Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YEK Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
18.975
Cevap
206
Favori
892.977
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Arkadaşlar bu son güncelleme felaket oldu. Gece %16 olan şarj sabah %5 kalmış. Şu eylül ayı güncellemesi en kısa sürede gelse artık.

gelen eylül ayı güncellemesiydi zaten , bence ekimin ortalarına kadar bir güncelleme gelmez artık , gelsede pek bir beklentim yok daha açıkçası , android 10 gelse de yüklemiycem her güncellemede çuvallıyorlar . dün bir ara denedim stand by da iken 10 15 dakikada % 1 ila 2 şarj gitmiş . bu demek oluyor ki telefonu kullanırken uygulamalarda gereksiz cpu ya yükleniyorlar . eski versiyonda şarjımı en hızlı bitiren uygulama wifi açık youtube dü

Orijinalden alıntı: estimates29

gelen eylül ayı güncellemesiydi zaten , bence ekimin ortalarına kadar bir güncelleme gelmez artık , gelsede pek bir beklentim yok daha açıkçası , android 10 gelse de yüklemiycem her güncellemede çuvallıyorlar . dün bir ara denedim stand by da iken 10 15 dakikada % 1 ila 2 şarj gitmiş . bu demek oluyor ki telefonu kullanırken uygulamalarda gereksiz cpu ya yükleniyorlar . eski versiyonda şarjımı en hızlı bitiren uygulama wifi açık youtube dü

Alıntıları Göster
    Bende niye ağustos var acaba ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgkn_ngn -- 6 Eylül 2019; 10:40:35 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

rock arkadas benı kastedıyor zaten :) hala ekran süreleri konusuluyor garip cidden. Vallahi yeni telefon olsa bişey demicem.

herneyse uzatmıcam zaten ben memnunum sürelerden. Belki de aranızda ki en yogun ekran suresı benımdır cunku ısım telefonla whatsappla. Daha bi gün bile tüh be günü kurtarmadı demedim

8 ayda bir kez güç tasarrufunda kullandım o da gece 2 de yataktan kalkıp şarja takmak zor geldiği için.

ha 720 p yaptım bı aydır ne kadar etkisi var ölçmedim artık bakmıyorum bile sürelere.

Alıntıları Göster

arkadaş hakkaten sizin telefonunuzla ilgili sorunlarınız mı var merak ettim , satın alalı ve kullanalı çok mu uzun zaman oldu , pilin performansından şikayet ediyorsunuz . yoksa çok mu çöp uygulama yüklüyorsunuz . aşırı mı şarj tüketimi var telefonunuzda yoksa bir insan bu kadar üstünde durmaz bu performansın . bu aletlerin pil ömürmleri ne kadar acaba .
    |
    |

• Yüzbaşı
    739 Mesaj
    Bu başlıkta telefonunun bataryasından zırlanan arkadaşa haftalar öncesinden demiştim, kardeş senin cihaz sorunlu git servise ver diye. Bay çok bilmiş bana " Sen zaten servise ver demesen biz dusunemezdik bu olayi dimi zaten tesekkurler tavsiyen icin neyse senle ugrasacak zamanim yok sana iyi forumlar" dedi. Bakıyorum üzerinden 2 ay geçmiş hala zırlanıyor başlıkta. Bu kadar ağlayıp zırlamaya vakti var ama telefonu servise vermeye zaman yok. Çok ilginç kafalar, gerçekten çok ilginç.

• Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Arkadaşlar kardeşime aldığım cihazın ekranı kırıldı Ankara’da özel servis mi yoksa yetkili servise mi verelim? Ve servis önerisi alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Birader once konusmani duzelt sanami sorucaz arkadas ne yapacagimizi sacma sapan konusup benim canimi sikma orda adam yorum yapmis ayni sikintiyi yasadigimi soylemisim sanki sen bu konuda telefonla ilgili ilim irfan bilgileri paylasiyormus gibi bilmis bilmis konusma hem arkadas sanane istedigimi yazar cizerim okumazsin gecersin illa millete salca olma veya cok bilmis konusmana gerek yok mesajlari gormek istemiyorsan engellersin mesajlarida gormezsin bos yapma zaten donanim haberin senin gibiler yuzunden cizgisi bozuldu. Yorum yapma bilgi verme telefon benim istedigimi soylerim seni zerre ilgilendirmez dedigim gibi tekrarliyorum belki okudugunu anlmada sorun yasiyor olabilirsin benim mesajlarima cevap yazma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Starrk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2242 Mesaj
    Arkadas bataryadan sikayetciydi s9 plus u satti A20 aldi kutu acilisi falan yaptik kiskanmadim degil ekran damla centikli

