Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

İşlemci hızını %30 düşürüyor. Normalde en yüksek 2.7ghz ye çıkıyor %30 kesince 1.89ghz yapıyor galiba. Oyunlar içinde performans moduna geç dersin yine 2.7 de çalışmaya devam eder.
    Günlük kullanımda fark anlamazsın. Bazı programlar bir tık geç açılır, o kadar. Göze çarpar hemen.
    %30 düşürmek bataryaya kaç saat kazandırır bilemedim. Bu telefonun başka sorunları var, millet 30dk internette geziyor %1 2 giderken. Bende en az %10 gider.
    bende android 8 de çok ilginç tepkiler başladı aynen dediğin gibi gidiyor şarj birşey kullanırken özellikle samsung internet tarayıcı da.
    Zorla android 10 a geçicem artık uğraşmayacağım rahat yüzü vermeyecekler herhalde android 8 de
    şu one plus bi gelsinde alayım da keyfim yerine gelsin.

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Samsung ile alakalı tüm yan uygulamaları kaldırmak lazım galiba. Galaxy Theme güncellendikten sonra bataryanın orası burası neden oynamaya başlar. Ben hala bu tarz uygulamlar ile müdahaleler yaptıklarını düşünüyorum.

Ya custom rom ile alternatif uygulamalar ile kullanacağız. Yada Android 10a geçiş yapıp, ne çıkarsa bahtımıza diyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Samsung ile alakalı tüm yan uygulamaları kaldırmak lazım galiba. Galaxy Theme güncellendikten sonra bataryanın orası burası neden oynamaya başlar. Ben hala bu tarz uygulamlar ile müdahaleler yaptıklarını düşünüyorum.

Ya custom rom ile alternatif uygulamalar ile kullanacağız. Yada Android 10a geçiş yapıp, ne çıkarsa bahtımıza diyeceğiz.
    seneye garanti bitiyor aralıkta

daha sonra oneplus'a geçiyorum ülkemize giriş yapıyormuş resmi olarak. 2021 ocakta alırım oneplus 8 yada çıkarsa 8t

Hiç anlam veremiyorum samsung uygulamaları inanılmaz şarj yemeğe başlad. Dün internet tarayıcıdan 30 dk kadar twittera girdim aman aman şaştım kaldım. %15 sonrası da garip garip tepkiler veriyor batarya.

Sağlığına baktırdım %93 hiç bi sıkıntı yok.

Android 10 'a geçeceğim şansımıza ne çıkarsa. Uğraşmayacağım artık.

oneplus 6 almıştım android 8 den 9 a geçti telefon ne sentetik testlerde puanım düştü ne normal kullanımda gariplikler yaşadım. Parça sıkıntısı olduğunu duyunca geri vermiştim telefonu. Resmi olarak geliyorlar madem 1 dk bile düşünmem

• aynen ya. sarjin cok fazla gitmesi cok can sıkıcı. telefonumun yari fiyati bile olmayan telefonlarin pil durumu benimkinden cok daha iyi. performanslari da fena degil yani. insan ben bu telefonu neden aldim o zaman diyor
    phone info uygulamasinda bakyorum telefon batarya sagligi 78%. her baktigimda biraz biraz dusuyor. 77.90% 77.60% simdi baktim 77.49% olmus. ne yapacagimi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

seneye garanti bitiyor aralıkta

daha sonra oneplus'a geçiyorum ülkemize giriş yapıyormuş resmi olarak. 2021 ocakta alırım oneplus 8 yada çıkarsa 8t

Hiç anlam veremiyorum samsung uygulamaları inanılmaz şarj yemeğe başlad. Dün internet tarayıcıdan 30 dk kadar twittera girdim aman aman şaştım kaldım. %15 sonrası da garip garip tepkiler veriyor batarya.

Sağlığına baktırdım %93 hiç bi sıkıntı yok.

