Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: drgrki13 , SkyTech74 , unlovedman Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
18.906
Cevap
204
Favori
888.543
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    375 Mesaj

Orijinalden alıntı: unlovedman

Ben baktim kulaklik girisi oldugu yer bombos batarya ile alakasi yok
    Tam üç kâğıtcı bunlar kardeşim. Dalga geçer gibi birde açıklama yapıyorlar batarya için koymadık diye. Telefon evet güzel ama 12 bin lira edecek aman aman bir özelliği yok. Kalem olayını saymıyorum tabi kullanıcısı için. Bu arada s9 plus geri alma kampanyasi yapıyorlarmış 2900tl ye sayiyor bizim plus modelini :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Oyle isler yapiyorlar ki a50 yada a80 serisi bence abartili olmus ozellik bakimdan

Kamera harici pek de eksigi kalmamis eger pubg oynamiyorsa cunku insanlar bilgosayar gibi yoran isler yapamiyor telefonda solidwork yada photoshop gibi
    Bu yazını görünce hatirladim. Magazada A80 de inceledim. Doner kamerali falan biraz abartili ama güzel telefon. Fakat ekran kalitesi ve kamera çözünürlüğü inceledigim kadariyla bizim s9 plus yanina yaklaşamaz. Ve fiyati baya pahaliydi. 5bin küsür.

|
    |

Kesinlikle dikkat etmek gerekiyor. Her ne kadar güvenlik yamaları sunulsa da gelen her mail sms vb.ni açmamak gerekiyor. Ben kurumsal mail adresi kullandığım için ayrı bir özen gösteriyorum. Yani son adımda herşey kullanıcının dikkatine bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 8 Eylül 2019; 10:49:29 >
    |
    |
    nejer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Volkan manav note10 testi yapmis beni tatmin etmedi diyor batarya

|
    |
    SULZER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sizce yapmalımıyım artı eksi yönleri neler_?
    Merhaba arkadaşlar s9 plus kullanıcısıyım.Şarjdayken oyun oynadığımda,video izlediğimde(oyunlar ağır oyunlar değil metro oyunları) bir yerden sonra şimşek ibaresi olmasına rağmen şarj olmuyor hatta uzun vadede şarjım düşüyor çok ufak miktarda. %100ken ve şarjdayken uzun süre yine aynı hafif oyunu oynadığımda direkt 90a düşüyor. Bu normal mi yoksa bir sorun mu cevap yazarsanız mutlu olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3233 Mesaj
    Bugün kameramı yine havuzda denedim. Gerek ağır video çekimi gerek normal video ve resim çekimleri muhteşemdi. Bayildim tekrar telefonuma. Hatta bu sefer telefonla havuza biraz yüksekten sert şekilde daldım çekim yaparken. Kesinlikle tavsiye ederim çok şahane zevkli kayıtlar yapiyor. Tabi kurutmayı unutmayın

• Yarbay
    6356 Mesaj

en son s7 edge ile bu dalışları yaptım sonrası bu forumdayım telefon pert oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 8 Eylül 2019; 22:46:3 >
    |
    |
    SULZER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cumur

Sana geçmiş olsun. Bende normalde yapmazdim ama böyle guzel bir son yaz günü aman boşver bir dahami gelicez dünyaya dedim ve atladım suya :)

|
    |

Orijinalden alıntı: cumur

iP68 sertifikası olan tüm telefonlarımı suya (tatlı su) soktum. Hiçbiri şu geçirmedi. Tek dikkat ettiğim nokta şarjı bitse de şarja bir gün sonra koydum cihazı. Ama biraz da şans işi herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yavaslama olmadiysa aynen kullan

|
    |
    Necoti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Kullanmazsam günü bile çıkarıyor. Normal kullanım ( mesaj yazma, internetten bişi bakıp kapatma...) 1 2 saat daha gidiyor.
    |
    |
    osamanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    Herkese selam,

Şu an elimde Xperiz X var. Değiştirmek istiyorum. İki seçeneğim var. 3200 tl olam LG G7 veya 4300 tl olan samsung S9 plus ve 3400 tl olan samsung s9. Benim için önemli olan ses kalite ve seviyesi. Birde pil düzeyi. Bu şartlarda hahgi telefonu seçmek yararlı olur. Telefonu 3-4 sene kullanma niyetim de var

Orijinalden alıntı: Swothra

Kullanmazsam günü bile çıkarıyor. Normal kullanım ( mesaj yazma, internetten bişi bakıp kapatma...) 1 2 saat daha gidiyor.
    Güncelleme yaptınız mı benimki guncellemelerden sonra oldu diye tahmin ediyorum.

Benim telefon yuzde 15ten sonra 30 saniyede bir şarj yiyor arkadaşlar. Normal değil. Servise gönderdim yazılım atıp gönderdiler sonuç aynı. Kendim bikac kez sıfırlamış hard reset atmıştım. Servisten geldikten sonra da sammobileden yazılım indirip odinle attım. Sonuç değişmedi.

Samsung yetkili servis batarya degistiriyor format atiyor bazilarinda

GSM iletisim telefonu bile formatlamadan batarya degistirip gonderiyor parasini aliyor bence

Bagkur gibi bosuna garantili aliyoruz ithalatci alcan geccen snapdragon falan

|
    |
    osamanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung yetkili servis batarya degistiriyor format atiyor bazilarinda

GSM iletisim telefonu bile formatlamadan batarya degistirip gonderiyor parasini aliyor bence

Bagkur gibi bosuna garantili aliyoruz ithalatci alcan geccen snapdragon falan
    Ben ikinci el almıştım 6 aylıktı o zaman. O zamanlar böyle bir sorun yoktu. Batarya toplamda normal gitmesi gereken kadar gidiyor. 5 buçuk , 6 buçuk saat ekran suresi aldığım oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.