Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S9+ ım ilk senesini doldurdu dolduracak fakat bügün parmak izi bağımsızlık ilan edip renk değiştirdi Sabah erken saatlerde düzgün okumamaya başladı heralde bozuldu dedim, yeniden tarattım felan ama nafile. Biraz önce parmağımı kaydırdım ve çıt diye ses ile elime bişey geldi, buyrunuz:

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Artık sensör gümüş renginde renk değişti fakat düzgün çalışmaya başladı. Parmak izini az kullanan biri olarak 1 yıl dolmadan bu başıma geliyorsa büyük sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

S9+ ım ilk senesini doldurdu dolduracak fakat bügün parmak izi bağımsızlık ilan edip renk değiştirdi Sabah erken saatlerde düzgün okumamaya başladı heralde bozuldu dedim, yeniden tarattım felan ama nafile. Biraz önce parmağımı kaydırdım ve çıt diye ses ile elime bişey geldi, buyrunuz:

Artık sensör gümüş renginde renk değişti fakat düzgün çalışmaya başladı. Parmak izini az kullanan biri olarak 1 yıl dolmadan bu başıma geliyorsa büyük sıkıntı
    Aynı durum bende de var. Parmak izi sensörünün üzerindeki koruyucu film kopmak üzere. Sensör iyi çalışmıyor son zamanlarda. Acaba o filmi çıkarsam ilerisi için sorun olur mu?

• Greylights kullanıcısına yanıt
    Oreo da One ui yok ki, güncellemesi gelsin. Kendnin sonradan apk yüklemiş olabilir misin? Bende oreo kullanıyorum ama one ui yok.
  • erditepe E kullanıcısına yanıt
    İşte onları taşımamak hep üşengeçlikten hocam 😁
    Arabaya,ofise ve eve hızlı sarjları döşemiştim,artık o şekilde devam edelim o zaman😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    aynı s7 edge kullanırken banada olmuştu, 1 -2 ay bekledim busefer telefon donmaya başladı. anakrt değişti
  • kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    iyice bozulsunda bari götüreyim parmak izide soyuldu zaten patates oldu telefon 6-7 ayda. Üstelik işyerinde masa üzerinde duran bir cihaz. yemin ediyorum cihaz fazla rahatlıktan bozuluyor hor kullanacağım artık
  • Valla telefonu hor kullanınca bir şey olmuyor nazik kullanmaya çalışınca bir yerlerinden patlak veriyor :D
  • demircim kullanıcısına yanıt
    Bir fikrim yok, en kötü çizilir fakat çizilse bile okumada sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Videoda 2.52 den sonra görünüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=HJYqgZDmsZo&feature=youtu.be

• One ui zaten yok, fakat experience güncellemesi one ui a dönmüş. google playde one ui olarak güncelleme veriyor. Belki bir yanlışlık vardır.

• Greylights kullanıcısına yanıt
    Sabah ben güncellemeyi aldım ama Samsung experience olarak aldım. One ui değil, belki de hata almıştır.
  • asimsio A kullanıcısına yanıt
    Aynisini arabamda yasiyorum

• Son 3 4 aydir 4.30 saati bir gidim gecemedim gece modu acik ekran parlakligi en fazla yari seviyede genelde ceyrek.

Oyun uzun suredir de oynamiyorum. Cogunlugu wifide bazen sebeke.

Bol.bol youtube ve instagramdayim.

Sonuc bence batarya acisindan husran. Ya benim bataryamda bie sey var ya da siz bu telefonu cicek gibi sadece ekran suresi kasmaya kullaniyorsunuz. 6 7 saat alanlari anlamamin mumkunu yok.

• Ekran kilidi kapalıyken mobil veri, WiFi, hotspot hepsi açılabiliyor şifre istemeden. Bunu ayarlamanın yolu var mı

• phone ınfo programına gore batarya saglıgım %93

Ayda bı kez %0 yapıyorum telefonu kapalı şarj edıyorum

Genelde %10 %15 arası şarja koyuyorum

Yavaş şarj kullanıyorum

Şarj döngüm 84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbskc -- 3 Eylül 2019; 10:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Son 3 4 aydir 4.30 saati bir gidim gecemedim gece modu acik ekran parlakligi en fazla yari seviyede genelde ceyrek.

