Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar uğraştığın bağlı, ben gece 3 te çıkardım. 4.5g bağlıydı sadece, wi fi kapalı. 8 de uyandığımda %5 gitmişti. Yani saat başına %1. Wifi oluncada pek değişmiyor. Fakat saat 8 den sonra giden şarjımım hesabını samsunun vermesi lazım şu an 2 saat 11 dakika ekran sürem var ve şarjım %46.

Istesigim tek şey telefonu kullanmiyorken şarjın akmamasi. Bu konu altında belirtilen hiç problem veya şikayet benim telefonumda yok. Sadece şarj az gidiyor diye, mate 20 veya iPhone 8plus ile takas yapmak icin telefonculara gitsem i diye soruyorum kendime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan pil kullanımım. Bana normal gelmedi.ayrıca florasan ışığı açıp pro modda diyaframı kısıp ekranı kontrol edebilirseniz sevinirim.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucu05

Şuan pil kullanımım. Bana normal gelmedi.ayrıca florasan ışığı açıp pro modda diyaframı kısıp ekranı kontrol edebilirseniz sevinirim.

Çekmiş oldugum fotoğraf ve detay kısmı. Söylemiş olduğunuz umarım budur.
    pro modda iken bu ekranda herhangi bir titreme vs göremedim veya başka bir sorun.

Alttada kaç saat ekran süresi aldığım ve anlık şarj yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The dark side of the Wall -- 7 Temmuz 2019; 13:32:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Wifi araması yapınca 30 saniye sonra ses gidiyor ve telefon üzerinde wifi işareti olan ikon gidip volte yazıyor. Wifi aramasını kapatmak zorunda kalıyorum. Var mıdır bir çözümü? Başına gelen var mı?

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bende yok.

Dolby nin farkını göremedim ben ama ikinci el aldım oreo geldi direk.

• Hocam ilgin için teşekkürler. Şunu farkettim bizim evdeki led ampüllerde yapıyor bunu florasan lambada yapmıyor. Yinede teknik desteğe kayıt bıraktım yarın telefonuma bağlanacaklar.

• vurucu05 V kullanıcısına yanıt
    Kamerayı otomatik modda bile TV ye yada monitöre tuttuğunuz zaman olan bir durum aslında bu. Biraz önce izledim videonuzu, dert edecek bir durum değil bana kalırsa. Daha bilgili arkadaşlar detay verecektir bu konuda

• atheet kullanıcısına yanıt
    Kulaklık takıp deneyebilirsiniz, yada netflix gibi bir uygulamada açıp kapatarak farkı rahatça anlayabiliyorsunuz hoparlor kısmında

• Aynen televizyondada oluyor. Bende sizin gibi düşünöeye başladım. Eğer problem olsa her zaman yapar. Tek kafama takılan kısım pil olayı. Şuan %70 lerde.

Pil bence gayet iyi seviyede. %30 ile 2 saat 13 dakika ekran süresi gayet güzel. Benim %27 şarjım var iken şuan, ekran sürem 3 saat.

• Telefonu dün aldım daha henüz 15uygulama fln yüklemişimdir. Arka planda çalışan uygulama sayısı fazla değil. Telefona fazla yüklenirsem sizinkinden farklı olmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucu05

Telefonu dün aldım daha henüz 15uygulama fln yüklemişimdir. Arka planda çalışan uygulama sayısı fazla değil. Telefona fazla yüklenirsem sizinkinden farklı olmaz bence.
    Ana sorun burada mobil veri ile kullanıyor olmam. Wi fi ile kullanırken bu kadar fazla gittiğini hiç görmemiştim. Zaten optimize modda kullanıyorum telefonu, arka planda çalışan uygulama sayısı ve uykuya alma durumları var yani.
    Hazır fiyatları düşmüş iken Huawei ye gözüm gidiyor şarj konusu yüzünden

• Al al p20 pro yu sattım s9 plus 128 aldım ben.tavsiye ederim alın Huawei bildirim gelmiyor oyunlarda kasıyor son ABD olaylarından sonra Facebook ve Instagram'da güncelleme geldi wallahi watsapda bile kasmaya başladı

• Birde 2.el çok kötü ne arayan var ne soran zor sattım

• Tabiki bir de ekran açıkken ne yaptığınızda önemli. Eğer video izliyorsanız ya da oyun oynuyorsanız daha çabuk biticektir. Şarj konusunda a70 in değerleri çok iyi. Hatta a70 alacaktım ama sırf kamerası yüzünden vazgeçtim. Bu telefonun kamerası çok iyi.

• P20 pro dan s9 plus 128 GB geçtim şarjı 1 saat daha az ekran görüntüsü veriyor.ayni kullanıyorum p20 pro 5 saat veriyordu bu 4 saat veriyor. Ama ekran 2k bunda

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarı kısmında ekran çözünürlüğü için 3 seçenek var sizde hangisi seçili?

Tabiki çözünürlüğü en düşük olan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The dark side of the Wall

Tabiki çözünürlüğü en düşük olan :)
    Samsung 'un en iyi yaptığı şey ekrandır. İphone bile ekranı samsungdan aldı yeri geldi. En iddialı olduğu sey ekranken samsung alıp ekranı kötü çözünürlükte kullanmak bmw alıp cok yakıyor diye basmamak gibi bir sey. Ekran çözünürlüğünü düşüren arkadaşlar bence almasınlar bu telefonları. Gidip şarjı daha cok giden telefon alsınlar daha ucuz bir fiyata. Mantığı kalmıyor samsung kullanmanın. İphone kullanan arkadaşlarımın hepsi eline alınca off ekran ne güzel bizde mi kalsak falan derken samsung kullanıcıların çözünürlük düşürmesi de ne bileyim bana mantikli gelmiyor

• ccc67 C kullanıcısına yanıt
    Tabi haklısınız, muazzam bir kalite söz konusu. Hd+ iken bile bir çok telefondan güzel bir canlılığı sahip, fakat sabah çıkartıp öğleden sonra tekrar şarja takılan bir telefonda 1-2 saat daha kısa bir deneyim sağlıyor çözünürlük.

• 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.