Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada flood yapiyor gibi olmasin da ben updato.com dan pda ve csc numaralari sammobiledaki yazılımla uyuşan son firmware'i indiriyorum. Xdada bu linki vermişler updato diye bir yer. Siz nerden indirmiştiniz tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    https://ibb.co/MgxDssX

• quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Bu arada flood yapiyor gibi olmasin da ben updato.com dan pda ve csc numaralari sammobiledaki yazılımla uyuşan son firmware'i indiriyorum. Xdada bu linki vermişler updato diye bir yer. Siz nerden indirmiştiniz tavsiyeniz var mı?
    Sammobileden indirmiştim ben sizde ordan seçip tur olarak ayarlayıp 8.0 ın son güncellemesini indirebilirsiniz sanırım sizin sitede de aynı durum mevcuttur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    my bp lab. apksını indirin. 1.0.4 son sürümdü galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Sammobileden indirmiştim ben sizde ordan seçip tur olarak ayarlayıp 8.0 ın son güncellemesini indirebilirsiniz sanırım sizin sitede de aynı durum mevcuttur.

Alıntıları Göster
    Yazılım 4.1 GB olduğundan sammobiledan premiumsuz indirmeye çalışınca 1 gün süre veriyor. Premium hesabınız mı var acaba? Paylaşır mısınız?
  • 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar kişide sorunsuz çalışan kamera performansı artmışken sizde yavaşlama varsa kızıp eski sürüme döneceğimize sorunu çözmeye dönük bi şeyler yapmak daha iyi değil mi? Belli ki sorun sizin telefonla alakalı. Sadece tavsiye amaçlı yazdım eleştiri ya da başka bir maksat yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabata21 -- 19 Ocak 2019; 20:34:51 >
  • KADİRKAAAN kullanıcısına yanıt
    Hocam mi8 i sattım ben dayanamadım artık elle tutulur bir yanı yok s9+ her türlü fiyat farkına değer. G7 aldım bende hanımda s9+ var diye 2 tane aynı cihaz olmasın dedim

• Şöyle bir problem var.Parmak izi veya yüz tanıma ile kilit açıldıktan sonra devamlı google play uygulAması açılıyor.Aynı problemi yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Hocam mi8 i sattım ben dayanamadım artık elle tutulur bir yanı yok s9+ her türlü fiyat farkına değer. G7 aldım bende hanımda s9+ var diye 2 tane aynı cihaz olmasın dedim
    Bende s9+mi8 var bence mi8 daha güzel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Alıntıları Göster
    elde durus ,kullanım ,goruntu acısındandanda s9 dan ıyımı ?
  • sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz ancak telefonu Android 8de günlük ortalama 30 dakika PUBG, ortalama 30 dakika telefon konuşması, yaklaşık 3-4 saat hoparlörden spotify kullanımı, 2 saat youtube ve 1 saat instagram kullanımı, ekstra gerekirse birkaç fotoğraf/video şeklinde kullanıyordum. Akşam yatmadan önce %10-15 dolaylarında şarja taktığım bu telefon, 1 hafta geçmeden aynı programlarla gün ortasında pil bitirmeye, spotify kullanırken (ne alakaysa) ısınmaya, instagramda yaklaşık 10 dakika kullanımın ardından çökmelere, youtubeda video izlerken wi-fi kopmalarına, 1080P60 video izliyorsam akıcılığını kaybetmeye başladı. PUBG saymıyorum bile, açamıyor oyunu (kaldırıp tekrar yüklemem veya telefonu kapatıp açmam hiçbir işe yaramıyor, baya açılmıyor oyun, açılırsa aşırı takılma yapıp geri kapanıyor). Kamerayı bahsetmiyorum bile, rezalet. Aynı evin içinde Android 8 ve 9 ile çektiğim 3-5 fotoğraf ve 2 video var. Aradaki farklar çok bariz. Dikkat edin 2-3 ay sonra demiyorum. 2-3 ayda belki bozulabilir telefon ama 1 hafta içinde imkansız. AYNI TELEFON.

Pie yükseltmesini yaptıktan sonra hemen factory reset attım, telefonun içindeki Tüm dosyaları bilgisayar aracılığıyla temizledim, her gün düzenli wipe yapıyorum. bu haliyle telefon resmen çalışmayı reddediyor.

4400 liralık aleti yere çarpıp parçalamamak için LG G2me geri döndüm. PUBG oynatmıyor belki ama Mobile Legends'da canavar gibi, fotoğraf eh işte. Arada kasma da yaşatıyor ama ben telefonu alalı 5 sene olmuş hocam. Ve en güzeli pili aynı kullanımla 1 gün gidiyor. Yere düşer kırılırsa içim acımayacak. Bir insan daha ne ister

Gözümü kararttım odinle tekrar kuracağım yazılımı. Bekle beni güzel stabil nihai sürüm yazılım ben geliyorum

• quote:

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Evet daha güzel diye sattım zaten, netflix açarsın 540p de video izlersin max, gece resim çekersin çamur görüntü, bt kulaklık bağlarsın son sesde müziği zor duyarsın. Bunlar haricinde güzel telefon.