Android 10 'a geçeceğim şansımıza ne çıkarsa. Uğraşmayacağım artık.

oneplus 6 almıştım android 8 den 9 a geçti telefon ne sentetik testlerde puanım düştü ne normal kullanımda gariplikler yaşadım. Parça sıkıntısı olduğunu duyunca geri vermiştim telefonu. Resmi olarak geliyorlar madem 1 dk bile düşünmem

Alıntıları Göster
    hocam 30dk sonrasi kac sarjiniz gitti? bide Sagligina baktirdim yazmissiniz. nerede baktirdiniz? ben phone info uygulamasinda bakiyorum

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    AlizadEmin A kullanıcısına yanıt
    Orta düzey güç tasarrufu açacağım.
    Arka planda ağ kullanımı mevcut. AOD kapalı. CPU %70, Parlaklığı -%10 , çözünürlük wqhd

Normal kullanımdan tek fark; parlaklık -%10 ve cpu %70 sınırlama - Bakalım ne kadar fark edecek. %100 den %0a 1 defa böyle deneyeceğim. Atikliği biraz kesildi ama hemen fark ettim.
  • Telefonu garantiye verecegim, malum sifirlayacaklardir.

Biraktigim gibi back up yapacak yedeklemeyi nasil yapabilirim samsungta? Her seyin eski haline geri getiren.

Tesekkurler.

Birde servisler hakkinda fikri olan var mi? Malum Zorlu daki Iphone gibi degil tek merkez mesela ben Besiktasta yasiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı servise hangi sorun için vereceksiniz
    Full yedek almak derken uygulamaları da mı yedekle yiyeceksiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam cihazı servise hangi sorun için vereceksiniz
    Full yedek almak derken uygulamaları da mı yedekle yiyeceksiniz
    aynen full yedek. Windowsu deep freeze gibi bir sey var mi bunda da?

Parmak izi soyuldu dokuldu cirkin goruntusu var ustelik artik okumamaya da basladi.

Batarya da perte cikti, tum tasarruflar olmasina ragmen, biraz yuklendim mi gunu kesinlikle cikartmiyor. Degisim isteyecegim.

Bir firmayi karalamak istemiyorum daha oncede. buraya yazdim ancak Samsungun s9 u da s10 u da bu paralari ve ilgiyi haketmiyor. Kamera olarak da yazilim olarak da amiral gemisi olmamali bu model. Cunku ben 2 senede bir telefon degistiren biri degilim en az 3 4 yil gitmeli ki bu telefonu alali daha senesi dolmadi. Bu da beni sinirlendirdi. Daha az paraya oneplus yabda xiaomi alir gecerdim. Illa ki her telefon problemlidir ama ona gore de adam satis fiyati ceker. Bunlar burnundan da kil.aldirmiyorlar.

• Bir senelik telefon
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Hayır bende her zaman görünüyor. Android 10 ile alakasi yok

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Smart switch ile yapabilirsiniz

• Aynı testi yapalım mı? 20dk bir videoyu parlaklik sonda ses de sonda izleyelim. Bakalım ne kadar gidiyor

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    oyun oynamiyorsunuz galiba ))
  • AlizadEmin A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Sağlıklı bataryanın sırrı sürekli oyun oynamakmıymış? :D
    1 yıllık cihaz için değerler fena değil
    Muhtemelen sürekli hızlı şarj kullanmışsınız.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Nasıl fena değil? iPhone X i olan birisinin şu an bile %90 altına düşmemiştir. Bu daha 1 senelik cihaz.

Evet hızlı sarj kullandım. Hızlı sarj batarya sağlığını etkilemez. Sıcaklık etkiler. Sıcak olmuyor zaten sarj olurken telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 16 Aralık 2019; 23:52:18 >
    hocam aslında fena değil derken biraz kötü durum ama bazı arkadaşların pil sağlığı cihaz daha 1 yıl olmadan bu hale geliyor

O yüzden sizin ki birazcık daha iyi gibi
    Zaten bence hızlı şarj pilin ömrünü kısaltıyor
    mesela şu andan itibaren hızlı şarjı kapattın hemen belli olmaz ama birkaç doldur boşalt dan sonra en az yarım saat daha uzun gidecektir pil.

Yok hocam bence kesinlikle hızlı şarj bataryanın sağlığını ve ömrünü etkiliyor

• Cevapsız arama bildirimi gözükmüyor yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.