Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baelish Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil1 Android
20.946
Cevap
206
Favori
977.104
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    2400 Mesaj

Cizilmesin diye degil kirilmasin diye koltuktan düşürüp ekrani kıran var burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gabriel TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kırılmasını değil de, çatlamasını belki engeller.
    |
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj

Hocam haklısınız. İlk aldığımda neoflex denen saçma sapan bi ekran koruyucu ile uğraştıktan sonra bi ara bende niyetine girdim ama yinede çizilmeye karşı koruyor en azından bunlar. Uv olanlar en iyisi. Ekranda yok hissi var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Gabriel TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2400 Mesaj

Uv iyidir de o siviya guvenmiyorum ekrana yapisiyor

|
    |
    ozandemir- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eskisi de uv idi. Çıkarırken yapışkanlı pet gibi çıktı. Üstünde herhangi bir leke vs kalmadı

|
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2400 Mesaj
    ANDROID 10 kullanan arkadaslar simge cerceveleri duruyormu halen kapatilabiliyormu

Orijinalden alıntı: unlovedman

ANDROID 10 kullanan arkadaslar simge cerceveleri duruyormu halen kapatilabiliyormu
    Duruyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gabriel TR

android 10 dan 9 a nasıl dönülür rehber bulamadım bir türlü :(
    Odin ile güncel 9 yazılımına güncelleyebilirsiniz,telefon csc uyumlu olanına.

Orijinalden alıntı: tuerkraider

Merhaba samsungun turkiyeden çekilme ve androidin çekilmesi konusunda gelişme var mı?
    Öyle bir durumun olacağını düşünmüyorum. Sansung zaten çekilmez google yasağı gelse bile. Diyelim ki yasak devam etti olacak şey artık google play, drive, haritalar vs kullanamazsın. Fakat samsung telefonlar android ile gelmeye devam eder. Play yerine samsung mağaza, drive yerine samsung drive veya onedrive, haritalar yerine yandex vs yüklü gelir. Bu kadar.

Android açık kaynak olduğu için google yasak getiremez sadece kendi uygulamalarını engeller. Samsung büyük bir firma olduğu için microsoft vs ile çalışır tüm google uygulamalarının yerine geçebilecek farklı uygulamalar yüklü gelir telefonda.

Şuan zaten play ve konum hariç ben google servisleri kullanmıyorum. Samsungun verdiği birçok ücretsiz uygulama varken drive vs gerek kalmıyor. Ama dersin mesela drive olmadan olmaz, taryıcıdan kullanmaya devam edersin, ona yasak yok.

Saf android kullanan telefonlar daha çok etkilecektir ama samsung meizu xiaomi çok etkilenmez bu durumdan çünkü hepsinin kendi google benzeri uygulamaları servisleri var.

Durum çözülmezse bile note10 a kadar tüm samsunglar sıkıntısız devam edecekler google servisleri ile. Sadece yeni çıkanlar etkilenir bu durumdan. Umarım açıklayıcı olmuştur.

• Yarbay
    3030 Mesaj

Öyle bir şey yok dostum. Safsata hepsi.
    |
    |
    tuerkraider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Binbaşı
    1185 Mesaj
    nasıl durumlar beta 3 te

Düz s9 için konuşayım ramde tutma sorunu diğer betalara göre çok daha iyi hız buglar baya azaltılmış ama android 10 geldi telefon çok acayip hızlı oldu gibi bir durum yok

|
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    beta 2 daha iyyidi sanki hız bakımından şimdi telefonu sıfırlıyorum bakalım ne olacak kasılıyor sanki telefon
    |
    |

Orijinalden alıntı: ordeniz

Odin ile güncel 9 yazılımına güncelleyebilirsiniz,telefon csc uyumlu olanına.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim peki bunu nasıl yapabilirim odin ile csc dosya ve romu nerden temşn edebilirim birde sayaca etkisi oluyor mu ?

o dediklerinizi samsung yapamaz malesef yıllarca süren anlaşmalar yapıyorlar, hayal kurmayın yani, google ile anlaşma sağlanamaz ise tabiki yeni çıkan telefonlarını ülkeye sokmayacak gidip yandex ile anlaşacağını düşünmeyin

|
    |
    Greylights kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Gabriel TR

teşekkür ederim peki bunu nasıl yapabilirim odin ile csc dosya ve romu nerden temşn edebilirim birde sayaca etkisi oluyor mu ?

Alıntıları Göster
    Sammobile sitesinden ya da samfirm uygulaması ile doğru romu indirin, yine sammobile sitesinden son sürüm Odin uygulamasını indirin. Nasıl yüklenir anlatımları internet ve YouTube üzerinde var. Zor değil, doğru uygulandığı zaman Knox sayacı artmaz.

|
    |

Orijinalden alıntı: cumur

o dediklerinizi samsung yapamaz malesef yıllarca süren anlaşmalar yapıyorlar, hayal kurmayın yani, google ile anlaşma sağlanamaz ise tabiki yeni çıkan telefonlarını ülkeye sokmayacak gidip yandex ile anlaşacağını düşünmeyin
    +1

Hayal aleminde yaşamayalım. Google blok koyarsa ne yeni Samsung gelir ne de yeni başka Android telefon. Mutlaka orta yol bulmak zorundalar, yoksa işimiz zor.

|
    |

Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.