Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nejer , uurkayaogl Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
19.092
Cevap
207
Favori
898.004
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    736 Mesaj

Ekran değiştiği taktirde IP68 özelliği gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    marcoscimbom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu telefona hakaret kılıf ve ekran korucusu takmak ne olursa olsun ama malum mal kıymetli uv yi çıkartırken sorun yaşayanlar olmuş olur demiyorum ama onunda dez avantajı o gibi. Memnunsak sorun yok

|
    |
    ozandemir- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Bu telefona hakaret kılıf ve ekran korucusu takmak ne olursa olsun ama malum mal kıymetli uv yi çıkartırken sorun yaşayanlar olmuş olur demiyorum ama onunda dez avantajı o gibi. Memnunsak sorun yok
    kılıfsız cidden bi harika kılıf herşeyi berbat ediyor ama kılıfsızda olmuyor :(

keşke arkası cam olmasa ve ekranda düz olsa kılıfsız riskini alırdım

Orijinalden alıntı: erditepe

Ekran değiştiği taktirde IP68 özelliği gider.
    Benim kamera değişti ve sorduğumda sıkıntı yok suya dayanıklı hâla dediler. Evde yıkadım bir kaç kere ve su geçirmedi. Ekranı söküp kamerayı değiştirdiler yani ekran değişince ip68 gitmez bence.

|
    |

Orijinalden alıntı: brkbskc

ilk gün ki şarj hız konusunda android 8 son almanya sürümü muhteşem.

android 9 da durum nedir bilemem. Ama bence s 10 al gitsin artık bu saatten sonra 1 eski modele gerek yok s 10 düşündüğüne göre bütçe hazır

ben olsam öyle yaparım artık. s10 bile kaç aylık telefon oldu artık.

Alıntıları Göster
    Anladim hocam,evet yeterli param var ama s10 alacağıma 500 tl daha koyar p30 pro alırım o yuzden s9 aklıma geldi hemde 3000 tl elimde kalır diye düşündüm.

|
    |

• Yüzbaşı
    838 Mesaj

Ben onu göze alarak taktırdım. Dediğim gibi neo flexler, kırılmaz camlar fln çoğu şeyi denedim ama en iyisi, yok gibi duran ve koruma sağlayan uv koruyucular. Ekran cam gibi. Hiç bir görüntü kaybı yok. Hele o neoflex peeling efect ten 3310 ekranı gibi oluyo telefon. Tamamen marka ismini kullanarak satılan bi ürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    stagemasterone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2253 Mesaj

Ekran ve kasa birlesik saddce arka kapaga yapistirici surup kapatiyorlar

|
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar uzun zamandır fiyat takibi yapıyorum bu ürün ne hikmetse 3750 den 4090 lara çıktı alamayalım diye uğraşıyor. Tüm telefonlar artıypr diyeceğim ama s10e fiyatıda tam tersine düşüp s9 ile aynı seviyeye geldi şu an 4090 tl ye ikiside alınıyor. S9 neden böyle oldu oşmaya devaö eder mi?ucuz olarak sadece sahibinden de 3700 cihazı kapalı kutulu adınıza faturalılar var o şekilde hiç almadım güven sorunum var

Arkadaşlar bu telefonun tam ekran modu neden bu kadar kötü. Navigasyon tuşlarını kaldırınca yine tuşlar varmış gibi aynı şekilde kullanmamız gerekiyor. Stok android in tam ekran hali çok daha iyi.

Ipuclarini kapatirsan hic bisey gorunmuyor full ekran

|
    |
    fox5578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: brkbskc

kılıfsız cidden bi harika kılıf herşeyi berbat ediyor ama kılıfsızda olmuyor :(

keşke arkası cam olmasa ve ekranda düz olsa kılıfsız riskini alırdım

Alıntıları Göster
    Valla ben aldım:) En son arka cam baya derin 2 tane çizilmişti. Göze aldım normal şartlarda kılıfsız kullanıyorum. Ekranda da jel yapışma koruyucu var. Onunda kenarı çatlamış. Demekki darbe almış bir yerden

|
    |

Yok hocam sorun hareketler. Yani çoğu cihazlarda yukarı sürükle ana ekran, sürükle bırak son uygulamalar, kenardan çekince geri gider ya ondan bahsediyorum.

|
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese Merhaba; Samsung s9 plus telefonum var ghost screen sorunu olusmustu 2-3 ay once. Garantisi devam etmesine ragmen biturlu servise veremedim. Ancak gecen gün telefonun ekrani cebimdeyken catlamis. Ghost screen garanti kapsamina giriyor mu? Giriyorsa bile benim ekran kirik oldugu icin garanti kapsamindan cikti mi? Benzer bir durumla karsilasan veya bilgisi olan varsa paylasmasini rica ediyorum.

