Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesakyıldız

24 ay taksitin faizi çok olur. S9 almakta biraz gereksiz S8'den kullanıcının anlayabileceği bi fark yok. Kasa desen oda 1e1 aynı yok illa son model telefon diyosan 1 sene daha bekle 10 yıla özel telefon çıkarırlar onu değerlendir sonra verdiğin paraya üzülme.

kamera
    ram
    çift hoperlör
    parmak izi daha iyi yerde
    yüz kilidi daha tutarlı daha iyi
    daha iyi bir işlemci

daha ne olcak ki

fark çok az diyeceksek note 8 le karşılaştırma daha uygun.

s8 i olan tabi geçmesin beklesin her sene telefon mu alınır. Note 8 i olan zaten hiç gerek yok.

Ama 4 5 senelik telefon kullanan biri s8 yerine s9 alabilir. Oldukça mantıklı.

Fiyatları konuşuyoruz da s 10 5899 civarına gelecek gibi görünüyor. Yaklaşık fark 700 800 TL oluyor bir önceki seriye göre.

Telefonu eski olanlar bence imkanı varsa en son çıkanı alsın 4 5 kullansın.

6 gb ram oldukça yeterli. İşlemcisi çok daha iyi. Kamera zaten güzel. 4 5 sene birşey aramaz zaten alan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 5 Mart 2018; 15:30:52 >

• note 8 paralel 3300 civarı, normal fiyatı note 8 den ucuz olduğuna göre s9+ ın 3200 civarı bile olsa 3-4 aya çok alınır bir fiyat olur. bu fiyat aralığına düşerse xiaomi mi7 veya one plus 6 bekleyeceğime alabilirim.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    onboardx Sağolun hocam bilgilendirme için ;)

enesakyıldız hocam babam için bakacağım, kendisi İphone 7 kullanıcısı ve artık Samsung'u deneyimlemek istiyor kamera kabiliyetinden ötürü. Ayrıca stereo hoperlöre İp7'den alıştığı ve telefondan video izleyip hoperlörden müzik dinlemeyi sevdiği için pek mono olan S8'e yöneleceğini sanmıyorum. Ama 4500 lirayı tek seferde vermek kolay değil, o yüzden taksitli vadesiz bir tarife varsa sorgulamak istedim.Vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 5 Mart 2018; 16:13:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler s9 ön sipariş verip de cihazı gelen var mı ne kadar sürer gelmesi bi aydınlatın yahu ?

• s9+ cihazımı aldım. hem note 8 kullanıyorum hem s9+

note8 cihazımı satışa çıkartacağım. güzel cihaz note 8 ama kavrama açısından 6.2" olsada s9+ daha iyi geldi bana.

yazılım olarak eksiklikleri var. bundan eminim. Örneğin titreşimleri sms den iptal etmeme rağmen her sms geldiğinde titremeye devam ediyor cihaz :)

kutudan çıkan usb type c dışında başka bir type c kullanınca bağlantı hatası veriyor. o hoş olmamış işte.

note 8 ile kıyaslandığında ekranı hakikaten muhteşem

kamera karşılaştırmasında s9+ note 8 e göre cidde anlamda daha net görüntü veriyor. Auto mod çekimlerinde.

bildirimlerden yana sıkıntım olmadı. aksine s9+ cihazıma düşen mail 3 dakika sonra note 8 cihazıma düştü.

elde tutuşu note8 e göre daha kibar.

ben beğendim. umarım ileride dahada sorunsuz bir cihaz olur.

• Forumdan biri mi ?

Reddit user Pinusnigra

Bunlar bilmiyor ki S9 lar heryerde satiliyor bizim ulke ilginc gercekten tanildiktan sonraki gun satisa cikiyor avrupada gunu ne ise o zaman satisa cikar :D

https://www.sammobile.com/news/first-galaxy-s9-plus-review-comes-from-a-lucky-pre-order-customer/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 5 Mart 2018; 18:38:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Forumdan biri mi ?

Reddit user Pinusnigra

Bunlar bilmiyor ki S9 lar heryerde satiliyor bizim ulke ilginc gercekten tanildiktan sonraki gun satisa cikiyor avrupada gunu ne ise o zaman satisa cikar :D

https://www.sammobile.com/news/first-galaxy-s9-plus-review-comes-from-a-lucky-pre-order-customer/

Bende gördüm bunu, ilk defa bizde mi dağıtıldı telefon merak ediyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Forumdan biri mi ?

Reddit user Pinusnigra

Hocam turkiyede isler ilginc normalde avrupada alamazsin yada baska ulkede bizim ne hikmetse tanitildigi gun cihaz satiliyor.Ben s8 almak icin cek cumhuriyet ve viyanadan 2 gun once almaya calistim vermediler s8 konusunda herkez almisti resmi satis tarihinden 1.5 hafta once.Normalde bu cihazlar 16 martta teslim edicek fakat dedigim gibi bizim ulke degisik bir ulke Sammobile'da tabi sasirmis haber yapmis bilmiyorlar ki bizim ulkede her yerden S9 alabiliyorsun onsiparis veren hatta magazdan alandan daha yavas S9 sahibi oluyor ilginc bir durum ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 5 Mart 2018; 18:54:8 >

• quote:

quote:

quote:

Forumdan biri mi ?

