Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
49
Favori
349.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazda klasör oluşturdum fakat klasöre tıkladığım zaman "Klasör açık" , kapattığım zaman da "Klasör kapalı" diyor.
    Bu sesi nasıl kapatabilirim?
  • Merhaba Arkadaşlar konu güzel.Benim ilk sorum basit başka bir konuda biri anlatmıştı yapamadım.

Mesaj yazarken öngörülen yazı alanını nasıl kaldırıyoruz benim yerime tahmin etmesini istemiyorum açıklayıcı anlatan olursa çok makbule geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: driver_dr

Merhaba Arkadaşlar konu güzel.Benim ilk sorum basit başka bir konuda biri anlatmıştı yapamadım.

Mesaj yazarken öngörülen yazı alanını nasıl kaldırıyoruz benim yerime tahmin etmesini istemiyorum açıklayıcı anlatan olursa çok makbule geçer

Mesajlar-Yeni Mesaj-123sym nin yanında Ayarlar var ona tıkla-öngörücü yazıyı kapalı duruma getir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

benim de sorum şu, uygulamaları hafiza kartına nasıl taşıyabiliriz. ikinci sorum ise; menü ve geri tuşunun ışığını tamamen nasıl kapatabiliriz

Aslında ben de kapatmak istiyorum o ışıkları, batarya tasarrufu açısından biraz etkili olabilir. Nede olsa yerlerini ezbere biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

benim de sorum şu, uygulamaları hafiza kartına nasıl taşıyabiliriz. ikinci sorum ise; menü ve geri tuşunun ışığını tamamen nasıl kapatabiliriz

Aslında ben de kapatmak istiyorum o ışıkları, batarya tasarrufu açısından biraz etkili olabilir. Nede olsa yerlerini ezbere biliyorum.

Ayarlar> ekran> tuş kilidi orda ışık ile ilgili ayarları bulabilirsiniz.
  • quote:

http://androidturkey.net/2011/08/01/android-cihazinizdaki-uygulamalari-sd-karta-tasima/
    ve
    http://forum.donanimhaber.com/m_57160738/tm.htm

inceleyiniz ayriyetten bir yazı hazırlayacağım boş vaktimde

• güzel konu olmuş.. emek verenlerin ellerine sağlık
  • Öncelikle herkese merhaba.Benim sorunumun yukarıdakı maddelerde olduğunu göremedim eğer varsa kusura bakmayın sizi yormuş olacağım.
    Arkadaşlar benim rehberdeki kişiler ile facebook taki kişileri senkronize etme sorunum var.Rehberimde 10 15 kişi anca var fakat rehberimde facebooktaki herkesin senkronize olduğunu gördüm.Ben de rehberdeki kişilerin facebook resimleri ile görünmelerini istiyorum.Bu yüzden sadece benim Sim kartımda kayıtlı kişilerin resimlerinin görünmesini istiyorum.Bilmem derdimi anlatabildimmi?Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim...
  • çok faydalı bir konu açılmış teşekkür ederim
    benim daha öncede sorduğum özelden cevap gelmişti galiba ama tekrar sormak istiyorum izlenen videoyu küçük pencereye alıp başka işlevler kullanılırken
    bu küçük ekranın boyutları değiştirilebiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

çok faydalı bir konu açılmış teşekkür ederim
    benim daha öncede sorduğum özelden cevap gelmişti galiba ama tekrar sormak istiyorum izlenen videoyu küçük pencereye alıp başka işlevler kullanılırken
    bu küçük ekranın boyutları değiştirilebiliyor mu ?

Malesef pop up şeklindeki video penceresi boyutlar değiştirilemiyor.
  • 63 . maddedeki ayarlamaya baktım ama madde madde yazarken bazı yerler eksik gibi ayarlarde ses ve giriş diye bir kısım yok acaba dil ve giriş mi olucaktı o maddeyi daha detaylı anlatabilirmisiniz

ayrıca sorulara hızlı cevap verilen yer açıldığı için sevindim emeğinize sağlık
  • Mükemmel faydalı bir konu olmuş.
    S3 e harddisk filashbellek vs.. bağlanılabiliyormu?
    Hayatı kolaylaştıracak özelliklerdende bahsedilirse iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akvaristhb

Mükemmel faydalı bir konu olmuş.
    S3 e harddisk filashbellek vs.. bağlanılabiliyormu?
    Hayatı kolaylaştıracak özelliklerdende bahsedilirse iyi olur :)

Evet bağlanılabiliyor. Bu sorunuzun cevabı ve ayrıntısı imzamdaki S2 SSS üst konumda var. Oradan alınıp bu konuya konulabilir @ BeSuBa
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

63 . maddedeki ayarlamaya baktım ama madde madde yazarken bazı yerler eksik gibi ayarlarde ses ve giriş diye bir kısım yok acaba dil ve giriş mi olucaktı o maddeyi daha detaylı anlatabilirmisiniz

ayrıca sorulara hızlı cevap verilen yer açıldığı için sevindim emeğinize sağlık

s- Voice e girin home butonunun solundaki kapasitif tuşa basın ve ayarlara girin. En altta wake up(uyandırma) seçeneklerinden de yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeSuBa -- 21 Haziran 2012; 19:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

Cihazda klasör oluşturdum fakat klasöre tıkladığım zaman "Klasör açık" , kapattığım zaman da "Klasör kapalı" diyor.

Bu sorumun yanitini hala hic bir yerde bulamadim arkadaslar, bir bende mi var bu sorun anlamadim ki.

• quote:

quote:

Cihazda klasör oluşturdum fakat klasöre tıkladığım zaman "Klasör açık" , kapattığım zaman da "Klasör kapalı" diyor.

Bu sorumun yanitini hala hic bir yerde bulamadim arkadaslar, bir bende mi var bu sorun anlamadim ki.

Sürüş modu aktif etmişsiniz.

O olmazsa Ayarlardan>erişilebilirlikte sesi kapatınız

bende erişebilirlikte >services>talkback

edit:ing kullanıyorum tam Türkçe karşılığı nedir bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeSuBa -- 21 Haziran 2012; 19:59:35 >
  • Emeğine sağlık hocam
  • http://www.****.com/android-oyun/hugo-retro-mania-turkce-633190.html

bunu yüklüyorum sd dosyasınıda android/data/hugoyla ilgili klasör var ona atıyorum ama yeniden indiriyor 33mb sonra uygulama kapanıyor açınca sonlandı diye hata veriyor

gözükmeyen yer maxi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubyyyy

http://www.****.com/android-oyun/hugo-retro-mania-turkce-633190.html

bunu yüklüyorum sd dosyasınıda android/data/hugoyla ilgili klasör var ona atıyorum ama yeniden indiriyor 33mb sonra uygulama kapanıyor açınca sonlandı diye hata veriyor

gözükmeyen yer maxi..

apk dosyasını denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

quote:

quote:

Sürüş modu aktif etmişsiniz.

O olmazsa Ayarlardan>erişilebilirlikte sesi kapatınız

bende erişebilirlikte >services>talkback

edit:ing kullanıyorum tam Türkçe karşılığı nedir bilemem

Yok dostum surus modu kapali.
    Bahsettiginiz talkback de kapali.

Sonuc olarak hala beceremedim sesi kapatmayi.

Edit: Ilginctir telefonu sessize aliyorum hala konusmaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 21 Haziran 2012; 20:30:53 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.