Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
18.333
Cevap
206
Favori
852.172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    2876 Mesaj
    Pie güncellemesinde ses sorunu var gibi geliyor. Ses yarım da duruyor, instagram hikayede eleman trampet çalıyor. Ses yok, duyulmuyor. Android 8 de ortalık inlerdi sesten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Teğmen
    182 Mesaj
    Arkadaşlar pie indirdim ama kurmadım yorumları okuduktan sonrada pek kurmayı düşünüyorum bu uyarıyı ekrandan nasıl tam anlamı ile silebilirim

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    21193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

Bu iştede tuhaflık var güncelleme gelsin dersın gelır ondada baslarsın dert yanmaya 😁
    Her zaman ki muhabbet işte.Niye güncelleme gelmiyor diye veryansın ederler.Gelince de eskisi daha iyiydi, kasıyor derler.Neymiş bu kasan şeyler, kameraya geç mi giriyor, uygulama geç mi açılıyor.Sadece kasıyor deniliyor.Sırf şu kamera gelişmesi için bie güncelleme yapılır.Milletin yorumlarına baksan s9 oldu s3, kasıyor.

Messenger gibi anlık balon şeklinde çıkıyor bildirim mesaj whatsapp bildirimleri bi yerden açtım ama bari bulamadım kapatmayı

Şu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 27 Aralık 2018; 18:50:43 >
    |
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: apathetic

Messenger gibi anlık balon şeklinde çıkıyor bildirim mesaj whatsapp bildirimleri bi yerden açtım ama bari bulamadım kapatmayı

Şu şekilde
    Kullandığınız arayüz ile ilgili olabilir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar arama yaparken arama ekraninda dalgalanma olmuyor mu? Bu animasyon falan değil baya bi dalgalanma oluyor. Soyle tarif edeyim cep telefonunun kamerasi ile nasil tv yi cekerken o ekranda ki dalgalanma olur ayni oyle. Sadece arama ekraninda oluyor. Hic yasayan yok mu bu sorunu?

Samsung Galaxy S-IV 32 GB

CPU: Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 || Chipset: Exynos 5 Octa 5410 || Display: Super AMOLED capacitive touchscreen, 1080 x 1920 pixels, 16M colors,5.0 inches,Corning Gorilla Glass 3 || RAM: 2GB LPDDR3 RAM || Card Slot: microSD, up to 64 GB || GPU: PowerVR SGX 544MP3 || Browser: HTLM5,Adobe Flash
    OS: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) Video: 1080p@30fps, dual-video rec., 2 MP,1080p@30fps, dual video call || Camera: 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj

Yok touchwiz ile de aynı ya nova yükledim yine aynı bi ayarı olmalı da kim bilir nerede

|
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla dedikleriniz doğru ama,

animasyonlarda bir titreme mevcut, tereyağı gibi akmıyor. bir uygulamadan diğer uygulamaya geçerken, ya da scroll yaparken de aynı şey söz konusu.

temiz kurulumda yaptım ama durum bu :)
    |
    |
    GT_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Okuyun biraz 1 veya 2 sayfa geride sorularınızın cevapları var dalgalanma animasyon bunun cevabinida verdim akşam bi arkadaşa okuyun ki bişeyler de öğrenin tabi cihazınız da sorun yoksa animasyon değildir sadece orada yapıyor demeniz ve sadece sizde olması

|
    |
    |
    |
    Hangisini onerirsiniz ve neden ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Beni yarına da bırakma, can bu belli mi olur...
  • Teğmen
    219 Mesaj

Ayarlara girin arama bölümüne açılır pencere yazın çıkan sayfada açılır pencere kısmına tıklayın.Orda uygulamaların yanındaki tikleri kaldırın o yuvarlak bildirim şeyleri de kalkacaktır iyi forumlar

|
    |
    apathetic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    219 Mesaj

Ayarlara girin arama bölümüne açılır pencere yazın çıkan sayfada açılır pencere kısmına tıklayın.Orda uygulamaların yanındaki tikleri kaldırın o yuvarlak bildirim şeyleri de kalkacaktır iyi forumlar

|
    |
    apathetic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Adhell i yükledim lisans olayınıda hallettim açıldı başka yapmamız gereken ayarlar varım pek anlayamadım bu yazılımı yardımcı olursanız sevinirim

reklam engelleme için ne yapmam gerekiyor
    |
    |

|
    |
    Almayin aldirtmayin s9+ kullanicisiyim 5 aylik cihazimda ekran yanmasi meydana geldi..

|
    |

bu domain kısmı bende enable olmuyor tekrar kapatıyor kendini bi yerde hata mı yaptım acaba
    |
    |
    Uza -00- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cumur

bu domain kısmı bende enable olmuyor tekrar kapatıyor kendini bi yerde hata mı yaptım acaba
    aynı bende de öyle tiki açtıktan sonra açık kalmıyor kapanıyor tekrar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.