Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlizadEmin

Ama game booster sistem uygulamasi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:35:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android q dan beri 7 kere kamera apk güncellemesi gelmiş bir tanesi yüklenemiyor hepsini indirdim denedim .. allah belanı versin senin samsung gibi . google da her kamera güncellemelerinde ne özellikler getiriyor , sunuyor bu samsung yerinide sayıyor .. bugün samsung health i son sürüme yükledim indirdiğim 70 mb lık dosyayla , yoksa en güncel sürüm diyip duruyordu . gerçi fazla uygulamaya da elleşmemek lazım stabilite bozulmaması için ama ara sıra bu siteden bakıyorum yüklüyorum bazı dosyaları çalışıyor güncelliyor .

samsung camera apk sı burada en son sürüm 5.24 biz hala 1.49 da duruyoruz . bunlar sanırım yeni çıkan modellerde s20 s10 larda falan çalışıyor . yada bazı sürümler sadece belli region larda ülkelerde çalışıyor .

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-camera/samsung-camera-10-0-05-24-release/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 3 Nisan 2020; 23:56:20 >

• bizim telefona güncelleme unutuldu :)
  • estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Mevcut kamera surumu oldugu icin ustune kurdurmuyor samsung Root atinca kamera uygulamasini kaldirip istedigini kurabiliyorsun

• Yardım rica ediyorum.
    Geçen gün cihaz (s9+) pamak izimi okumamaya başladı. Kasılmalar yaptı bende kapatıp açayım düzelir dedim yeniden başlatmaya çalıştım telefon açılırken 15-20 dk samsung yazan ekranda kaldı öylece dedim göçtü galiba alet ama açıldı sonra sizce hard format falan yapmalıyım?
    En temiz yukleme yöntemi nedir. Ayrica sifirlamadan sonra yedekten geri yükleme yaparsam aynı sıkıntı olabilir mi ?
    Android 8 yüklü şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mitokondri

Arkadaşlar siz de son zamanlarda telefonda ugulamalar arası geçişte veya özellikle chrome a girerken takılma donma yaşıyor musunuz
    Merhaba,

bu durum muhtemelen bilinçli yapılıyor. zira hem s9 da, hem huawei p30 da hem de huawei mediapad m3'de de yaşıyorum aynı sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Mevcut kamera surumu oldugu icin ustune kurdurmuyor samsung Root atinca kamera uygulamasini kaldirip istedigini kurabiliyorsun
    Alakasi yok . Daha once guncel surumun ustune yukleme yapmistim 13 15 mb civarinda bir dosyaydi . Her surumu yuklemiyor . Acaba yazilimi kaldirip yukleme yapabiliyormuyuz .

• 2 sene önce iphone x ve s9 plus arasında kalmıştım keşke iphone alsaydım o kadar para verdik şu uğraşılan durumlara bak sanki s4 s5 kullanıyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

2 sene önce iphone x ve s9 plus arasında kalmıştım keşke iphone alsaydım o kadar para verdik şu uğraşılan durumlara bak sanki s4 s5 kullanıyoruz...
    Ben s8 den s9 geçtim pişman oldum . Düzeltir diye düşünüyorum samsung bu sorunları yoksa elveda

• heykelog kullanıcısına yanıt
    Odaklamada sorun vardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colornick

Yardım rica ediyorum.
    Geçen gün cihaz (s9+) pamak izimi okumamaya başladı. Kasılmalar yaptı bende kapatıp açayım düzelir dedim yeniden başlatmaya çalıştım telefon açılırken 15-20 dk samsung yazan ekranda kaldı öylece dedim göçtü galiba alet ama açıldı sonra sizce hard format falan yapmalıyım?
    En temiz yukleme yöntemi nedir. Ayrica sifirlamadan sonra yedekten geri yükleme yaparsam aynı sıkıntı olabilir mi ?
    Android 8 yüklü şuan.
    Yardımcı olabilecek yok mudur ?

• Merhabalar S9 telefonumla Samsung Smart TV me ekran yansıtamıyorum.
    Smart View uygulaması TV yi görüyor ama bir türlü bağlanamıyor.
    Bu sorunu yaşayıp çözüm bulabilen var mı?

• colornick C kullanıcısına yanıt
    Dostum muhtemelen anakartında bi sıkıntı çıkmış. Yani garantilik bi durum ama yine de yazılımsal olmadığından emin olmak için önce hard format gerekiyor. Nereden attığının çok önemi yok hard format olsun yeterli. Eğer hala problem devam ediyorsa garantiye gönder etmiyorsa eski uygulamaları tek tek kendin yükle tekrar telefona sıkıntı olacağını sanmıyorum hem olursa da hangi uygulamanın sebep olduğunu görürsün tekrar hard reset atarsın. Dediğim gibi donanımsal olduğunu düşünüyorum ben ama garanti göndermeden önce yine de emin olmuş ol

• uurkayaogl U kullanıcısına yanıt
    Faturalı hatlarda direkt olarak HD+ yazıyor. Ancak bazı kontörlü hatlarda Türk Telekom HD+ olayı çıkmıyor. Faturalı ve faturasız hatlara sağlanan internet hızlarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Daha önce başıma geldi çünkü. Faturasız hat kullanırken yazmazken daha sonra faturalıya geçtiğim anda direkt olarak HD+ olarak yazdığını görmeye başladım.
  • madozz kullanıcısına yanıt
    Bluetooth ile saat ve benzeri bir cihaza bağlıyken ekranı yansıtmıyor. Öyle bir durum var mı?

telefonda 5 gb dan az yer kalmasin bootloop olma ihtimali var

• Greylights kullanıcısına yanıt
    gcam link tekrar paylaşa bilirmisiniz tşk

Whatsapp klasörünü bilgisayara yedekleyip telefondan silermisin hocam. Babamda S8 vardı denemek için bunu yaptım ilginçtir işe yaradı.
    Sizde de işe yararsa WhatsApp klasörünü tekrar telefona atmadan önce ciddi bir temizliğe ihtiyacınız var demektir.
  • Arkadaşlar bu android 10 da ram kullanımını nereden görüyoruz bulamadım, uygulamaların ne kadar ram kullandığını görmemizi de engellememişlerdir diye düşünüyorum, inşallah ben bulamıyorumdur..

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa412

gcam link tekrar paylaşa bilirmisiniz tşk
    Gcam apk:
    https://linksharing.samsungcloud.com/1586117385040CaUsMu1

Apk yı kurun açmadan bu dosyayı da ana dizine "GCam" adında klasör açın, içine girip "Configs" adlı klasör ve içine atın.
    https://linksharing.samsungcloud.com/1586117416550CuvC1BQ

• 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.