Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 türkiye Garantili sepette 3.499 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
4.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilgililerine s9 da Hepsiburada kampanya yapmış. mor renk 3.499 TL, hediye telefon alacaktım benim radarıma girdi. almak isteyenler için linki bırakıyorum.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s9-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000AJRAQ

• Plus degil dikkat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • madem hediye alacaksın madem samsung alacaksın 1000 lira ucuza a50 al geç s9 seneye 2000 liranın altına düşer ölü yatırım tamamen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu rengi satamadiklari için yapıyorlar. Bir buçuk ay önce teknosa internet ve mağazalarda 3350 ye sattı .

• newrophat kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın da nah düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

madem hediye alacaksın madem samsung alacaksın 1000 lira ucuza a50 al geç s9 seneye 2000 liranın altına düşer ölü yatırım tamamen.
    Babayı düşer.Ölu yatirim demende ayri komik yatirim yapacaksan altin al.A50 vs S9 karsilastirmanda ayri komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Nisan 2019; 10:33:7 >
  • Bu renk teknosasa 3300 e satıldı 1 ay kimse yüzüne bakmadı. Siyah olsa belki ama bu fiyatlara alınmaz bu telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmdd

Bu rengi satamadiklari için yapıyorlar. Bir buçuk ay önce teknosa internet ve mağazalarda 3350 ye sattı .
    satamadı, ilk farkedenlerden birisiyim, satın almaya kalktım, "stok yok" diyordu.
  • ironblood19 kullanıcısına yanıt
    Evet internet sitesinde stok yok yazıyordu, üç dört gün sonra gittiğim üç teknosa mağazasında da çalışanlar herkese bu telefon için ısrar ediyorlardı bu fiyattan. Komik bi görüntüydü her mağazaya girene s9 satmaya çalışıyorlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmdd

Evet internet sitesinde stok yok yazıyordu, üç dört gün sonra gittiğim üç teknosa mağazasında da çalışanlar herkese bu telefon için ısrar ediyorlardı bu fiyattan. Komik bi görüntüydü her mağazaya girene s9 satmaya çalışıyorlardı
    3999 liraya, 1 lira daha fazla olsa alamayız
  • Plus olsa dadından yenmezdi.

• plus da düşer diye bekliyordum bu fiyata şimdiye kadar ama düşmedi.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    +1 Olması gereken fiyat O ama dolar
  • plus alınırmı sizce halen beyler ? alınsa kaça alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Babayı düşer.Ölu yatirim demende ayri komik yatirim yapacaksan altin al.A50 vs S9 karsilastirmanda ayri komik

Alıntıları Göster
    okuduğunu anlamaktan acizsen kimin nereye düşerse düşsün senin için farketmez, birincisi orada karşılaştırma yok öneri var, ikincisi gir bak s7 şu anda kaç para, sonra gel edebinle ne konuşaksan konuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

kusura bakmayın da nah düşer
    adam gibi cümle kurunca kuytu köşede birşey mi yapıyorlar bu forumda, o leş üslubunu aynen iade ediyorum sana.

• 3500 veren 4000 de verir s10e alınır daha iyi bana göre plus olsa neyse
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    S7 ile karşılaştırman yanlış, ben s7 aldım 2500 TL ye 2.5 sene sonra 1700'e sattım 6 ay önce. Yani dediğin kadar abartı düşmüyor ve s7 zaten maks 3500 oldu ki zaten o donemde internetten kampanyayla 2500 e getirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Alıntıları Göster
    Yatırım yapacak tek cihaz apple

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.