlar(arkaşalar dediği teknisyen) ilk ay arızası olduğunu görmemiş dediler kan beynimde tavan yaptı 6-7gün beklemeiştim, dedim iade edicem dedim şimdide rapor yazcaklar 3 gün içinde cihaz arızalıdır diye onu bekliyoz bide:D neyse 2günde cihazı baya inceledim bir soru olursa sorabilirsiniz kamersası flan saatlerce ilgilendim tabletle bir müzik dinlemek aklıma gelmemiş :D neyse yazım hatası anlatım bozukluğu bilgi eksiikliğinden kaynaklanan bi hata yaptıysam affedin :) selamlar.

• Burda bir updateden bahsedilmiş ama:http://au.ibtimes.com/articles/560625/20140727/update-samsung-galaxy-tab-4-7-0.htm#.U93fp8mDPqC

Yapan var mı?

• yukarıda verdiğim linklerde tüm ülkelerin romları var en son çıkan rom hongkong romu olmalı ama gerek yok hepsi aynı. ben birçoğunu denedim.
    zaten otomatik güncelleme alıyor cihaz.

• Bende cihazı 1 haftadır kullanıyorum cihaz oyun haricinde bu fiyata alınabilecek En güzel cihazlardan biri yalnız Root atmayı düşünüyorum fakat düzgün bir kaynak bulamadım Root atan varmı varsa nasıl?

• Herkese merhaba,saygılarımı sunarım. Oğluma Tablket almak için 1-2 cihaz baktım. f/p olarak tab4-t230 düşünüyorum. Ancak bir sorum olacak, oğlan kulanacağı için oyun için elinden düşürmeyecek sıpa, 6 yaşında ama laptop cep tellerini elinde tabiri caiz ise dört döndürüyor. O yüzden 16 gb ın 3-4 gb ını androide gieceğini düşünür isek, kapasiteyi zorlama ihtimali yüksek... Sd kart takviyesi yapacak olur ise root denen olayı yapmadan oyun vs. kapasitesi yüksek uygulamaları sd karta direk yükleyebiliyor muyuz?

Not: Android kullanıcısı değilim. O yüzden hiç bilmeyen birine anlatıyormuş gibi düşünerek yardımcı olur isenzi sevinirim:) Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler...
  • verimlic V kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cihaz oncellikle 8GB 16 değil , ozellikle oyun icin dusunuyorsanuz bu cihazı tavsiye etmem. Oyun icin Teknosda 399 TL ye satılan 16GB lık ve intel işlemcili asus memopad 176C yi incelemenizi öneririm. samsungda sarj suresi daha iyidir ama işlemcinin oyun kabiliyetli kısıtlıdır, asusun ise sarj süresi samsunga gore daha azdır ama bu islemcisinin daha kuvvetli olmasından kaynaklanıyor ve oyunlarda cok daha iyidir, antutu puanları oldukca yuksek. Iki cihazi da bir inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Merhaba, cihaz oncellikle 8GB 16 değil , ozellikle oyun icin dusunuyorsanuz bu cihazı tavsiye etmem. Oyun icin Teknosda 399 TL ye satılan 16GB lık ve intel işlemcili asus memopad 176C yi incelemenizi öneririm. samsungda sarj suresi daha iyidir ama işlemcinin oyun kabiliyetli kısıtlıdır, asusun ise sarj süresi samsunga gore daha azdır ama bu islemcisinin daha kuvvetli olmasından kaynaklanıyor ve oyunlarda cok daha iyidir, antutu puanları oldukca yuksek. Iki cihazi da bir inceleyin

Cevabınız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Peki LGv500 ile görüşünüz nedir? O da gayet başarılı bir cihaz gibi duruyor.. Bir üst segmentte 549 tl gibi fiyatı var.... LG türkiye garantili...
  • quote:

Orijinalden alıntı: verimlic

http://www.n11.com/lg-v500-gpad-16-gb-83-ips-tablet-P27115871

Valla cihazı hiç görmedim ama ozellikleri fena durmuyor, iyi bir alete benziyor.
  • arkadaşlar selam , cihazı oğlan için aldım fakat sd kart yuvasında 16gb lık sd kartı olmasına rağmen
    cihazın kendi 8 gb lık belleği dolduğu için yeni bir şey yükleyemiyoruz. kendi hafızasındaki oyunları nasıl sd karta
    atıyoruz? yada indirilenleri direk sd karta nasıl yönlendireceğiz, bilen varsa yardım edebilir mi ?
  • arkadaşlar cihazı rootlayan varmı varsa dosya linkleriyle beraber anlatırsa çok makbule geçer , araştırdım ama root bulamdım tab4 7.0 için
  • rootladım ama anlatımı uzun sürer yukarıda xda linkini verdiğim tvrp recovery yi kurunca recovery de fix yazan menüye girince rootlanıyor. root

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

rootladım ama anlatımı uzun sürer yukarıda xda linkini verdiğim tvrp recovery yi kurunca recovery de fix yazan menüye girince rootlanıyor. root

Kardeşim peki root dan sonra usb baglayip denedinmi hiç çalışıyormu malum otg calismiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac18100

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

rootladım ama anlatımı uzun sürer yukarıda xda linkini verdiğim tvrp recovery yi kurunca recovery de fix yazan menüye girince rootlanıyor. root

Kardeşim peki root dan sonra usb baglayip denedinmi hiç çalışıyormu malum otg calismiyor .

usb hard disk desteği yok .
    bu rootla değil donanımla alakalı yani harici disk bağlama imkanı asla olmayacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 11 Ağustos 2014; 10:12:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.