Kısa bir birliktelik oldu, xiaomi markasını severim ama benim önceliklerim olan özellikleri telefonlarına koyamıyor maalesef kısmet belki mi9 a.

• quote:

g7 bence o fiyat bandinda gayet guzel, biraz hakkı yenen bir telefon. ben s9 aldim fakat g7 hevesi var hala icimde hayirli olsun.

• S9 için iki adet şeffaf kılıf almıştım aliexpressten ama daha yeni geldi ve s9u değiştirdim ben. İhtiyacı olan varsa aldığım fiyata veririm arkadaşlar

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crzyhntr -- 19 Ocak 2019; 22:34:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Doğru diyorsunuz ancak telefonu Android 8de günlük ortalama 30 dakika PUBG, ortalama 30 dakika telefon konuşması, yaklaşık 3-4 saat hoparlörden spotify kullanımı, 2 saat youtube ve 1 saat instagram kullanımı, ekstra gerekirse birkaç fotoğraf/video şeklinde kullanıyordum. Akşam yatmadan önce %10-15 dolaylarında şarja taktığım bu telefon, 1 hafta geçmeden aynı programlarla gün ortasında pil bitirmeye, spotify kullanırken (ne alakaysa) ısınmaya, instagramda yaklaşık 10 dakika kullanımın ardından çökmelere, youtubeda video izlerken wi-fi kopmalarına, 1080P60 video izliyorsam akıcılığını kaybetmeye başladı. PUBG saymıyorum bile, açamıyor oyunu (kaldırıp tekrar yüklemem veya telefonu kapatıp açmam hiçbir işe yaramıyor, baya açılmıyor oyun, açılırsa aşırı takılma yapıp geri kapanıyor). Kamerayı bahsetmiyorum bile, rezalet. Aynı evin içinde Android 8 ve 9 ile çektiğim 3-5 fotoğraf ve 2 video var. Aradaki farklar çok bariz. Dikkat edin 2-3 ay sonra demiyorum. 2-3 ayda belki bozulabilir telefon ama 1 hafta içinde imkansız. AYNI TELEFON.

Pie yükseltmesini yaptıktan sonra hemen factory reset attım, telefonun içindeki Tüm dosyaları bilgisayar aracılığıyla temizledim, her gün düzenli wipe yapıyorum. bu haliyle telefon resmen çalışmayı reddediyor.

4400 liralık aleti yere çarpıp parçalamamak için LG G2me geri döndüm. PUBG oynatmıyor belki ama Mobile Legends'da canavar gibi, fotoğraf eh işte. Arada kasma da yaşatıyor ama ben telefonu alalı 5 sene olmuş hocam. Ve en güzeli pili aynı kullanımla 1 gün gidiyor. Yere düşer kırılırsa içim acımayacak. Bir insan daha ne ister

Gözümü kararttım odinle tekrar kuracağım yazılımı. Bekle beni güzel stabil nihai sürüm yazılım ben geliyorum
    Ben bu mesaja bi güncelleme yapmak istiyorum. Android 8e geri döndüm. 1 saat oldu ama dünya varmış yahu, ne var ne yok herşey eski ve o güzel haline geri döndü.

Uygulamak çok kolay ve hiçbir şeyi bozmuyor. KNox sayacını bozar mı diye düşündüm bozmamış.
    Android 9da kullanamadığım özelliklerin tamamını geri kullanabilmeye başladım. Kameradaki fark İ N A N I L M A Z sanki bir üst model bir telefon almış gibiyim.

Size de tavsiye ederim ben geri dönüp kurtuldum sanki sigara bırakmış yaşlı amcalar gibi mutlu ve şen'im

• yaw arkadaşlar çift bandrollü olmayan ürün nerden bulunur acaba, garanti olsun diye vatandan aldim onda bile çift çıktı şansıma. Sanırım ürün uzun süredir piyasada olunca iadeler dolaşmaya başladı
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam kamera haricinde hiç eksi tarafı yok kamera olayını da gcam ile hallettim sayılır, birde oldukca şık telefon.

Bunu en az 2 sene kullanırım ama muhtemelen bir sonraki telefonum yine Samsung olacak, Huawei de olsa xiaomi de olsa lg de olsa illa bir özelliği kırpılmıs oluyor ama samsunglar 4/4lük oluyor hep.

• quote:

Evet daha güzel diye sattım zaten, netflix açarsın 540p de video izlersin max, gece resim çekersin çamur görüntü, bt kulaklık bağlarsın son sesde müziği zor duyarsın. Bunlar haricinde güzel telefon.

Kısa bir birliktelik oldu, xiaomi markasını severim ama benim önceliklerim olan özellikleri telefonlarına koyamıyor maalesef kısmet belki mi9 a.
    Gece çekiminde biraz hakkını yemişsin hocam Gcam yüklendiğinde efsane iş çıkarıyor :) ama netflix kısmında sertifika saçmalığı yüzünden haklısınız ama yinede bi ayrı sevdim ben mi 8 i ki şarj doldurma vs olarak epey iyi s9 a göre

• quote:

Yazılım 4.1 GB olduğundan sammobiledan premiumsuz indirmeye çalışınca 1 gün süre veriyor. Premium hesabınız mı var acaba? Paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster
    Samfirm indirip onun aracılığıyla yükleyebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.