Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S9 plus için iki adet aldım çok güzel kılıfları var emaar Samsung yakınsanız bakınız ordan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    :)

• Cihaza bir güncelleme şart. Sahibinden ve instagram bildirimleri geç geliyor. İpad e on dakika önce gelen bildirim şimdi s9a geldi. Normalde böyle olmazdı ilginç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlar kısmında cep telefonu klavuzunu acın orda da sorun var klavuz cikmiyor

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

ön siparişten sonra ne kadar düşer acaba

400 tl hediye çeki olayı aklıma 400 civarı düşer belkiyi getiriyor ama bilemedim.

umarım s8 gibi düşer fiyatlar.

çok fazla beklemeyi düşünmüyorum. Bekledikçe iade ürünler geliyor açılmış kutular çift bandlı kutular yada tek bandlı olupta parmak izi yada toz içinde telefonlar geliyor.

ön sipariş bittikten sonra ki fiyatı tahmin edebilsem

şimdi saat hediyesi ile 5200 tl. Çok büyük para cidden. Ama elimde s2 var :) Sanırım yeterince bekledim :)

Saati ne kadar kullanırım bilemiyorum birde alıcısı var mı bu saaterin orasıda önemli. 1200 civarı bir fiyatı var. 1000 TL ye satsam 4200 e gelir telefon.

Sanırım böyle daha karlı gibi. Sonuçta düşşe düşşe ilk aylarda 4800 civarına düşer gibi.

Ama saat elimde kalırsa satamazsam öyle durur herhalde kenarda :( Ne kadar kullanışlı bir saat acaba

hocam iade ürünleri nasıl satabiliyor mağazalar ya, büyük düzenbazlık bu? resmen 2.ele düşmüş cihazları 0 diye satıyorlar o zaman... başına gelen oldu mu hiç?

• Samsung Galaxy S9 Plus, İphone X speed test...

Gayet başarılı sonuçlar çıkarmış Galaxy S9.

https://youtu.be/UY4a0IPXotA

• Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy Note 8 speed test....

Sıkı bir kapışma olmuş ama S9 bir adım önde.

https://youtu.be/r0dX2mmFa5Q

• Takip için mesajımız bulunsun :)

• Samsung tan boyle bir sey daha da ilerisini beklerdim ama meseleyi sadece animoji den oteye gitmek istemedikleri icin gerekli sensorleri donanimsal olarak S9 Plus ve S9 a koyma ihtiyaci duymamis!

https://developer.apple.com/videos/play/fall2017/601/

https://www.businessinsider.com/how-face-id-iphone-x-works-infrared-dots-scan-technology-2017-11

Dot project sensoru 30 bin noktacik ile yuz haritalandirmaktadir Samsung S9 Plus ve S9 larda bu sensor yoktur.

https://appleinsider.com/articles/18/03/01/samsungs-attempt-to-catch-up-with-iphone-xs-face-id-security-may-be-hampered-by-poor-facial-recognition

Anlayacaginiz S8 lerden Note8 den bir farki yok.

Android 8.0 ile yazilimsal olan bircok sey S8 lere ve Note8 lere gelmekte gelecektir de .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    10 a saklıyorlar hepsini, yada adı her ne olacaksa
  • Telefonu alan ya çok az yada buralara yorum yapmıyorlar :( Arkadaşlar yorumları bekliyoruz
  • en heyecansız samsung başlığı bu kadar az yazılan bir telefon olmamıştı. s5 başlığı da böyle heyecansızdı zamanında.
  • Artik telefonlarin vaad ettikleri ayni hemen hemen. Eskiden ram diye aglardik, simdi fiyati diye aglioz.

• Millet vade farksız 24 taksitle S9 alma imkanımız var mı bilgisi olan? Ek olarak peşin fiyatına taksitlendirme yapınca gene kampanyadaki hediyelerden yararlanabiliyor muyuz?

• s9 ön siparişli saatli olan fiyatı uygun gibi tlf 3.599 geliyor denebilir ama oda yurt içi kargoyla gönderiyor ondan dolayı almadım kargolara güvenemiyorum mağaza teslim olayı yok ondan dolayı mağazalarda 3599 bandına düşerse alırım yoksa s4 ile devam bir yandan da düşmesin istiyorum bir sonraki versiyondaha gelişmiş gelir sanırım gerçi teknolojinin sonu yok.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Millet vade farksız 24 taksitle S9 alma imkanımız var mı bilgisi olan? Ek olarak peşin fiyatına taksitlendirme yapınca gene kampanyadaki hediyelerden yararlanabiliyor muyuz?

Samsung mağazalarında ing bank kredisiyle alabilirsiniz.
  • şarjı nasıl gidiyor
    şebeke çekim gücü nasıl
    ram yönetimi nasıl
    dış sesi nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Cihaza bir güncelleme şart. Sahibinden ve instagram bildirimleri geç geliyor. İpad e on dakika önce gelen bildirim şimdi s9a geldi. Normalde böyle olmazdı ilginç.

Hayırlı olsun hocam s8 plus göre ısınma nasıl

• oguzmete kullanıcısına yanıt
    Bir ısınma hissetmedim. S8 de de pek hissetmemiştim. Çok oyun oynamam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    24 ay taksitin faizi çok olur. S9 almakta biraz gereksiz S8'den kullanıcının anlayabileceği bi fark yok. Kasa desen oda 1e1 aynı yok illa son model telefon diyosan 1 sene daha bekle 10 yıla özel telefon çıkarırlar onu değerlendir sonra verdiğin paraya üzülme.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.