Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

4 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 2 Android )
18.911
Cevap
205
Favori
889.460
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    2230 Mesaj

Telefonu formatlayinca ayarlarda uyasi geliyor 1 ile 3 arasi batarya omru diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    osamanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilemiyorum ki hocam soktugum havuzda bel hizasında çocuk havuzu fibi bi havuzdu

|
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben Almanya Oreo son sürüm kullanıyorum hala.
    |
    |
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    4912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bilemiyorum ki hocam soktugum havuzda bel hizasında çocuk havuzu fibi bi havuzdu
    Oluyor hocam. Biraz şans işi bu olaylar. Bir de uzun kullanımdan sonra ( örneğin 1.5 yıl) sanırım telefon ısınıp soğudukça contalar gevşiyor ya da özelliğini yitiriyor. Sonra da su geçiriyor. En temizi tabiki suya sokmamak. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: muek

Herkese selam,

Şu an elimde Xperiz X var. Değiştirmek istiyorum. İki seçeneğim var. 3200 tl olam LG G7 veya 4300 tl olan samsung S9 plus ve 3400 tl olan samsung s9. Benim için önemli olan ses kalite ve seviyesi. Birde pil düzeyi. Bu şartlarda hahgi telefonu seçmek yararlı olur. Telefonu 3-4 sene kullanma niyetim de var
    Xperia XZ'den S9+'a geçtim, benim için stereo hoparlör, suya dayanıklılık, 3.5mm kulaklık girişi, amoled ekran gibi etmenler önemliydi. Ben de gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. LG'nin kronik sorunlarına hiç rastlamadım (2 yıldan fazla süre G2 kullandım) fakat kendilerinin sabıkaları biraz kabarık.

Aldığım zaman OnePlus 6T ve Mi9 arasında çok gidip gelmiştim fakat bu yukarıda yazdığım özellikler daha ağır bastı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thal1on -- 9 Eylül 2019; 20:18:57 >
    |
    |

• Yarbay
    2353 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

arkadaşlar şarjınız yüzde 15e düştüğünde ne kadar süre daha kullanabiliyorsunuz. benimki s9 ve şarjı yüzde 15e düştüğünde jet hızıyla tükeniyor ve yüzde 5 civarında telefon kapanıyor.
    Bataryan sizlere ömür dostum eğer garanrin varsa ver değişir

Symbol 1.5 dCi

Nikon D7500 & Canon 7D Mark iii
  • Binbaşı
    1815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muek

Herkese selam,

Şu an elimde Xperiz X var. Değiştirmek istiyorum. İki seçeneğim var. 3200 tl olam LG G7 veya 4300 tl olan samsung S9 plus ve 3400 tl olan samsung s9. Benim için önemli olan ses kalite ve seviyesi. Birde pil düzeyi. Bu şartlarda hahgi telefonu seçmek yararlı olur. Telefonu 3-4 sene kullanma niyetim de var
    Yaklaşık bir aydır s9+ kullanıyorum, ses konusunda başarılı ancak batarya konusu pek iyi görünmüyor. Telefonu aktif olarak kullanıyorum, gün içerisinde ikinci bir şarj ihtiyacı duyuyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Bataryan sizlere ömür dostum eğer garanrin varsa ver değişir

Alıntıları Göster
    servise gönderdim. donanımsal değil yazılımsal olduğunu söylediler. yazılım atıp gönderdiler ki ben daha önce bikaç kez sıfırlamıştım ve hard reset atmıştım. servisten gelince de sorun düzelmedi. ben de sammobileden orjinal yazılımı indirip odinle attım. yine düzelmedi. ama şarjı iyi gidiyor. youtube ve sosyal medya kullanıyorum. bir günü rahat çıkarıyor. 5 buçuk - 6 buçuk saat arası ekran süresi alıyorum.

• Binbaşı
    1534 Mesaj

Hocam hızlı şarj açıksa hızlı şarjı kapatıp birkaç gün deneyin
    Bu sorun yazılımsal ağ benzemiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2353 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

servise gönderdim. donanımsal değil yazılımsal olduğunu söylediler. yazılım atıp gönderdiler ki ben daha önce bikaç kez sıfırlamıştım ve hard reset atmıştım. servisten gelince de sorun düzelmedi. ben de sammobileden orjinal yazılımı indirip odinle attım. yine düzelmedi. ama şarjı iyi gidiyor. youtube ve sosyal medya kullanıyorum. bir günü rahat çıkarıyor. 5 buçuk - 6 buçuk saat arası ekran süresi alıyorum.

