Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.teknosa.com/urunler/125043665/samsung-p5210-galaxy-tab-3-10-1-white-tablet

P5210, bu model USB 3G modem ile internete bağlanabilir mi? (micro usb-usb çevirici kabloyla)
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    GAMEHUNTER çok sağol kardeşim benim tablette böyle oldu (Tab 8.9) senin sayende düzeldi tekrar sağol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar bin kere denedim ama şu flash player olayını bir türlü çözemedim. Allah rızasını için birisi flash playerli uygulamaları nasıl izleyebilecegini anlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYUP88 -- 3 Ağustos 2014; 21:47:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google'a "Android Flash Player" yazın APK dosyasını indirin.

Telefonun güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynaklara izin ver şıkkını işaretleyin.

APK dosyasını kurun.

Dolphin veya Boat Browser adlı tarayıcılardan Flash videoları izleyebilirsiniz.
  • yav arkadaşlar bendeki galaxy tab 3 p5210 tablet var fakat bir sorun var oda şudurki,

arkasına hafifçe vurayım çat diye kapanıyor sonra açıyorum güzelce kullanıyorum arka kapağına veya kasasına hafifçe vurayım çat diye kapanıyorum acaba pilimi yerinden oynadıki çat diye kapanıyor açıp pilini sıkıca taksam düzelirmi konuyla ilgili yardımcı olurmusunuz.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    bende babama aldım p5210 dan oda aynı şeyi söyledi garantiye göndersem mi_ siz ne yaptınız sorunu nasıl çözdünüz. ayrıca firmware 4.2.2 bu sitedehttp://samsung-updates.com/device/?id=GT-P5210

4.4.2 ler mevcut hollanda vs bazı avrupa ülkelerinin firmwareleri mevcut odin le yüklesek olur mu?
  • Arkadaşlar bugün aceleden bir ihmalde bulundum lütfen şu sorumu bir cevaplayın.

P7500 tabletimi internet üzerinden sattım alıcı bugün kargoya yetiştirebilirseniz iyi olur dedi bende kargolar kapanmadan yetiştireyim diye apar topar dosyalarımı bilgisayara yedekledim "AYARLAR > FABRİKA AYARLARINA DÖN" yaptım ve kutuya koyup gönderdim fakat aklıma takıldı FABRİKA AYARLARINA DÖN yapınca cihazın hafızasındaki dosyalar yani benim yüklediğim bir PDF dosyası veya RESiM, MÜZİK dosyası'da siliniyor mu ? yoksa sadece Androidi sıfırlıyor dosyalara dokunmuyor mu ?

İçinde bazı ailesel resimler falan vardı, içime sinmedi silinmemiş olabilir diye.

AYARLAR> FABRİKA AYARLARINA DÖN yapan biri cevaplarsa memnun olurum. Stock ROM kullanıyordum.
    Icindeki tum dosyalari siler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Teşekkkürler.

Tekrar belirtmek isterim SES AÇMA SESİ + KAPAMA TUŞU ile açılan CWM ekranından Hard reset yapmadım Android açıkken AYARLAR > FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜR yaptım.

Baktım cihaz sıfırlanmıştı ama dosyalara girip bakmak aklıma gelmedi aceleyle birlikte.

Emin misiniz arkadaşlar hafızadaki tüm dosyaları silmiş midir ?
    fabrika ayarlarına döndürünce de herşey siliniyor cihaz ilk aldığınız günkü gibi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Teşekkkürler.

Tekrar belirtmek isterim SES AÇMA SESİ + KAPAMA TUŞU ile açılan CWM ekranından Hard reset yapmadım Android açıkken AYARLAR > FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜR yaptım.

Baktım cihaz sıfırlanmıştı ama dosyalara girip bakmak aklıma gelmedi aceleyle birlikte.

Emin misiniz arkadaşlar hafızadaki tüm dosyaları silmiş midir ?

Daha dun yaptim, siliniyor her sey
  • Galaxy Tab 10.1 P7500 cihazımı internet üzerinden satmıştım.

Bugün Galaxy Tab S T800 10.5 cihazıma kavuştum. Resmen uzay mekiğine binmiş gibi oldum. Darısı başınıza...
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz?

Tabletimde ekran ışığından ve parlaklığından kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir kararma sorunu yaşanıyor. Tablet açılıyor ancak zaman aşımından ekran karardıktan sonra tekrar gelmiyor. Tablet açık dokunmatikten birşeyler yapınca ses çıkıyor. Tekrar kapatıp açınca ekran geliyor ancak hemen kararıyor tekrar.

Parlaklık otomatik yada değil farketmiyor.
  • selam.

bende samsung tab 4 10.1 inç var.
    bir kaç sorum var.

1)usb e girişi yok. extra takabilirmiyim
    2) klavye takılabilirmi
    3) kılıf olarak ne tavsiye edersiniz
  • _asmunikal_ kullanıcısına yanıt
    Sizin cihaziniza ait konu burasi degil.Cevap bulmaniz icin kendi cihazinizin konusuna ugrayin.

• İyi günler.
    10.1 3G tabletin ayarlarına girip cihazı şifrele dedim. Sonra şifreleme yarıda kesildi daha da giremiyorum. Tablet açılıyor ancak koyduğum şifreyi deniyorum girmiyor. Recovery moduna da giremiyorum download modu açık ancak bir şey yükledin mi tablet açılış ekranında takılıp kalıyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin. Jtag yapsak olur mu? servise göndersem yapar mılar?
  • Merhaba arkadaşlar tabletimdeki tüm uygulamalar güncel olmasına rağmen sayfalar tam açılmıyor. Resimler görülmüyor. Neden olabilir acaba?
     SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

• Bu tablette otg desteği var mi?7inç te yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: vipozgur

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

@vipozgur hocam, kamera çalışıyor mu?
    çalışıyorsa performansı nasıl?
    annemi 7500 ünde sırf kamera yüzünden stockdan vazgeçemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.