Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl yok ?
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Telefon kapalıyken ok google algılamıyor voice match türkçede etkin değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    He evet. Malesef kilit ekranındayken siri gibi seslenip işlem yaptıramıyoruz. Bende ekran açıkken çalışmıyor sandım. Bende çünkü ekran eğer açıksa ok google çalışıyorda. Kilit ekranı erişimi acil gelmeli dediğiniz gibi.
  • Merhaba,telefonu projeksiyona bağlamak için lazım olan şu ürünü aldım.Almadan önce s9 plus ile uyumlu mu diye sordum ,uyumlu dediler ama çalışmadı.S8 ile denedim çalıştı yani ürün arızalı değil.S9 plus ile niye çalışmamış olabilir bilgisi olan var mı acaba?

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/type-c-to-4k-hdmi-ve-vga-donusturucu-cevirici-kablo-394926620
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Bende ana ekranda iken de çoğu zaman algılamıyor ok Google diyorum yok bazen algılıyor bazen yok. Neyden olur bu?

• apathetic kullanıcısına yanıt
    google yada türevi birşeyi asistanla bağlantılı uyutmuş olabilir misiniz. Eğer uyku moduna alırsanız malesef yapıyor bunu. Ben o yüzden google ı asla uyutma mı takip etme mi o kısma ekledim.
  • Aşağıdaki ürünü orjinal olarak 139₺ ye alamayacağımı iddaa eden. Ölücülükle suçlayıp engelleyen arkadaş burda mı? Saygılar kendisine.

• Seneye s10 kılıfı çıksada bende alsam valla ya çok heves ediyorum Hepsi burada black fridayda s8 alcantaraları 39 liraya görünce alasım geldi. Hatta alıp arka parmak izi kısmını kesip kendim açayım bile düşündüm çok güzel kılıf.
  • Bugün aliden baseus kılıf ve kamera koruyucu geldi. Spigenden daha kaliteli kılıfları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beın connect kullanan varmı, hata 900 problemi yaşanıyor, acaba sorun tek bende mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Aşağıdaki ürünü orjinal olarak 139₺ ye alamayacağımı iddaa eden. Ölücülükle suçlayıp engelleyen arkadaş burda mı? Saygılar kendisine.

nerden aldınız acaba link verir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Beın connect kullanan varmı, hata 900 problemi yaşanıyor, acaba sorun tek bende mi.
    bende yok bir problem su an.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Dizi ve film kanalları açılmıyor.diğer kanallarda sorun yok.

• quote:

Dizi ve film kanalları açılmıyor.diğer kanallarda sorun yok.
    benimki spor pakedi, dizi ve film kanallari bende yok fakat spor kanallarinda da bir problem yok, aciliyor hepsi. bahsettiginiz hatayi pakedime dahil olmayan kanallarda veriyor sadece. baktim simdi bende de film kanallarinda o hata var fakat benim uyeligimde yok zaten o kanallar. sizde de benzer bir problem olmasin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 18 Ocak 2019; 19:23:51 >
  • Altı kapali olsa belki ama alt kismi acikta

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Üyeliğimde var bu paketler, müşteri hizmetleri,anlayamadı sorunu.belki hediye paket olduklarından açılmıyordur.sağolun cvp için, bu konuda genelde sorulara nadir cevap veriliyor:))

• quote:

Üyeliğimde var bu paketler, müşteri hizmetleri,anlayamadı sorunu.belki hediye paket olduklarından açılmıyordur.sağolun cvp için, bu konuda genelde sorulara nadir cevap veriliyor:))
    hediye suresi bitmis olabilir. bende de gectigimiz 2 3 ay hediyeydi bu kanallar taahhut uzatmamdan dolayi fakat hediye suresi bitti bu hafta.

• Arkadaşlar bende lg g7 var amerikadan gelme dili ingilizce türkçe yapamadım pasaport kayıt edildi s9 plus çift hatlı takas yapmak isteyen olursa takas düşürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: armanbicakci

ben android 8 deyken ACR programını full satın almıştım, 9a güncelledikten sonra da sıkıntısız çalışıyor. telefonun içinde kendinin de kayıt olayı var sanırım ama onu hiç denemeedim. ACR sorunsuz ve net şekilde her iki tarafın konuşmasını da kaydediyor.
    Hocam ben parali surumu almadim pro versiyon internetten apk kurdum ilk başlarda iki tarafin sesini kaydediyordu ama artık kaydetmiyor birşey engelliyor. Siz ne zamandir sağlıklı kullanıyorsunuz ?

• Herkese selam. S9 Plus almayı düşünüyorum ama şu an Amazon’da fiyatı dalgalanıyor. O yüzden bekliyorum. Hem de daha iPhone 7 Plus’ımı satamadım. Birkaç sorum olacak.

1-) Amoled yanığı riski beni korkutmalı mı? Olmaması için ne yapmalıyım?

2-) Aşırı kalın, telefonun içine eden değil de daha ince ve zarif duran ama koruması da iyi olan bir kılıf ve kılıfa uyumlu ekran koruyucuya ihtiyacım var. Öneriniz var mı? Fiyat uçuk olmazsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.