Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal medyada takılmak bir iki netten haber falan okuycam e posta arada bir kaç youtube videosu izlerim m20 yok ben oyunun kralını oynarım oynarken canlı yayın yada kayıt ederim kasmadan dersen S9 yada üstü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi günler S9 kullanicisiyim. Telefonum yurtdışı garantim yok. Son güncellemelerden mıdır başka bir sebepten mıdır bilmiyorum ama telefonun Gpsi çalışmıyor.
    Neden olabilir? Yardımcı olabilecek var mıdır?

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Bende a101 den aldim samsung Turkiye garantili

Ilk defa bir marketten elektronik cihaz aldim.. m20ler bitince honor ve m10 getirdiler.

5000 mah gercekten etkileyici bugun benim.teli evde biraktim sarji bitmisti, full dolu annemin teli aldik, foto cektik muzik dinledik , sosyal medya falan ekran acik suresi 3.15 ti , sarja baktim %70..

• Bugün note 10 plus inceleme kameralari deneme firsati buldum. Arka kamera geniş açıyı saymaz isek yaptigim çekimlerin zommlayarak incelediğimde cokda bariz pixel farki goremedim. 2x optik zoom bizimkiyle ayni. Bu kadar pahali bir telefona insan 5x falan koyar. Bu konuda huawei sanırım yine önde. Birde kulaklik girişi yok. Daha fazla batarya kapasitesi için koymamışlar :)

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Ben baktim kulaklik girisi oldugu yer bombos batarya ile alakasi yok

• Daha çok galaxy buds satmak insanları bluetoothlu cihazlara yönlendirmek ve galaxy ekosistemini güçlendirmek için yapıyorlar. apple de öyle yapmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Ben baktim kulaklik girisi oldugu yer bombos batarya ile alakasi yok
    Tam üç kâğıtcı bunlar kardeşim. Dalga geçer gibi birde açıklama yapıyorlar batarya için koymadık diye. Telefon evet güzel ama 12 bin lira edecek aman aman bir özelliği yok. Kalem olayını saymıyorum tabi kullanıcısı için. Bu arada s9 plus geri alma kampanyasi yapıyorlarmış 2900tl ye sayiyor bizim plus modelini :)

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Oyle isler yapiyorlar ki a50 yada a80 serisi bence abartili olmus ozellik bakimdan

Kamera harici pek de eksigi kalmamis eger pubg oynamiyorsa cunku insanlar bilgosayar gibi yoran isler yapamiyor telefonda solidwork yada photoshop gibi
    Bu yazını görünce hatirladim. Magazada A80 de inceledim. Doner kamerali falan biraz abartili ama güzel telefon. Fakat ekran kalitesi ve kamera çözünürlüğü inceledigim kadariyla bizim s9 plus yanina yaklaşamaz. Ve fiyati baya pahaliydi. 5bin küsür.

• nejer kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dikkat etmek gerekiyor. Her ne kadar güvenlik yamaları sunulsa da gelen her mail sms vb.ni açmamak gerekiyor. Ben kurumsal mail adresi kullandığım için ayrı bir özen gösteriyorum. Yani son adımda herşey kullanıcının dikkatine bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 8 Eylül 2019; 10:49:29 >
    Volkan manav note10 testi yapmis beni tatmin etmedi diyor batarya

• Arkadaşlar merhaba telefonu alalı yaklaşık 6 ay oldu ve aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım yavaşlar filan diye
    sizce yapmalımıyım artı eksi yönleri neler_?
  • Merhaba arkadaşlar s9 plus kullanıcısıyım.Şarjdayken oyun oynadığımda,video izlediğimde(oyunlar ağır oyunlar değil metro oyunları) bir yerden sonra şimşek ibaresi olmasına rağmen şarj olmuyor hatta uzun vadede şarjım düşüyor çok ufak miktarda. %100ken ve şarjdayken uzun süre yine aynı hafif oyunu oynadığımda direkt 90a düşüyor. Bu normal mi yoksa bir sorun mu cevap yazarsanız mutlu olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün kameramı yine havuzda denedim. Gerek ağır video çekimi gerek normal video ve resim çekimleri muhteşemdi. Bayildim tekrar telefonuma. Hatta bu sefer telefonla havuza biraz yüksekten sert şekilde daldım çekim yaparken. Kesinlikle tavsiye ederim çok şahane zevkli kayıtlar yapiyor. Tabi kurutmayı unutmayın

en son s7 edge ile bu dalışları yaptım sonrası bu forumdayım telefon pert oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 8 Eylül 2019; 22:46:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Sana geçmiş olsun. Bende normalde yapmazdim ama böyle guzel bir son yaz günü aman boşver bir dahami gelicez dünyaya dedim ve atladım suya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

iP68 sertifikası olan tüm telefonlarımı suya (tatlı su) soktum. Hiçbiri şu geçirmedi. Tek dikkat ettiğim nokta şarjı bitse de şarja bir gün sonra koydum cihazı. Ama biraz da şans işi herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Necoti kullanıcısına yanıt
    Yavaslama olmadiysa aynen kullan

• Arkadaslar Live focus gelirmi yoksa Android 10 la mi gelir

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.