Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar google asistanı normal kullanabilen var mı ? Mesela çalan şarkıyı sorduğunuzda şarkının ismini buluyor mu ? S9 plus cihazımda önceden direkt şarkıyı dinleyip ismini yazıyordu şimdi birşey sorduğumda Google arama motoruna yönleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Bir ara açıktı google sound ama sonra bize kapandı

• Arkadaşlar bu konuda sık sık geçen "Baseus ekran koruyucu" ürününü alabileceğimiz bir internet sitesi var mı? Benim pet tipi koruyucu mefta oldu da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thal1on -- 28 Haziran 2019; 0:32:49 >
  • Arkadaşlar kulaklıktan çızırtı geliyor konuşurken müzik dinlerken hiç servise bu şikayetle veren oldumu sonuç alan vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atheet kullanıcısına yanıt
    Allah allah sorunsuz olması gerekir ama bilemeyeceğim. Belki bilen bir arkadaş yardımcı olur.

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Kulaklik bizim marka degil diyorlarmis eskiden kulakliklardada samsung yazardi

Root atilan cihazlarda banka programlari calismazmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: estimates_

yaw kardaşlar bu arada samsung , şu kamera uygulamasını yada kullanılan yazılımını çok değiştirip duruyor . kameranın dslr olduğunu biliyorum fakat o kadar çok firmware ile oynuyorlar ki yetenekli kameranın performansını rezil ediyorlar . haziran sürümünü yükledim yaklaşık 600 mb boyutundaydı . fakat gündüz video çekimlerinde keskinlikten ve adam gibi renklendirmeden hak getire , gün ışığında güzel sonuçlar vermiyor , sanki düşük çözünürlüklü standart tekdüze bir kamera aygıtı gibi çekiyor fakat akıcılığı iyileştirmişler … daha çok akıcı ve insanın başının dönmesine sebep olmayan videolar çekiyor ilk sürümlere göre .. ilk s9 yazılımında her yeri netliyordu keskin ve güzel videolar çekiyordu , bu da performans kayıplarına , pc de örnekleri izlerken bulanıklaşmaya sebep oluyordu . insan izlerken başı dönüyordu .

şu an Google cam kullanıyorum kesinlikle son sürüm samsung firmware ine göre çok daha keskin ve güzel videolar çekiyor fakat boyutta iki misli fazlasını kaydediyor . sorun değil tabii benim için hafıza kartları sağolsun . normal bir 4k çekimde 1 saate yaklaşık video çekebiliyorsunuz 64 gb dahili hafıza için ..

ha bu arada dahili hafızanız yetmiyorsa sd kart alırken iki kere düşünün çünkü sd karta sadece fotoları atabiliyor . kesinlikle videolar dahili hafızaya çekilebiliyor sd karta video çekmenize izin vermiyor . bu sorunda kopyalama ile çözülebilir .

samsung bir türlü , ne müzik ne dolby atmos ne de kamera uygulamasını ideal şekle kavuşturamadı . şu anki yaz güncellemeleri sadece deneysel ve uzun ömürlü olacağını sanmıyorum . kullanıcılar ilk samsung firmware lerinde güzel müzik dinleyebiliyordu hışırtı yoktu ve kamerada sadece frame rate sorunları vardı ve hdr özelliği oturmamıştı .. şu anda resim çekerken hdr ideal seviyede ışık kaynaklarını çok stabil bir şekilde pozluyor , gece çekim özelliklerini arttırdılar ve o da harika , sadece şu an ses sistemini bozdular ahizedeki twitter kolon hışırtılı ses veriyor,bass ları sırf dolby atmos u daha efektif hissettirelim millet 3d sesi daha iyi hissetsin diye farklı hilelerle bozdular .. güzel 3d ses veriyor , ses küresel şekilde kolonlara yansıtılıyor şu anki firmware ile . fakat kardeşim tok ses yok bass lar öldü ne anladım ben bundan bozdular işi iyice .. samsung müşteri deneyimlerine önem veriyor fakat tam ideal bir kalıba oturtamadılar yazılımları doğal olarak da donanımları hakkıyla kullanamıyoruz .. , yakıştıramadım açıkçası bu firmaya . pixel denilen yaratık bile daha iyi deneyimler sunuyor .
    Şimdi ben o kadar kamera güncellemesi kontrol etmem. Açarım resmi çekerim. Ve bu telefonu özellikle kamera için aldım. Ama yazdıklarını okuyunca hak vermiyor değilim. Bir bakıyorum kamera süper bir bakıyorum gündüz ortamda çektiğim resim rezalet olmuş. Ön kamera hele bazı arkadaşlar da yazmış öyle rezalet flu çekimleri varki anlamak imkansız.

Bu arada takip eden varsa zaten bilir yoksa söyleyeyim S10 modelleri çıktı ortalığı salladı kamera kalitesi ile. Fakat samsung ne yaptı ettiyse kameralarını bozdu canım telefonunun. Yine bizim telefon iyi S10 forumuna uzun zaman sonra bir girdim yeminlen ortalık karışmış :) Ben anlamadım samsungun bu kamera politikasını.
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Cihaz rootlu değil aşağıdaki diğer bankacılık uygulamaların hepsi çalışıyor sadece CepteTEB de sorun var.
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar 2 gün önce s9+ aldım ve bildirim ekranı sanki 1 mm yukarı kaymış türk telekom yazısının 't' leri ve wifi sinyal işaretinin son çizgisi gözükmüyor, aynı şekilde tüm işaretlerin ucu yok. Sizde de böyle mi veya düzeltmenin bir yolu yok mu ? yardımcı olursanız sevinirim.
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Bu durum aklıma gelmişti ve daha önce denemiş tüm engellenen numaraları silmiştim. Ama bu da sorunumu malesef çözemedi. Spam korumayı da kapatıyorum falan ama malesef düzelmiyor. Başka öneriniz var mı

Geliştirici seçeneklerinden hata ayıklama açıksa kapatıp deneyin birde.

• adamogretmen kullanıcısına yanıt
    Mesajlar uygulamasini komple sıfırlayıp sadece samsung mesaj ile deneyin birde

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçenekleri bile açık değildi ancak açıp kontrol ettim kapalı durumda.

• Arkadaşlar hoparlerun sesini çok açınca patlama yapıyor çızırtı gibi müzik dinlerken yada zil sesi çalarken hiç bu sebepten dolayı servise veren oldumu sonuç ne oluyor cihaz 1 aylık değişim istesem servis değişim yapiyormu

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Kulaklıktada aynı problemi yaşıyorsanız sıfırlayın bir cihazı, sıkıntı devam ederse değişim isteyin.

• Greylights kullanıcısına yanıt
    Stereo hoparlör yani karşı tarafın sesinin çıktığı yer cızır cızır patlama yapıyor

• Tempered olması farketmez toz alan veya kalkma yapması geç olan ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?

Spigen 360 içerisinde çıkanı kullandım 3 ay sonra toz kaçırdı. NeoFlex merak ediyorum?
  • SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

gece modu
  • Gece modu gerçekten başarılı. Akşam düşük ışıkta çekilen fotoğraflar gündüz çekilmiş gibi oluyor. Ben beğendim şahsen.

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.