Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
17.607
Cevap
211
Favori
833.289
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    2105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Sırf bu çercevesiz simgeleri kaldırdıklari için Android 8e geri donmek istiyorum bu haliyle çok cirkin gorunuyor arayuz
    High consatrast tema kullaniyorum ozaman cerceve yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben 2 saate yakın kurcaladım bunun için ve navigasyon çubuğundaki nokta için (2 kere tıklayınca oranın geçici olarak kaybolması) ama bulamadım.

Android 9 Pie'da özellik eklememiş aksine epey özelliği kaldırmışlar. Bu şekilde telefon hızlı çalışsa ne, çalışmasa ne? Ben eski özelliklerini kullanamadiktan sonra pilin daha çok gitmesinin bi önemi yok benim için. Bu sürümü hiç beğenmedim ben, umarım yakın zamanda yanlışlarından dönerler.

|
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ana sayfa uygulanması guncellemesiyle geri geri gelir bence acele etmeyin daha 1.0 sürümü

|
    |
    18XET01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    navigasyon tuşları gizleniyor hatta çok daha iyi oldu hiç tuş olmadan da en aşağıdan tuşların olduğu bölümden el hareketleri ile aynı işler gerçekleşiyor. Bu ekran yanığı konusunda büyük avantaj.
    ufak tefek hatalar var. İlk sürüm bu. 1 aya mutlaka güncelleme gelir
    telefon daha seri
    android 9 da 5.1 gb olan toplam ram miktarı android 9 da 5.6 gb ram olmuş. Açılışta boşta olan 3.2 gb ram şimdi 3.6 gb olmuş.

Gördüklerim hatalar:

parmak izi tarayıcı hızı hala düşük. Senktronize olamıyor parmak izini yapıyorsun ufak bi gecikme ile açılıyor ekran. Bunu şöyle denedim. Güç tuşuna bastım kilit ekranını gördüm sonra parmak izine bastım çok daha seri mili saniye sürmeden açıldı kilit. Ancak ekran kapalıyken gecikme net hissediliyor.

Yine telefonun güç tuşuyla kilitlenmesinde de gecikme var bu da net hissediliyor

Ayrıca bu ram temizleme bölümü %88 de çok uzun süre takılıyor bu bölüme girmek tam bir sıkıntı. Pil sürelerine bile bakasım gelmiyor bu bölümde ciddi sıkıntı var

bu etkenler dışında kullanımda daha hızlı bir telefon buldum. Kamerası daha net. Ayrıca ultra ağır çekimde 0.4 sn özelliği gelmesi :)

Telefonu güncelledim. Daha sonra wipe cache, wipe data işlemlerini yaptım temiz bir kurulum yaptım. Sene de 1 kez bunu yaparım onun dışında ki güncellemelerden sonra sadece wipe cache yeterli oluyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: F-138

Hocam ne yaptınız yukleyebildinizmi
    Bugun halledecegim, dun biraz islerim cikti. Gun icinde odinden 8.0 donecegim. Hallettigimde isteyenlere yardimda ederim.

|
    |

Ufak tefek şeylere takılmayın derim.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    886 Mesaj
    parmak izi telefon ilk açıldığında çok daha seri. Ama biraz kullandıktan sonra yavaşlıyor algılaması. Buradan duyrulur
    |
    |

Bu s9 mu plus mi? Ben akşama kadar idare etsem yetecek s9'da, sürekli mail takip ediyorum, gün boyu gorusmeler hafta icinde geceyi zor görüyor. 1 günden fazla sarj çok iyi. Samsung on yüklü uygulamaları sorunsuz kapatabilecegimiz bi uygulama olsa süper olur

|
    |
    xengineerx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

GECE BEKLEME SURESI GUZEL

6 SAAT BANKO VE HALEN AYNI DEVAM

|
    |
    bu güncelleme ile bisey dikkatimi çekti samsung account da muhtaç etmişler telefonu icloud gibi profil bilgisinden yedeklemeye kadar rehbere kadar herşey için cloud hesabi zorunlu tutulmuş mesela ben profil resmimi değiştirince rehberinde ekli olduğum herkezde resim değişiyormuş yeni fark ettim kendi içinde knox tabanlı ve güvenli bir sosyal ağ oluşturmuşlar aslında başarılı da olmuş tebrik etmek lazım samsung u, öncesinde ben bu kısmi kapatmıştım kullanmıyordum belki de vardı, klavye algılama ve tahmin çok iyi olmuş daha rahat yazabiliyorum artık eksikler olsa da telefon daha kararlı ve stabil bunun dışında geçen sayfalarda yazdığım gibi arkasindayim acele etmişler evet ama sorunlar çok büyük değil feedback ler ile daha iyi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 29 Aralık 2018; 13:8:26 >
    |
    |
    s9+ sahibiyim bu güncelleme gelmedi normalde otomatik alırdı.. neyse bi manuel indirmeyi deneyim.. normalde otamatik gümcelleme uyarısı vermesi gerekmez miydi ? halbuki otomatik güncelleme açık bende
    |
    |

|
    |

iki telefon konusu birleşik olduğu için kim hangi telefon ile ilgili yazıyor hiç birşey anlaşılmıyor.

Neden konular ayrı değil ki?

Son paylaşılan ekran süreleri S9 için midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: unlovedman , xengineerx

Ayrıca karanlıkta yüz tarama ve iris okuyucu daha hızlı çalışıyor ve daha uzak mesafeden de algılıyor bug mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsankutamis -- 29 Aralık 2018; 14:31:50 >
    |
    |
    An itibariyle 9.0 android pie, one ui 'den Odin kullanarak 8.0'a dönmüş bulunmaktayım. Ve şunu söyleyebilirim samsung experience 9 yani 8.0 grafik arayüz çok daha ciddi ve özenilmiş bir arayüz. Yılların birikimi var, one ui gibi gelişigüzel değil. 9.0 ın ilerleyen zamanlarda stabil versiyonları gelirse geçerim ama şimdilik erken.

Benle aynı durumda olan arkadaşlar için söylüyorum odinle versiyon atmak çok kolaymış. Ve otadan güncelleme arattım telefon 9.0 ı görüyor hala aratınca. Yani herhangi bir problem olmuyor tele. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim, onlar kendilerini biliyor :)

İlave not olarak ekliyim, gece modu yerine siyah temalar var onları kullanıyorum. sanal tuş gizleme olayıda sandığım kadar kullanışlı olmamış 9.0 da. onun yerine tuş küçültme olsa daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurkanLee -- 29 Aralık 2018; 14:46:42 >

S9 plus

|
    |
    Mechatronik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

elimde note 4 var. Teknosa 300 aliyor artı 500 TL p20 pro için indirim yapıyor. 4700 küsüre geliyor

Şimdi p20 mi s9 plus mi?

Driver mi eksikmiş

|
    |
    GurkanLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.