Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şarj konusunda cidden çok iyi diyor çevremdekiler onlara antutu yaptık 106 bin civarı işlemci puanı. Acaba dedik işlemciyi mi çok kıstılar. Nasıl bu kadar iyi gidiyor bu batarya çözemedik. Gerçekten çok iyi.

geekbench çoklu çekirdekte biraz daha iyi android 9 a göre android 10

İşlemciden kısılmamış o zaman. En azından android 9 a göre daha iyi antutu işlemci skorları.

9810 işlemcinin note 10 lite modelinde kullanması bence bi avantaj oldu android 10 çok iyi verildi bu işlemciye.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    merak ederim Android dokunmadan verseler sarj nasil olur diye saf android

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nova launcher ile uygulamalara basınca anlık gecikme sorunu gitti gayet akıcı ve baya hafifledi cihaz tavsiye ederim animasyonlarıda novadan hızlı yaptım yap gibi oldu one uı hâlâ hantal ne yazıkki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Yapanlar var. 6 saat düz S9 ile ekran saati alıyorlardı. Android 10 değildi bir de.
  • Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    toplamda kac sarj yiyor o onemli %2.5 yiyor oneui

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

merak ederim Android dokunmadan verseler sarj nasil olur diye saf android
    oneplus kullandım bi kaç ay o saf androide baya yakındı. Çok özledim çok. O kadar diyim. Şimdi nasıl one plus bilmiyorum tabi uzak kaldım.
  • SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

sattığım telefon arkadaş hala android 8 de. Hiç güç tasarrufu yok.

android 8 den çok memnunum diyor. Demek ki gece modu falan olsa şu android 8 de çok güzel olacakmış
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    gunluk diyorum

• android 10 kamerasını hiç beğenmedim, bu günlerde çektiğim resimlerle, gene gündüz resimlerinde bi değişiklik yok gece resimlerinde de yine ışık kaynağı noktalarında parlamaya geri döndü ne oluyor anlamıyorum ya . ışığı soğuruyordu gine bozuldu hdr dan yada pro moddan falan da değil , gine gece çekimleri aynı tas aynı hamm . bu kameranın yapacağı iş bu kadar diyorum ve artık bitiriyorum .

filmic in de 9 sürümü çıkarmışlar performans geliştirmeleri var diyorlar ama bakalım kaç aya kerüklüsü çıkar acaba . 90 tl de vermek istemiyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 19 Şubat 2020; 11:12:9 >
  • Arkadaşlar ses kayıt alırken konser efektli şekilde nasıl kayıt alabilirim ? Enstruman çalıp kaydediyorum ama başka telefona ya da sosyal medyaya atınca doğal olarak o efekt gidiyor. Efektli şekliyle kayıt alabilir miyim ?
  • Lightandwithlove kullanıcısına yanıt
    Samsung soundcamp vardı android 8 de kullanıyordum her türlü ayar alet vardı. Pie ile destek bitti dendi diye geçmemiştim, fakat geliştirmesi bitti yoksa kullanılamıyormu bilmiyorum. Bende 10 a geçtiğim için kurmadım. Bir bak dene. Eğer kaldırmışlarsa backup almıştım ordan denersin. Umarım çalışıyordur hala.

• Ben hep otomatik güncelleme yapıyorum. Son düzeltme ile benim telefon iyiye gitti.
    Mesela yüz tanıma öncesinde 8 sn kadar sürerken şimdi 1 2 sn ye de kilidi açıyor.
    Pil dayanma sürem aynı olsa da eskiden sabah cıkıp akşam eve geldiğimde 2 saat 2.5 saat süre alıyordum şimdi 4 saat alabiliyorum. Sürekli kullanımda telefon pubg oynamazsam 5 saat gidiyordu o sürede bir değişim yok.
    Animasyon geçişleri bende daha da düzeltti. Daha akıcı oldu.
    Portre çekimleri hala iğrenç ama eskiden algılama sorunu cok yaşıyordum şimdi hızlı algılıyor arkaplanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_ante_d -- 19 Şubat 2020; 13:12:55 >
  • arkadaşlar son güncellemeden sonra telefon no yazarken takılmalar oluyor.Sizde de oluyor mu?
  • Uzman arkadaslara birsey danismak isterim yurtdisindan gelme duos cift hatli imei atilmis cihazlar herhangi bir sikinti cikaririmi cihazda ileride pil sarz veya uygulama sikintisi olarak ona gore alacagim cift hattan dolayi simdiden tesekkurler ilgilenenlere......

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkpsz

arkadaşlar son güncellemeden sonra telefon no yazarken takılmalar oluyor.Sizde de oluyor mu?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:42:36 >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    2 yıldır kullanıyorum Avrupa'dan aldığım Duos modelini henüz bir sorun yaşamadım.

• Telefonun bataryasını garanti bitimine 2 ay kala servisten değiştirttim.Test ettiklerinde %87 pil sağlığı verdi.Cihaz %15,%10 a gelince saniyeler içinde 1 e iniyodu.Ankara da garantisi devam edipte Ankara da ikamet edenler Etlik Samsung Simge Elektroniğe
    gelip yaptırabilir.Ben çok memnun kaldım.

Evet Akşam olduğu ve bugün telefonda normal bir güne göre çok daha fazla vakit geçirdim senin için şarja takmadım biraz daha şarja takıyorum arada çok az fark var senin dediğine göre ama bence Samsung'un kendi başlatıcısı daha çok zorluyor özellikle açılış animasyonlarındaSAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Greylights kullanıcısına yanıt
    Kaldırmışlar programı , buldum ama android 10da çalışmıyor. Artık bilgisayarda ayar çekeceğim. Çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.