Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SULZER

Huawei nin ceo su ve aynı zamanda sahibinin kızı bayan meng havalimanında gözaltına alınmış. Çantasından çıkanlarda tutanak tutulmuş.
    1-mac book bilgisayar
    2-iphone 7 plus ve
    3-ipad pro
    vay vatan haini, hain evlat vay
  • Selam Arkadaşlar

Samsung Galaxy S9 SM-G960F Çift Hatlı Telefonumda

1.Hat Sadece Görüşme ve SMS (TURKTELEKOM)

2.Hat Sadece İnternet (TURKCELL)

1.Hat (TURKTELEKOM) ile görüşme yaparken

2.Hatta interneti kesiyor. 2.Hattı kullandırmıyor. 1.Hatta görüşmeyi bitirirsem 2.Hat normale giriyor..

Bunu nasıl düzeltebilirim. Yardımcı olabilirmisiniz?

İyi Çalışmalar dilerim...

• herhalde gelmeyecek mart güncellemesi bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

hocam ben linteki kılıfı aldım. çok memnunum. çok şık bir kılıf. bir de telefoncuda film yaptırdım ince cam olmayandan.https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s9-kilif-liquid-air-592cs22833-p-HBV00000APKM0?magaza=Hepsiburada

Alıntıları Göster
    Bende de spigen var fakat bu biraz telefonu kalınlaştırıyor. Bu yüzden bu ara pek takmıyorum onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ramazankar kullanıcısına yanıt
    4G aç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

4G aç?
    @SkyTech74

Hocam Bu ayarlar var hepsi açık

.

.

.

.

.

Telefonum çift hatlı olsa bir şey söylerdim ama değil maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Telefonum çift hatlı olsa bir şey söylerdim ama değil maalesef.
    Teşekkürler
  • Lg g4 telefonumda veri kullanimini actigimda ayarlardan veri alarm ve veri stop ayarlarini cok rahat yapabiliyordum. Grafik olarak internet kullanimini gorurken ayni zamanda rakam olarakta kullanilan harcami gorrbikiyordum. Fakat bunda boyle bir gosterge yok. Sadece veri siniri alarmini ayarlayabiliyorsun. Eski telefonumdaki gibi ayni anda goremezmiyim kullanimi

Oreo kullanıyorum iki hatta 4g üzerinde konuşma ve veri bağlantısı yapıyor aynı anda. Belki Türkcell 4g, TT'yi 2g/3g yaparsan sorun düzelebilir. Bug olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Oreo kullanıyorum iki hatta 4g üzerinde konuşma ve veri bağlantısı yapıyor aynı anda. Belki Türkcell 4g, TT'yi 2g/3g yaparsan sorun düzelebilir. Bug olabilir belki.
    Teşekkürler Deneyeceğim. Bilgi veririm..
  • Avea zamanı da Türk Telekom hattı bu işi destekliyordu şimdi ise Turkcell destekliyor konuşma ve data aktarımını aynı anda. 4G ihalesinde sonra böyle oldu maalesef. Artık Türk Telekom un bu dual Mode desteği yok diye biliyorum bende.

• S10 daki bu canli odakta arkaplana bir cok efekt eklenmis s9+ plusta da yazilim var mi bu modlari uygulayabilecegimiz?

• Bix adinda wireless powerbank aldim. 4700mah. Bir sefer bataryayi fullese yeter dedim. Neyse powerbanki fulledim. Telefonuda sifirdan bitirdim ve uzerine koyup sarj ettim. Bu arada telefon kapaloykende kablosuz sarj olabiliyormus.

Powerbank bitene kadar telefonu 2 saat 10 dakikada yuzde 80 civarinda sarj edebildi ve bitti. Bem aslinda yizde yuz beklerdim ama şunuda gormek lazimki powerbank wireless sarj sirasinda kendide güç tüketiyor. Zaten telefona oranla baya ısınmıştı.

Bakalim simdide telefonu hempowerbank adaptore takiliyken wireless sarj olayini hemde kablo direkt powerbanka takiliyken sarj etme guclerini ve zamanlarini denicem.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Sim kart yöneticisine girin belki orda olabilir.

• bugün indirimli iphone 7 plus buldum ve aldım. kardeşim benim s9 plus ımı istiyor 7 plus yerine.
    ikisini de kullanan birisi varsa bilgi verebilir mi ? ekran konusunda kötü olduğu kesin de kamera ve kullanım açısından çok geride midir s9 plus a göre?
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    ekran konusunda cok geride 7 plus.
    kamera konusunda ise üzeceğini zannetmem.iphone kullanmak istiyorsanız merakınız varsa geçilebilir ama s9 + ın çok daha iyi bir cihaz olduğu gerçek
  • son zamanlarda wpde ön kamera ile resim çektikten sonra arka kameraya geçerken kameranız bozuk yeniden başlatın gibi bi hata veriyor. s10 plus var patronda onda da aynı sorun var. bu sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varmı_?
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    İphone 8plus üzerinden konuşmak gerekirse ekranda cok fark olduğunu düşünmüyorum iphone 7plus ile.Demem o ki ekran konusunda nasıl geride oluyor siyahları bir kenara bırakırsak 7plus s9+ a göre? Full parlaklıkta iki telefonu yanyana getirin aynı görüntüleri ikisinde de açın bakalım ne göreceksiniz?Bunu bir kenara bırakırsak s9+ geçici bir (Dual Sim 9650DS)süre kullandım.Özellikle video çekim kalitesi olarak harika bir cihazdı bence.Şuan s10 kullanıyorum şimdi telefon alacak olsam tercihim s9+ veya Note 9 olurdu.Tavsiye değildir...Tercih size kalmış.

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.