Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

Katlanabilir ekranlara geçecekler artık yavaş yavaş. Geçenlerde 1 patent almışlardı bununla ilgili.

Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı

O Galaxy X modeli olur hocam S serisine gelmez hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

Katlanabilir ekranlara geçecekler artık yavaş yavaş. Geçenlerde 1 patent almışlardı bununla ilgili.

Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı

O Galaxy X modeli olur hocam S serisine gelmez hemen.

ya S üzerinden devam edecek bu tasarım, ya da S kalkacak. X ile devam edecekler. dikkat edersen ekran oranları da S model ile aynı zaten. Ben S modelinin kaldırılmasından yanayım. Note ve X ile devam edilmeli. Hatta A j gibi saçma modellerinde kaldırılması iyi olur. Samsung gittiği yola kendi taş döşüyor. Fiyatların komik rakamlara düşmesinin sebebi de bu. 6 ay da bir tepe model çıkarıyorlar. Bu normal bir şey değil.
  • Tasarım çok iyi daha ne istiyorsunuz?

Keşke ucuz olsaydı da alabilseydik.

• Beğenmeyen arkadaşlara söylüyorum üzerine alınmasın kimse

Telefonun tasarım anlamında gelebileceği son nokta değil ama daha ne yapsın adamlar size soruyorum dünya çapında böyle güzel tasarım yapacak firma var mı apple iPhone 6dan beri aynı tasarımla hepimize veriyor yazılımı olmasa kaçımız gidip bilmem kaç bin liralara iPhone alırız ki Samsung inovasyon açısından çok büyük atılımlar yaptı , eğer yapmamış ve piyasayı etkilememiş olsaydı bugün iPhone X diye bir telefon görmeyecektik ki onunda neler yaptığını gördük beyazın arkasını mutfak tezgahına benzeten bir tek benim herhalde kamera çıkıntısı da köşesi . Apple ın Jobs sonrası ellerinde iOS olmasaydı Blackberry ile aynıydı

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    İlk mesaj bana ait . Sitede gezinirken denk geldim mesaj attım .
    S8 Plus kullanıcısıyım. Benim yorum atmam ya da bu ürünü hiç almayacak birinin yorum atmasında ki problem nedir ?
    iphone 7 imzası taşıyorsun. S9 konusuna mesaj atme gereği neden duyuyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Bir telefon bundan daha güzel nasıl yapılabilir ki, bir arkadaşın dediği gibi üçgen veya yuvarlak falan mı olacak. Telefon ihtiyacı olanlar için çok güzel ama bir S6 veya üstü telefona sahip olan için gereksiz lüks harcama. Beni derinden etkileyecek bir teknolojik yenilik çıkana kadar note 5 ile devam ederim kendi adıma.

Ben de Note 5 kullanıyorum. Note 8 'e bile geçmeye değecek bir yenilik göremiyorum.

Belki Note 9 a geçerim çift hoparlör olur falan diye düşünüyordum ama ahizeyi 2. Hoparlör olarak kabul etmem imkânsız...

6000 TL lik telefon stereo hoparlörlere sahip değil. Tamamen saçmalık..

• S8 i olanlar tabii ki de almasın. Parası bol olan ayrı

• amanhem kullanıcısına yanıt
    Sonuç! Yine benim için bildiğim bir bilgiyi paylaştın, eyvallah ama unutma ha vergiler ha döviz kuru! Yine pahalıya almıyor muyuz! Alıyoruz.

Ve bir telefon için bu ülkede 6000 tlcikler vermek çok abes geliyor bana.

İlla alacaksam (ki aldım) yurt dışından alırım.

HTC 10 Türkiye de 3000 TL ye satılırken almanya'dan 1350 tiye sıfır aldım hemde geçen yıl.

Hangisini sayayım ki

AliExpress te snapdragon işlemcili telefon alacağım ablam için fiyat 350 TL (xiaomi) aynı telefon Türkiye de 650 - 750 TL.

Diyeceksin ki AliExpressten almak zor evet ama Almanya ya gönderim yaptırıp abime getirticem.

Demokrasilerde çare çoktur.

• Ben beğendim ama bir S8, Note 8 kullanıcı olsam kolay kolay geçmezdim.

Ve yine bakmakla yetineceğim bir fiyat

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.