Reddit user Pinusnigra

Hocam turkiyede isler ilginc normalde avrupada alamazsin yada baska ulkede bizim ne hikmetse tanitildigi gun cihaz satiliyor.Ben s8 almak icin cek cumhuriyet ve viyanadan 2 gun once almaya calistim vermediler s8 konusunda herkez almisti resmi satis tarihinden 1.5 hafta once.Normalde bu cihazlar 16 martta teslim edicek fakat dedigim gibi bizim ulke degisik bir ulke Sammobile'da tabi sasirmis haber yapmis bilmiyorlar ki bizim ulkede her yerden S9 alabiliyorsun onsiparis veren hatta magazdan alandan daha yavas S9 sahibi oluyor ilginc bir durum ne diyeyim

Bende şaşırdım, 1'inde satış dediler, İstanbul'da çıktı, 2'sinde ankara'dan aldım bende, yani 5 gün önce duyuru geldi telefon geldi, bu nasıl bir organizasyon, dağıtım, şaşkınım.. gerçekten bu sefer samsung çok iyi hızlı davrandı. Normalde note8'de, s8'de falan çektirdiler bayağı.

• cumur C kullanıcısına yanıt
    İlginç bir bakış açısı inandın yani ...

Yapacağı varsaydi şimdi S9 Plus ta yaparlardı... Zaten taklld etmişler ama tam manasıyla değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Forumdan biri mi ?

Reddit user Pinusnigra

Bende şaşırdım, 1'inde satış dediler, İstanbul'da çıktı, 2'sinde ankara'dan aldım bende, yani 5 gün önce duyuru geldi telefon geldi, bu nasıl bir organizasyon, dağıtım, şaşkınım.. gerçekten bu sefer samsung çok iyi hızlı davrandı. Normalde note8'de, s8'de falan çektirdiler bayağı.

S8 de onsiparis verenler isyan ediyordu :D

Onlara normal dagitim gununde teslim ettiler hatta cogu iptal etti gitti magazadan aldi :D

Normalde resmi satis ve teslim 16 mart bizim millet tez canli hemen hersey oluyor beklemek yok kesinlikle bu arada hayirli olsun hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 5 Mart 2018; 19:3:27 >

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Yok aslında inanma yada inanmama meselesi değil, 10 da illa değişim olacak bu net ben genel anlamada söyledim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Forumdan biri mi ?

Reddit user Pinusnigra

Siz nerden aldınız hocam telefonu. Yanında hediye saat alabildiniz mi?

Bu arada bu video gerçekten s9 kamerası ile çekilmiş ise gerçekten iyi performans göstermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 5 Mart 2018; 20:2:54 >

• https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8966&idPhone2=9096&idPhone3=9081 karşılaştırmada samsung s9 vs asus zenphone 5z vs sony xz2 var. kamerada samsung s9 üstün, ses çipi öncekinden iyimi kötümü bilemem, nit parlaklık değeri yüksek, aksesuar bulmak kolay, 256 gb seçeneği var ama bahreyn de 256 gb lık 4300tl ve + 500 riyallik manyak hediyeleri var. Alabilen yurt dışından alsın tank gibi makina

• Arkadaşlar selamlar.

Elimde sahibi olduğum IPHONE 6s PLUS var. 64'lük. Acaba samsung eskisini getir, yenisini götür kampanyasından yararlanabilir miyim?

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Böyle bir kampanya yok diyor müşteri temsilcileri. Ben epey zorladım ama maalesef. Tansu Yeğen boş konuştu. En azından şimdilik.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Emar square da bu kampanya var sorabilirsiniz

• s9 plus gittigidiyorda kazananlar kulübü indirimi ile 4553 tl 100 tl maxipuan 4453 tl düşünen bakabilir

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s9-plus-64-gb-black-samsung-turkiye-garantili-335009246

• Her alanda rakip olarak gördüğü İphone'den geri kalmış bir cihaz. Note 8 cihazları olan, ya da S8+ kullananların geçiş yapmasına değecek bir cihaz değil. 5000+ verilecek bir cihaz asla değil. Alan var sanırım az miktarda. çok kısa bir sürede indirime girecek bu model. iptal etme şansınız varsa edin.

5,5 aylık telefon olan İphone X 1000 lira indirim aldı BİM'den. 1-2 hafta boyunca Vatanda 700+ indirimle satıldı. Daha da inecek. 1 yıl olmadan 4500 ve altını görecek. Samsung Galaxy S9+ da aynı şekilde çok kısa sürede düşecek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.