Bataryadan sikayet edenler icin uygun model

65 tlye bide kilif almis arkasi cam

Ekran sureleri 9 10 saat aliyormus

|
    |

Zaten batarya için geçtiyse o telefona bidaha amiral gemiye vermesin o kadar para yazık. Çünkü a20 gibi cihazlar anne baba telefonu diye tabir ettiğimiz, bataryası iyi giden 3 günde bir şarj edilen, çok ışıklı ortamlarda ehh diyebileceğimiz idare eden bir çekim yapan kameraya sahip cihazlar. A10'dan A30'a aynı hep. A50 ve A70'de işler biraz daha güzelleşiyor ve keyif verebiliyor. Samsung'ta amiral gemi istiyorsan batarya olayına fazla takılmayacaksın.

|
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyle isler yapiyorlar ki a50 yada a80 serisi bence abartili olmus ozellik bakimdan

Kamera harici pek de eksigi kalmamis eger pubg oynamiyorsa cunku insanlar bilgosayar gibi yoran isler yapamiyor telefonda solidwork yada photoshop gibi

|
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung orta segmentte cok guzel isler cikartmis,

Anneme galaxy m20 aldim, s9plusa kiyasla gozume carpan mono hoparlor ve benim cihaza kiyasla kotu kamerasi onun disinda gayet tatmin edici.. biri 1500tl digeri son fiyatiyla 6000tl

M20 nin ekrani , bataryasi harika, kasma donma yok sosyal medya programinda..

Annem benim eski teli kullaniyordu note edge, galerisine dualar indirmisti fotograf olarak, onlari okurken goruntu sabit kladigi icin bu da amoled ekranin bas dusmani, o yuzden ips lcd li cihaz aldim, yoksa a50 falan alacaktim ama zaten muzikle isi yok, fotograf performasida hosuna gitti, 2500 vercegime 1500 verdim 1000tl kardayim

Not: pozitif ayrimci degilim tabii ki ama babamin maasi var annem ev hanimi o yuzden ona aldim

|
    |

• Yarbay
    2242 Mesaj

M20 bulamadik biz onun batarya 5000 amper ama vatanda orda burda yok netten de almak isimizebgelmedi

A20 aldik

On kameralar 18mp degil 20mp olsa ne yazar çöp

Ama bence guzel 20 den sonraki seriler a20 m20

Ekrani guzel donma kasma yok

|
    |
    khytr89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sosyal medyada takılmak bir iki netten haber falan okuycam e posta arada bir kaç youtube videosu izlerim m20 yok ben oyunun kralını oynarım oynarken canlı yayın yada kayıt ederim kasmadan dersen S9 yada üstü

|
    |
    Neden olabilir? Yardımcı olabilecek var mıdır?

|
    |

Bende a101 den aldim samsung Turkiye garantili

Ilk defa bir marketten elektronik cihaz aldim.. m20ler bitince honor ve m10 getirdiler.

5000 mah gercekten etkileyici bugun benim.teli evde biraktim sarji bitmisti, full dolu annemin teli aldik, foto cektik muzik dinledik , sosyal medya falan ekran acik suresi 3.15 ti , sarja baktim %70..

|
    |
    Bugün note 10 plus inceleme kameralari deneme firsati buldum. Arka kamera geniş açıyı saymaz isek yaptigim çekimlerin zommlayarak incelediğimde cokda bariz pixel farki goremedim. 2x optik zoom bizimkiyle ayni. Bu kadar pahali bir telefona insan 5x falan koyar. Bu konuda huawei sanırım yine önde. Birde kulaklik girişi yok. Daha fazla batarya kapasitesi için koymamışlar :)

Ben baktim kulaklik girisi oldugu yer bombos batarya ile alakasi yok

|
    |
    SULZER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    SULZER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
SEO
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.