Orijinalden alıntı: YNaniSK

Herkese Merhaba; Samsung s9 plus telefonum var ghost screen sorunu olusmustu 2-3 ay once. Garantisi devam etmesine ragmen biturlu servise veremedim. Ancak gecen gün telefonun ekrani cebimdeyken catlamis. Ghost screen garanti kapsamina giriyor mu? Giriyorsa bile benim ekran kirik oldugu icin garanti kapsamindan cikti mi? Benzer bir durumla karsilasan veya bilgisi olan varsa paylasmasini rica ediyorum.
    Normalde garanti kapsamında onarım ekran değişimi yapılır. Fakat ekran kırıldıysa cihaz direk garanti dışı kalır hocam maalesef.

Benim şöyle bir sorunum var. Hattım Turkcell. Bulunduğum yer merkezi bir yer. Evde wifi var. Evden dışarı çıktığımda cihaz otomatik olarak mobil 4.5g geçiyor. Fakat internet çekmiyor. Arama yapabiliyor. Cihazı kapatıp açtığımda ya da uçak moduna alıp uçak modunu kapattığımda sorun gidiyor.

Bu durumla karşılaşan var mıdır? Çözüm için önerisi olan var mıdır?

Not: Bu konuda çok benzer bir mesaj vardı. Biraz değiştirip paylaştım.

Orijinalden alıntı: arkin39

Arkadaşlar uzun zamandır fiyat takibi yapıyorum bu ürün ne hikmetse 3750 den 4090 lara çıktı alamayalım diye uğraşıyor. Tüm telefonlar artıypr diyeceğim ama s10e fiyatıda tam tersine düşüp s9 ile aynı seviyeye geldi şu an 4090 tl ye ikiside alınıyor. S9 neden böyle oldu oşmaya devaö eder mi?ucuz olarak sadece sahibinden de 3700 cihazı kapalı kutulu adınıza faturalılar var o şekilde hiç almadım güven sorunum var
    S10e biraz dandik bi telefon hocam. O yüzden fiyatı hızla düşüyor. Bütün dünyada şikayet alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Red Alert

Arkadaşlar merhaba,

Benim şöyle bir sorunum var. Hattım Turkcell. Bulunduğum yer merkezi bir yer. Evde wifi var. Evden dışarı çıktığımda cihaz otomatik olarak mobil 4.5g geçiyor. Fakat internet çekmiyor. Arama yapabiliyor. Cihazı kapatıp açtığımda ya da uçak moduna alıp uçak modunu kapattığımda sorun gidiyor.

Bu durumla karşılaşan var mıdır? Çözüm için önerisi olan var mıdır?

Not: Bu konuda çok benzer bir mesaj vardı. Biraz değiştirip paylaştım.
    Aynı durumdan muzdaripim. Birkaç arkadaş daha aynı durumda. Hattım Turkcell benim de. Çözüm 3G kullanmak demişti bir arkadaş. Telefonu kapatmıyorum ben. Mobil veri kapat aç yapıyorum çözülüyor. Her zaman olmuyor ama bende.

Bence yanaşma hiç. Apple düşmani olarak 7plus yada 8plusu geçmek istiyorum sadece batarya sikayetimden dolayı.
    Ek olarak merak ediyorum bir tek bende i durum bu şekilde, tus kitle eye bastıktan 2 sn sonra ekran kapanıyor. artik dumur etmeye başladı bu durum

|
    |
    arkin39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Mobil veri ile bekleme suresi
    WiFi ile bekleme suresi test ettinizmi hiç?

2 saat ekran kapalı wifi %3 şarj yerken mobil geride %11 gitti. Bilginize dostlar

|
    |
  • Binbaşı
    1110 Mesaj

Bende 9 var. Şimdilik öyle bir sorunla karşılaşmadım

|
    |
    ordeniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.