Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün telefonumu şarjı yüzde 15 seviyelerinde iken ani kapanmalara neden oluyor diye Pendikteki hızlı servise verdim ve garanti dahilinde batarya değişikliği yaptırdım. Bunun gibi sorunu olan varsa çok geç olmadan servise versin derim boşuna o kadar kanser etmişim kendimi 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamogretmen -- 25 Ocak 2020; 20:44:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamogretmen

Geçen gün telefonumu şarjı yüzde 15 seviyelerinde iken ani kapanmalara neden oluyor diye Pendikteki hızlı servise verdim ve garanti dahilinde batarya değişikliği yaptırdım. Bunun gibi sorunu olan varsa çok geç olmadan servise versin derim boşuna o kadar kanser etmişim kendimi 😀
    Benimki de aynen o şekildeydi. Bakırköydeki hızlı servise verdim. Yazılım atıp verdiler. Düzelmezse yine getir dediler. Sorun düzelmedi ben de götüremedim. Bu ara telefon kendiliğinden düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlizadEmin

arkadaslar şu son gelen 114mb guncellemden sonra sanki sarj daha hizli gitmeye basladi. fark ettiniz mi?
    Biraz önce bana da 111mb lık güncelleme geldi. Sizinkinden sanırım. Ama yuklemeye de korkuyorum. Samsung yeni model çıkartdıkça eskilere verdiği güncelleme ile telefonu rezil ediyor. Çok da memnunum telefondan ama yapacak bişey yok tabi

• adamogretmen kullanıcısına yanıt
    tam bu sorunu yazmak için gelmiştim. yüzde 15in altına düştüğünde bir anda kapanıyor telefon. format atıp deneyeceğim tekrar ederse ben de pendik servise gideceğim.

Cumartesi mi gittiniz ? Servis burası galiba:
    https://www.google.com/maps/place/KVK+TEKN%C4%B0K+SERV%C4%B0S+PEND%C4%B0K+SAMSUNG/@40.8797592,29.2305658,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x5bdbc7f4a4e98f3b?sa=X&ved=2ahUKEwjd04jBgKHnAhVRzKQKHakaDDAQ_BIwCnoECBoQCA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 26 Ocak 2020; 13:2:44 >

• seferihsn kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur adres burası. Yalnız bi anda kapandığına dair ekran görüntülerini almanızı tavsiye ederim. Benim bu ikinci gidişimdi. İlk gidişte yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi yazılım atıp gönderdiler ama sorunu çözmedi. Direk batarya değişikliği istiyorsanız ekran görüntüleri ile servise gösterin.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar ahize kısmında telefonu sallayınca çit çit bisey sallanıyor. Ciddiye almak gereken bir şey var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Flasinizi acip tekrar sallayin ses gelmiyorsa sorun yok . O ses oradan geliyordur

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Denedim fakat ses geliyor. Ahize kısmından gibi orda bisey vuruyor. Önemli değil ses gelsin de seyahet çıkıyorum iş gereği abuk subuk zamanda bisey bozulursa can sıkar:)

Optik sabitleyicili kamera kullanan tum telefonlarda o ses var s6 s7 s8 s9 s10 bunlarda hep var o ses

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Ahize kısmından gelince şüphe ettim . Sorun ne bilmiyorum ama seyahet ederken sorun olursa can sıkıcı olur diye danışmak istedim. Normal diyorsanız sorun yok..

telefonu ilk aldiğimda farkettim korktum bende ama takmadım ya korkulcak bişey yokmuş sanırım

• uurkayaogl U kullanıcısına yanıt
    Hocam flas yazmisim aklim gtmis kamera yazacaktim. Kamera uygulamasini acin sallayin ses gelmemesi lazim

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    evet kamerayı açınca ses gelmiyor usta