Oyun uzun suredir de oynamiyorum. Cogunlugu wifide bazen sebeke.

Bol.bol youtube ve instagramdayim.

Sonuc bence batarya acisindan husran. Ya benim bataryamda bie sey var ya da siz bu telefonu cicek gibi sadece ekran suresi kasmaya kullaniyorsunuz. 6 7 saat alanlari anlamamin mumkunu yok.
    benim ki de aynı şekilde. şarjı öyle çok gitmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

benim ki de aynı şekilde. şarjı öyle çok gitmiyo

Alıntıları Göster
    5000 tl verdik de aldık bu teli zamanında ancak bence sorun telefonla alakalı değil, ebesini bellediler ülkenin, 2000 tl etmeyecek telefonlara 5000 tl veriyoruz. Bela okumak istemiyorum ancak Mate 20 Pro falan da çok pahalı ve ederi olmayan bir telefon. XS MAX gerçekten güzel telefon ancak bir tofaş parası olmuş.

Genel olarak güzel telefon, fotoğraf çekimleri, iphone ile kapışır. Ben her ne kadar gece çekimlerinden haz etmesem de bence iyi. Ancak android bir yerden özgürlük de verse verim anlamında gerçekten berbat bir işletim sistemi. İphone 6 ile PUBG oynuyoruz. Oyunun optimizasyonu S9+ olmasına rağmen kötü 6 oyunu daha hızlı açıyor.

• quote:

5000 tl verdik de aldık bu teli zamanında ancak bence sorun telefonla alakalı değil, ebesini bellediler ülkenin, 2000 tl etmeyecek telefonlara 5000 tl veriyoruz. Bela okumak istemiyorum ancak Mate 20 Pro falan da çok pahalı ve ederi olmayan bir telefon. XS MAX gerçekten güzel telefon ancak bir tofaş parası olmuş.

Genel olarak güzel telefon, fotoğraf çekimleri, iphone ile kapışır. Ben her ne kadar gece çekimlerinden haz etmesem de bence iyi. Ancak android bir yerden özgürlük de verse verim anlamında gerçekten berbat bir işletim sistemi. İphone 6 ile PUBG oynuyoruz. Oyunun optimizasyonu S9+ olmasına rağmen kötü 6 oyunu daha hızlı açıyor.

Alıntıları Göster
    S9 telefonumu şubat ayında ikinci el 6 aylık garantili kutulu faturalı temiz kullanılmış olarak 2900 tlye aldım. Bunu daha gittiği yere kadar kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

S9 telefonumu şubat ayında ikinci el 6 aylık garantili kutulu faturalı temiz kullanılmış olarak 2900 tlye aldım. Bunu daha gittiği yere kadar kullanırım.

Alıntıları Göster
    Benim de telefona ayiracagim bir butce yok onceliklerim kendime ait teknolojiye degil. Oyun oynamayi seven biriydim ulkenin gelsigi bu halden dolayi 10 yillik pc ile idare eder olduk. Gittigi yere kadar. Bosuna somurtmeyelim kendimizi

• quote:

Benim de telefona ayiracagim bir butce yok onceliklerim kendime ait teknolojiye degil. Oyun oynamayi seven biriydim ulkenin gelsigi bu halden dolayi 10 yillik pc ile idare eder olduk. Gittigi yere kadar. Bosuna somurtmeyelim kendimizi

Alıntıları Göster
    Haklısınız. Ve maalesef çok can sıkıcı bir durum. Elimizdekileri iyi kullanmaya özen göstermeliyiz.

• 5 milyara aldigim s9 plus bu ulke sartlarinda simdi ciksaydi 7 milyardi

2 milyar zam gelmis diye biliriz ama dolar kuru yuzunde iste boyle oluyor ve her gecen sene 2 milyar zam geliyor yeni cikan telefonlara

Sudi arabistanda yaklasik 8 yildir degisim yok telefonlarda çünku ulkede dolar sabit

• 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.