Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SGT 10.1 İngilizce kullanıyorum. (Yurt dışından alındığı için) Soruna gelirsek;

1 Nasıl Türkçe dili yaparım ? (dil kısmında Türkçe yok)

2- Wifi'a bağlı olduğu halde değilmiş gibi davranıyor, Google hesabını bağlayamıyorum bu yüzden ama internete girebiliyorum. Farklı hesaplar denedim. Bağlantı yok diyor vs. Nasıl hesabı bağlayacağım ?

~ Bir de mesela örnek twitter'a gireceğim, karşıma site güvensiz diyor, Biliyorum giriş yap diyorum, tıklamıyor, o sarı sayfayı geçmiyor, küçük bir uyarı kutusunda ise devam et ve geri dön diyor, ikisine de basıyorum tekrar tekrar aynı kutucukları çıkartıyor.

Kendi bilgisayarımda hiçbir sorun yok, tablette neden böyle yapıyor, yardımcı olun lütfen.
  • GT-P5113 için en stabil takılma sorunu olmayan rom nedir arkadaslar kullananlar varsa yardımcı olabılır mı ?
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Her şey silinir ama kurtarma dosyaları ile çok rahat geri getirilir. Dua ette satın alan kişi meraklı biri olmasın. Hele senin bu mesajını da gördüyse kesinlikle dosya kurtarma programlarını kullanacakdır
  • mermis kullanıcısına yanıt
    Aradan 3 ay geçmiş. Kamera konusu bir ara sıkıntı çıkarıyor idi. Yani bazen çekim yaparken direk kapanmalara maruz kalabiliyordu.
    Fakat son zamanlarda böyle bir sıkıntı mevcut değil. Şu an da 5.1.1 sürüm rom var piyasa da. Denemediğimi belirtmek isterim.
  • Eyvallah hocam,
    Cihaz bende olsa anında basmıştım custom romu ama kayınvalideye facebooka girsin foto çeksin yetiyo.

Foto çalışmayan rom riskine giremem o yüzden.

Bi araştırayım yeni omniyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Annem' e Tab 2 gt-p5110 wifi tablet almıştım, CyanogenMod cm 12.1 rom yüklü idi. Facebook, candy crush, okey derken bi hayli yavaşladı, aranızda bu tableti kullanan yahut kullanmış bir arkadaş en basit ve hızlı custom rom önerisinde bulunabilir mi ?
    Aradığımız özellik facebook ve 2-3 oyun çalıştırsın ve hızlı ve basit olsun, şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar bende okullara dağıtılan tabletlerden var rom atmak istiyorum ama ne ayarlara girebiliyorum nede recoverye yardım edermisiniz
  • Merhaba arkadaşlar bende Samsung Gt-N8000 Tab 10.1 tablet var. Babam tabletin sistem dosyalarını silmiş ve ve tablet çalışırken sürekli hata gereksiz ve çok yavaş tableti hiç kullanamıyorsunuz. Ben tablete orjinal stock romlarini yüklemek istiyorum

Model: GT-N8000
    Android Sürümü: 4.1.2
    Ana bant sürümü N8000XXCLL1
  • Hocam GT-N8000'i TR den mi aldınız yurtdışından mı? Sammobile.com da Turkiye için orijinal ROM bulamıyor.

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-N8000/
  • arkadaslar birisi bu tabletin hdmi kablosunu nereden alabilecegimi soyleyebilirmi acaba ? haftalardir ariyorum ya cakmalari var yada stoklarda yok. benim bildigim 100 lira falan bu kablo ama aynisini 10 liraya satanlar var. nedir bunun asli ?
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00CJOP9O2/ref=redir_mdp_mobile_siteViewPreference?pc_redir=T1
    bahsettigim urun bu ama ben gorerek almak istiyorum yada turk sitesi olsun istiyorum.
    Yada buna muadil tavsiyeniz varmi? amac tableti tv ye baglamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 18 Ocak 2016; 14:01:59 >
  • Arkadaslar tabletime virus girdi acil yardim
    İnternete giriyorum girdigim gibi bu sitelere yonlendirip bu uyarilari veriyo

http://securityapps.mobi uyarisi Yukseltme gerekllitfen samsung gqlaxy tab2 en son surume yukseltin Http://go.appdomain-11.com Http;//www.app-update.pw Dikkat tablet cok uavas hemen en hizli android baslatocisini kullan Falan falan Ne yapmaliyim nasil kurtulcam bundan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu yardımcı olabilecek kimse?

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU
    [ SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU
     SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU
    simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1334222/2369752c-e435-4d6e-acbc-a4d1fd4973b0.jpg[/simage]

• Hocam bu uyarıları dikkate alıp istenilenleri yapmayın. Bu uyarıların kendisi virüs yayıcı para koparmak istiyorlar bir şekilde yada reklam.Google playden bir antivirüs programı kurup taratın. Sorun olduğunu sanmıyorum

• haduuu H kullanıcısına yanıt
    çözdüm olayı.virüs değilmiş virüs programları bişey bulamadı
    adbirdie adyourexchange isimli bişey
    modemin dns ayarlarıyla alakalı
    hangis siteye girersen gir bu siteye yönlendiriyor
    dns ayarlarını değiştirip mdoeme de reset attın mı sorun düzeliyo
  • tekrar merhaba
    arkadaşlar tablete igo yükleyen oldu mu aranızda?
  • arkadaşlar tab s 10.1 inç olan exynos 5420li tableti 500tlye alabilirim ikinci el hiçbir sorunu yok garantisi devam ediyor. 4g sim kartı desteğide var. sizce bu ücrete alınırmı ? ayrıca klavye ve mouse alsam pc gibi kullanabilirmiyim ?
  • arkadaşlar bi arkadaş Flash player linkini vermişti sanki
    yarımcı olabilecek var mı?
  • Bugun elime 2016 model SM-T580 gecti. Kullanan varmi. Nasil biseydir.

• Konu ölmüş yav %) t520 galaxy tab 10.1 için stabil tavsiye edebileceğiniz rom var mı?

• Merhaba,

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P7501 sahibiyim.
    Ve içerisinde yüklü olan android sürümü 3.2 görünüyor.
    Fakat pek stabil çalışmıyor gibi bu nedenle sürümünü değiştirmeyi düşünüyorum.
    Bu konuda tecrübeli veya donanımlı arkadaşlar bu cihaz için hangi sürümü yüklememi tavsiye eder?
    Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.