Alıntıları Göster
    Tekrar servise gönder hocam özelliklede belirt elden teslim ediyorsan kalayla açıkcası ben size ne diyerek verdim bende yazılım attım bu bataryadan diyerek tekrarla sizde deneyin kör müsünüz gibi itam et yoksa baştan savma yazılım atıp veriyorlar.

Symbol 1.5 dCi

Nikon D7500 & Canon 7D Mark iii

• Binbaşı
    1610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Tekrar servise gönder hocam özelliklede belirt elden teslim ediyorsan kalayla açıkcası ben size ne diyerek verdim bende yazılım attım bu bataryadan diyerek tekrarla sizde deneyin kör müsünüz gibi itam et yoksa baştan savma yazılım atıp veriyorlar.

Alıntıları Göster
    bir akrabam vasıtasıyla göndermiştim elden. tabi ben orda olmayınca sonuç pek tatmin edici olmuyor.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Yavaslama olmadiysa aynen kullan
    Kötümü güncellemeler?

Temmuz güncellemesi performans ve batarya anlamında çok iyiydi ama ağustos güncellemesiyle maalesef batarya süresi azaldı. Ama performans iyi.

|
    |
    Necoti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Swothra

en iyi sürüm kalın onda kullanın bu sürümü senelerce hiç gerek yok.

2 tane yeni özellik geliyor ama telefon ya şarjdan ya hızdan düşüyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: Swothra

telefon atıyorum 8 sürümünde mi çıktı piyasaya. O sürümün en son geldiği ülke hangisi ise o sürüme odin ile güncelleyin en hatasız en iyi sürüm o sürümdür.

bi telefon hangi sürümle çıkıyorsa o sürümde kalmalı en iyi hız ve şarj performansı çıktığı sürümde oluyor.

ekstra özellikler çok güzel lafım yok ama 4 5 sene kullanmayı isteyenler için tavsiyem hep bu olacak. 1 2 sene de bir telefon alıyorsanız her güncellemeyi yapın zaten şarj ve hız performansı konusunda bir sıkıntınız olmucaktır
    |
    |

Orijinalden alıntı: unlovedman

YENI NESIL DISABLER PROGRAMI KNOX YOK KEY YOK

https://www.dosya.tc/server22/d0gx98/Disabler.zip.html

Ilk once 1 numarali apk
    Sonra 2 numarali

Calisiyorsa haber edin
    dosya yüklenemedi uyarısı veriyor ikisinide denedim

başka telefonda denedim onda da aynı uyarıyı veriyor

• Yarbay
    2230 Mesaj

Baskasina kurdum playstoreden orjinal yukle diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlovedman -- 10 Eylül 2019; 16:50:42 >
    |
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yeni güncelleme gelmiş bakalım neleri değiştirmişler .. Hollandaya gelmiş bir kaç haftaya bize de çıkar .. zottiri kamera yazılımının bir önceki versiyonunda yaptıkları hataları düzeltmişlerdir kesin . bu arada samsung müziğin yazılımı güncellendi basları daha hissedilir yapmışlar ben bundan sonra artık güncellemem bunu .. beğendim ilerde elleyip rezil etmelerinden korkuyorum bu seferki gayet güzel olmuş .

bu arada başka ülkelerin romlarını yükleyip güncellemelerin neler olduğunu buradan yazanlar olursa sevinirim .

26 agustosta hazirlanan guncellemeyi eylulde verip eylul yamasi diye yutturuyorlar

|
    |
    estimates29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonum 1-2 haftalık. Burada şarj ile ilgili sorunları görünce şaşırıyorum. Son güncelleme yüklü, senkronizasyon açık, gps açık, 4.5g açık, ekran qhd, parlaklık en az yarıda ama bunlara rağmen şarjım ikinci güne bile kalıyor. Oyun oynuyorum, youtube ve sosyal mecralarda takılıyorum, en az 1-2 saat müzik dinliyorum yine de gün içerisinde şarjım çok rahat yetiyor.
    |
    |
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.