Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

quote:

Orijinalden alıntı: karaf

Filesonic yüklenen dosyaların 3. şahıslara paylaşılmasını durdurdu. Üyeler sadece kendi yükledikleri dosyalara ulaşabiliyorlar.
    Bu nedenle Ozzy'nin yüklediği dosyalara bu aralar ulaşamazsınız.
    Dosya paylaşım sitelerini pek iyi günler beklemiyor malesef.

Evet paylaşım sitesi olan m-e-g a uploa-d kapanınca malesef file-s-o- nic sadece premium üyeliklere açık kalacak şekilde ve kendi dosyalarınıza erişlebilecek şekile bürünüyor... Bu sebeple dosyaları yeni bir alana yükleyeceğim dostlar.

Yeni paylaşım sitelerine yüklesem bile kapanmayacağının garantisi yok gibi gözüküyor bu aralar. Belki multiupload bir çözüm olabilir. Yada kendi sitemi açsam mı diye düşünmüyor değilim..

ozzy-tr, bende diyordum neden indiremiyoruz dosya demek o yüzdenmiş. istersen azeri bir paylaşım sitesi var. orayı bir kontrol etsene. boxca isminde. hem beklemek filan yok dosya indirirken. hiç yoktan iyidir şu an için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Ozzy son paylaşımların güzelmiş teşekkürler benim birkaç sorum ve birkaç program isteğim var.

1- Benim pusula tam olarak düzgün çalışmıyor manyetik alanı bozacak şeyler de yok yakınımda. Bilmediğim bir ayarı mı var ?

2 - Tabletimiz kapalı durumdayken alarmı çalmıyor. Bunun herhangi bir programı veya ayarı var mı ?

3 - Tableti şarj sırasında kullanmak bataryanın ömrünü etkiler mi ? ve devamlı şarjda kalması zararlı mı ?

4 - Bilgisayardaki otomatik form doldurucu, şifre girici roboform adlı programı bilirsin, ona benzer tablet için olan bir eklenti var mı ?

Bir program isteğim daha vardı ama aklıma gelmedi şu an. Gelince sorarım.

Rica ederim...

1- Bende sorunsuz yön gösterdi. Birkaç alternatif gösterim yolu var onlarıda dener misin ?
    2- bakmadım test etmeliyim...
    3- bununla ilgili bir araştırma yaptım ancak alet çok yeni olduğu için eğer varsa kimse bu konuda olumsuz bir bildirim yapmamış
    4- bunuda araştırmalıyım malesef şimdiye kadar hiç bakmadım...

• Arkadaşlar benim Overcome ile ilgili bir sorum olacak. Overcome 2.1.1 versiyonunu kurup birkaç ay kullandım ve fazlasıyla memnundum öyle ciddi bir takılma veya donma gibi bir sorun yaşamadım. Birkaç gün önce yeni sürüm 2.2.0 ROM'unu kurdum fakat birkaç defadır donmalar ve takılmalar yaşıyorum. Bu donmaları bir defa Tweetcaster, bir defa da Google Earth ile yaşadım. Ekran tamamen donuyor, ne uygulamadan çıkabiliyorum ne de ana ekrana dönebiliyorum. En son çare tableti yeniden başlatmam gerekiyor. Belki biraz beklesem uygulama kapanacak ama o süreyi de beklemek istemediğimden yeniden başlatmak zorunda kaldım.

Overcome 2.2.0 romunu kullananlar varsa onların da benzer sorunlar yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum. Sıkıntılar benim tablete mi özel yoksa ROM'la mı ilgili anlamak istiyorum.

Yeni sürümdür kurayım güncel kalayım dedim ama bu takılmalar canımı sıktı biraz.
  • ozzy-tr mrb bu iphoneda action movie var bizim tablete gore boyle bir program varmi bulabilirmisin rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: e d d a i
    @Ozzy

Paylaşımların ve ilgin harika,teşekkürler paylaşımların için.İGO navigasyon programını çok beğeniyorum,ve Galaxy S de kullanıyorum.siz de bunu paylaşmışsınız,fakat linkler silinmiş.

Bende haritalar ve apk var, fakat çözünürlük uymuyor.Rica etsem İGO'nun 1280*800 için uygun apk'sını paylaşabilir misiniz ?

Eyvallah....

Linklerin hiçbiri silinmedi fakat bugün itibariyle f-i-lesoni-c firması tüm paylaşımları durdurdu dolayısı ile yeni bir yuva buluncaya dek ulaşılmaz halde olacak herşey.

Çaresini araştırıyorum dostum.
  • Dropbox?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e d d a i
    @Ozzy

Paylaşımların ve ilgin harika,teşekkürler paylaşımların için.İGO navigasyon programını çok beğeniyorum,ve Galaxy S de kullanıyorum.siz de bunu paylaşmışsınız,fakat linkler silinmiş.

Bende haritalar ve apk var, fakat çözünürlük uymuyor.Rica etsem İGO'nun 1280*800 için uygun apk'sını paylaşabilir misiniz ?

Eyvallah....

Linklerin hiçbiri silinmedi fakat bugün itibariyle f-i-lesoni-c firması tüm paylaşımları durdurdu dolayısı ile yeni bir yuva buluncaya dek ulaşılmaz halde olacak herşey.

Çaresini araştırıyorum dostum.

