Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genel olarak doğru söylüyorsun, sana katılıyorum.
    Eski olacak evet ama ekran kalitesi iyi, sonuçta bayrak gemisi bir telefon.
    Ama güncellemelere dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Mesela 9 sürümünden memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Bence super artik kimse telefonunu kullanamiyor cunku asagida tuslar yok hic bisey yok 9 guzel olmus 36 saat bekleme suresi ve 6 saat wifi ile ekran suresi var ama p30 gibi yada a50 m20 gibi telefonlarda max 7 saat verir 9 saat verir ama instagram facebbok messenger kurmamann gerek yani

Arka planda calisan program cok olmayacak

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
    Servise götürsem bataryayı değiştirirler mi acaba? Çünkü günü bile çıkarmıyor normal kullanımda.

• Arkadaşlar acaba Dolby Atmos açıkken pile etkisi oluyor mu? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim Çünki pil kullanımında gözükmüyor ses ile alâkalı bir şey

• Titresim motorundan azdir bence

• Siyah s9 plus mediamarktten alınma temiz satılık 1 seneye yakın garantisi var note 9a geçiş yapacağım için satılık ilgilenen mesaj atabilir

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Bu dolandırıcılara para kaptırmayın sürekli uygulama ismi mail değişimi ile 3 4 ayda bir para istiyorlar. 3 4 ay sonra geçersiz anahtar deyip böyle başka bi program çıkarıyorlar ona yönlendirme yapıyorlar uzak durun

• apathetic kullanıcısına yanıt
    size aynen katılıyorum bitane adam akıllı vardı oda bitti ortalık bunlarla doldu

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    keşke hepsi devre dışı kalabilse

• apathetic kullanıcısına yanıt
    Bu program farkli biraz daha ust duzel key knox bisey kullanmiyor lisans numarasi falan yok gibi

• mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ağustos başında Amazon.tr'den 4450 TL'ye Titanyum Grisi aldım fakat az önce kontrol ettim fiyatlar inanılmaz yükselmiş. Aynı telefon 6298 TL olmuş.
    10 yıldır iPhone (son 5 yılı iPhone 6) kullanan biri olarak özelliklerini ve tasarımını çok beğendim. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Sadece bir kaç hafta önce burada sorduğum ama cevap alamadığım beni rahatsız eden bir özelliği var. Bildirimler geldiğinde ilgili uygulama üzerinde okunmamış olarak beliren sayı, bildirimleri okumadan kaydırdığınızda kayboluyor. Yani uygulamalarda okunmamış ileti/mesaj sayısı görülemiyor. Bu özelliğe çok ihtiyaç duyuyorum. Umarım güncellemelerle ya da uygulamalarla sağlanabilir.
    Sonuç olarak, performans, ekran, kamera inanılmaz güzel. Pişman olmazsınız.
  • squid kullanıcısına yanıt
    Jilatinli tek bandrollu almak artik zor gibi cunku uretilmiyor eski cihazlar herkez sikayetci amazonu aramis iade edin demis gecmisler

• Samsung dan mail geldi plus modeli telefonunu 3800 liraya alıyoruz diyor. Kulaklikda bedavaya geliyor. Oh mis gibi. Ustunude tamamlarım artık. Note 10 plus için 10 bin lira üstüne versem kabul ederlermi acaba ?

• Şu an güncel s9 plus fiyatı ne acaba ve telefon o fiyata değermi note 5 kullanıyorum telefon veristirmeye basladi yeni telefon yolu gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Jilatinli tek bandrollu almak artik zor gibi cunku uretilmiyor eski cihazlar herkez sikayetci amazonu aramis iade edin demis gecmisler
    Benimki de jelatinsiz ve çift bandrollüydü ancak telefon gıcır gıcır zerre dokunulmamıştı. Toz bile girmemişti içine. Zaten bunu kutuyu açtığınızda da anlarsınız. Türkiyede geçerli belgeler vs. Nasıl konulacak kutu açılmadan? Ayrıca bandrolü yapıştıran samsung değil mi zaten? İnsanları durduk yere kuşkuya düşürüyorsunuz.

• turusan kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz varsa az daha koyun s10 alın s10 ların fiyatları düştü baya ilk çıktığı zamana göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apolyonn A kullanıcısına yanıt
    Üstüne koymak sorun değil ama arada çok fark varmi sonuçta 2 maksimum 3 yil kullanicam arada sırada foto çekiyorum oyun vs... oynamam hiç

• turusan kullanıcısına yanıt
    Var hocam s8 ile s9 arasinda cok fark yoktu ama s10 ile s9 arasinda fark var baya; çerçevesiz Dinamik amoled ekran farkı,ram,işlemci ,batarya,hafiza,ön kamera daha iyi s10 da ve 1 sene daha fazla güncelleme alıcak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Üstüne koymak sorun değil ama arada çok fark varmi sonuçta 2 maksimum 3 yil kullanicam arada sırada foto çekiyorum oyun vs... oynamam hiç
    S9 plus 5000 s10 plus 512gb 7000 civarina bulunuyor samsung garantili. 2000 lira daha veririm biraz daha uzun süre kullanirim dersen almaya deger. Kamera ozellikleri hafizasi ve işlemcisi tabiki daha iyi s10 plus da.

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Package disabler pro da öyleydi dostum kaçıncı kez cortladı daha yeni 20 liraya satın almıştım ilk günler çözeceğiz diye mail atıyorlardı iyi kötü sonra o da kesildi hiç cevap yok yine

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.