• uurkayaogl U kullanıcısına yanıt
    Ozaman sorun yok sensorden geliyor

• Lanet olsun yine guncelledik yine sapıttı telefon bakalim nereye kadar. Onceden 4 sene kullanirdik bu heralde 2.ci senesinde çökecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Ahize kısmından gelince şüphe ettim . Sorun ne bilmiyorum ama seyahet ederken sorun olursa can sıkıcı olur diye danışmak istedim. Normal diyorsanız sorun yok..
    S6 edge s7 edge hepsini kullandim 1 sene o ses var zom yaparsan ses kediliyordu yada azaliyordu s9da denemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Lanet olsun yine guncelledik yine sapıttı telefon bakalim nereye kadar. Onceden 4 sene kullanirdik bu heralde 2.ci senesinde çökecek
    android 8 de tek sıkıntım yoktu ama güncellenen samsung uygulamaları ciddi şarj yiyordu. İşi bilen biriyle tanıştım geçen adam s9 plusını hala android 8 almanya sürümünde kullanıyor.

ilk günki gibi 4 sene kullanacaksan böyle davranacaksın telefonun çıktığı sürümün finalini yükleyeceksin güncellemelere gözünü kapayacaksın dedi.

Baya yazılım işinin içinde eleman. Antutu vs puanları söyledim. Kullanımda çok farkedilmez ama aradaki farklar çok anlamlı dedi. Antutu testi yaptı işlemcisi 118.800 civarı bir puan çıktı. Android 9 lara baktık internetten 104.000 bandında. 14.000 fark.

s10 plus 123.000
    note 10 plus 126.000

android 8 de kalırsan aradaki fark 5.000-8.000 arası değişirken android 9 a geçince fark 19.000 ile 22.000 fark var. Çok büyük anlamlı fark var arada dedi. İlk günki gibi kullanmaya takıntılı isen kalacaksın ilk çıktığı sürümün finalinde.

işlemcimiz gerçekten çok iyi işlemci note 10 lite sürümünde hala kullanılıyor. Buda android 10 la çıktı anlamına geliyor. Üstüne 2 sürüm daha alırsa düşünün artık. En kötü android 11 alacak bu işlemci ekran kartı kısaca bu anakart.

• Arkadaşlar kötü haber vermek istemezdim ama Android 10 güncellemesi ertelenmiş.En erken Mart ayı.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Edit: KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 27 Ocak 2020; 11:13:26 >

• ben artık gelsede pek q kullanma taraftarı değilim , biraz kullanıcı deneyimlerine kulak vericem . sadece ios vari kolay sayfa açıp kapamalar haricinde pek bi sempatisi kalmadı benim için . bilmiyorum başka ne özellikleri var ama . imkanım olsa cihazın açılışı olan 2018 ilk sürüme geçicem fakat onun da video çekimi çok baş ağrıtıcı, onun haricinde güzeldi .

ben buradan tekrar yazıyorum , vaad ettikleri için son bir hafta , daha hiç bir bölgeye gelmedi türkiye ye nasıl gelsin . bence şubata kayar bu iş . ondan sonra bekle dur şubatın ortasına kadar . bir haftaya türkiye ye yetiştireceklerini hiç sanmıyorum . zaten samsung members da da bu tarihler için değiştirilebilir yazıyor moderatörler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: estimates29

ben artık gelsede pek q kullanma taraftarı değilim , biraz kullanıcı deneyimlerine kulak vericem . sadece ios vari kolay sayfa açıp kapamalar haricinde pek bi sempatisi kalmadı benim için . bilmiyorum başka ne özellikleri var ama . imkanım olsa cihazın açılışı olan 2018 ilk sürüme geçicem fakat onun da video çekimi çok baş ağrıtıcı, onun haricinde güzeldi .

ben buradan tekrar yazıyorum , vaad ettikleri için son bir hafta , daha hiç bir bölgeye gelmedi türkiye ye nasıl gelsin . bence şubata kayar bu iş . ondan sonra bekle dur şubatın ortasına kadar . bir haftaya türkiye ye yetiştireceklerini hiç sanmıyorum . zaten samsung members da da bu tarihler için değiştirilebilir yazıyor moderatörler .
    Arkadaşım Mart ayında Almanya alacak,biz Nisan'a kadar kayabiliriz. Bir üstteki mesajımda yazmıştım,Şubat falan yok artık.

• 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.