Farkettim canın sağolsun. Aslında ne olur olmaz diye neredeyse tüm linkleri eklemiştim ama nasip değilmiş,indiremeden Filesonic gümledi .

Bu arada şunu da sorayım,geçmiş sayfalarda e-baydan orijinal kılıf sipariş etmiştin.Sorunsuz eline ulaştı mı,memnun musun?Ben de almayı düşünüyorum da.

Selametle...

• Ozzy dropbox kullanabilirsiniz.
  • Dropbox kullanıyorum ama kapasitesi free için düşük. Ama hepiniz benim vereceğim referans linki üzerinden üye olursanız kapasitem o zaman artar. Eğer ok diyorsanız o yonteme geçelim?
  • quote:

Dropbox kullanıyorum ama kapasitesi free için düşük. Ama hepiniz benim vereceğim referans linki üzerinden üye olursanız kapasitem o zaman artar. Eğer ok diyorsanız o yonteme geçelim?

Muhtemelen bilginiz vardır ama yine de hatırlatayım dedim. Dropbox gibi çalışan bir de box.net sitesi var oranın ücretsiz hesabı 5 GB ile başlıyor.
    Düzeltme: Az önce kontrol ettim de box.net'in handikapı da dosya başına maksimum 25 MB sınır koyması. Uygulamalar açısından sorun olmaz belki ama ROM falan yüklerken sıkıntı çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkelleci -- 23 Ocak 2012; 23:36:43 >
  • SEN BENCE KENDI SITENI KUR.BOYLE SAYFA ARALARINDA PROGRAM ARAMAK ZOR OLUYOR.
  • Birkac oneri daha duymak isterim baktik en uygunu site isi ona girisirim. Sugarsync te güzele benziyor
  • Uygulamaların kısa açıklamalarının da olacağı,kategorilere ayrılmış Galaxy Tab'a yönelik bir siteye aslında ihtiyaç var.

Site işinde belki büyük dosyaları barındırma sorun olabilir,yine paylaşım sitelerine ihtiyaç olacaktır.
  • ozzy-tr bana bi program bulabilirmisin yapıcakları pc deki bi kişiyle hem görürntülü konuşabilmeliyim hemde aynı anda yazışabilmeyliyim acil lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectres

ozzy-tr bana bi program bulabilirmisin yapıcakları pc deki bi kişiyle hem görürntülü konuşabilmeliyim hemde aynı anda yazışabilmeyliyim acil lütfen

Google Talk işini fazlasıyla görecektir,tavsiye ederim.
  • ozyy hocam ıcs 4.0 3g li için olan rom dün yayınlandı heralde http://GT-P7500-CM9-Kang-012.412-maba.zip - 107,7 MB vermiş birde altında Gapps.zip - 77.4 MB vermiş acaba kurulum aynımı hangi forumda var onuda yazayımhttp://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&u=http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php%3Ff%3D1050&ei=5YQeT5bEOYSl4gSs_rmdDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&sqi=2&ved=0CCwQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dsamsung%2Bgalaxy%2Btab%2B10.1%2Brom%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D929%26prmd%3Dimvns sanırım sadece kamera çalışmıyor. akşamyükleyebilirsem sonuçlarını paylaşırım sizde incelerseniz sevinirim buarada paylaşımların çok güzeldi. kaldırılmasına çok üzüldüm site işi çok iyi olur.Kolaygelsin...

• quote:

Dropbox kullanıyorum ama kapasitesi free için düşük. Ama hepiniz benim vereceğim referans linki üzerinden üye olursanız kapasitem o zaman artar. Eğer ok diyorsanız o yonteme geçelim?

Dropbox kullanıcısı için sen linki imzana ekle dostum. Bizde ister fake ister normal hesaplar ile seni 8gb yapalım. Davet linkini bekliyoruz.en stabil o görünüyor. Sende paylaşıma ac klasörünü... HERKES ÖZELDEN MAİL ADRESİNİ YOLLASIN OZZY ye ...

Gün birlik olma günüdür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Dropbox kullanıcısı için sen linki imzana ekle dostum. Bizde ister fake ister normal hesaplar ile seni 8gb yapalım. Davet linkini bekliyoruz.en stabil o görünüyor. Sende paylaşıma ac klasörünü... HERKES ÖZELDEN MAİL ADRESİNİ YOLLASIN OZZY ye ...

Aslında ben SugarSync 'in sistemini daha çok beğendim. Şu an 5,47 gb kullanım alanı var. Ancak aynı sistemle tüm kullanıcların benim davetiyem ile sisteme 1 kez ücretsiz üye olması gerekiyor. Ayrıca android için tabletimizle tam uyumlu yazılımıda var Dropbox gibi.

Ne dersiniz tüm sistemi oraya mı aktarayım ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Aslında ben SugarSync 'in sistemini daha çok beğendim. Şu an 5,47 gb kullanım alanı var. Ancak aynı sistemle tüm kullanıcların benim davetiyem ile sisteme 1 kez ücretsiz üye olması gerekiyor. Ayrıca android için tabletimizle tam uyumlu yazılımıda var Dropbox gibi.

Ne dersiniz tüm sistemi oraya mı aktarayım ?

Bizim için farketmez,zaten her türlü desteği veririz.Lakin Sugarsync Dropbox kadar sağlam mı? İndirme hızlarına da bakmak lazım.

• Arkadaslar suan ics 4.0 kurdum 3g caliyor sadece kamerada sikinti var
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.