Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Optik zoom karşılaştırma. Orjinal resim büyütülüp ekran resmi alınmıştır.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler yeri mi bilmiyorum ama vr kullanıyor musunuz? Gerçekten büyük bir nimet mi yoksa 1-2 zaman sonra sıkmaya başlıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Optik zoom karşılaştırma. Orjinal resim büyütülüp ekran resmi alınmıştır.

hangisi hangi telefonun anlıyamadım.

• İki resimde aynı telefondan, biri 2x optik zoom,diğeri normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

Hocam yanlışınız var ben hiç ana konu açmadım.

Ama ıphone culara karşı Samsung u hep övdüm çünkü adamlar tam fanboy cihazı eline alıyorsun övgüler boş ve onlara kılım yine diyorum Samsung harika telefon yapıyor en beğendiğim cihaz s9 almaya gittim son anda kararım değişti. Sorun 4. 5. Ayda başlıyor işte bundan dolayı cihaza tepkim. Sanki kullananlara laf söylemişim gibi oluyor alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın dilerim Samsung bu sefer beni utandırır da bu hatalar olmaz.

Bende Mate 10 Pro kullandım arkadaşım. Bence hiçte bahsettigin gibi kral değil. Guzel cihaz olabilir ama piyasa değerini hiç haketmiyor. Bluetoth 5.0 yok ayni anda 2 bluetoth cihazı telefona bağlayamiyorsun.. Arkası cam ama niye anlam veremedim. Kasa arkası cam ama kablosuz şarj yok :). Bir tane type-c bağlantısı var hadi aynı anda hem kulaklıkla müzik dinle hemde şarj ette görelim:) Şimdi bana aparat var alırım deme cihazın tok halindeki yararlanabileceğimiz şeylerden bahsediyorum. Iris tarama yok. Cihazı açmak için eline alıp kaldirmaktan başka çaren yok.. yokta yok yani. Sonra hızı söyle hızı böyle deme bana. Bu kadar eksigi olan bir cihaz 1 sn geç açsa nolur erken açsa nolur ? :)

Bence biran önce devretmelisin konuyu. Zaten katkıda bulunduğun bir şey de yok...

Kesinlikle sana katılıyorum ayrıca mate 10 da bildirim hiç çalışmıyor.İyi telefon ama edeceği en fazla 2500 liradır.
    Batarya konusunda biraz artısı var ama başkada yok diyebilirim.

Napsin almış bir hevesle konuşuyor işte Gürol Abi :) zamanla anlar S9 serisinin kıymetini...

Sende biliyorsun,yemin ederim S9+ ile mukayese etmek resmen ayıptır.
    Arkadaşın bahsettiği yavaşlama sanırım en son S4 te kaldı ben S5 ten beri samsungun bu işi iyi becerdiğini biliyorum.
    Samsung teknik servisini huawei kadar iyi yapsa bu işte kimse eline su dökemez.
    Ben telefonları çok kurcalamayı seven biriyim,gerçi artık samsung fazla kurcalanmasına müsaade etmiyor ama donanımı en sağlam ve çökme riski nerde ise sıfır olan bir telefon.Huaweide en ufak bir hatada telefona yazılım yükleyemiyorsun ben P10 plusta yazılım yüklerken telefon kapandı 2 ay bekledim ve 190 lira vererek yazılım attırdım.
    Aynı şekilde LG ve sony xperia seriside çok hassas ve hiç hataya müsade etmiyor hemen eyvallah deyip kapanıyor yada çöküyor.
    Samsungta her türlü yazılım atıp telefonu kullanılır hale getirmek çok kolay.
    Diğer telefonlarda recovery moda girip wipe yapmak bile nerde ise imkansız.
    Bu işi bilende konuşuyor bilmeyende.
    Neyse arkadaşın sayesinde sabah sabah bayağı antreman yaptım

Gürol abi seni bir htc ci yapamadık😀 u11 plus tavsiye ederim

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    alttakimi optik zoom ?
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    resimlere efekt uyguladınız galiba, ikisi de çok kötü görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

alttakimi optik zoom ?

Evet belli degil mı? :)

@Rwenzori

Hocam üstte söyledim zaten, resimin orjinali bu değil. Resim büyütülüp , ekran resmi alınmış şekilde koydum resimi.

Orjinalleri de, böyle...

Normal

Optik Zoom

• Huwaeinin kendi klavyesi yok ki ..swiftkey kullanıo ve ben mate 10 pro ilk çıktığında aldım 1 hafta dayanamadım.. aod bir işe yaramaz birçok uygulamada bildirim gelmez kilit ekranda mesaj okunmaz cevap yazılmaz arada makina kasar falan filan kamera desen söylenenle alakası yok inan s8 plustan mate 10 pro ya geçtim kasıkdım note 8 e geçince ohh çektim şimdi iphone x teyim stabilim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

Hocam yanlışınız var ben hiç ana konu açmadım.

Ama ıphone culara karşı Samsung u hep övdüm çünkü adamlar tam fanboy cihazı eline alıyorsun övgüler boş ve onlara kılım yine diyorum Samsung harika telefon yapıyor en beğendiğim cihaz s9 almaya gittim son anda kararım değişti. Sorun 4. 5. Ayda başlıyor işte bundan dolayı cihaza tepkim. Sanki kullananlara laf söylemişim gibi oluyor alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın dilerim Samsung bu sefer beni utandırır da bu hatalar olmaz.

Bende Mate 10 Pro kullandım arkadaşım. Bence hiçte bahsettigin gibi kral değil. Guzel cihaz olabilir ama piyasa değerini hiç haketmiyor. Bluetoth 5.0 yok ayni anda 2 bluetoth cihazı telefona bağlayamiyorsun.. Arkası cam ama niye anlam veremedim. Kasa arkası cam ama kablosuz şarj yok :). Bir tane type-c bağlantısı var hadi aynı anda hem kulaklıkla müzik dinle hemde şarj ette görelim:) Şimdi bana aparat var alırım deme cihazın tok halindeki yararlanabileceğimiz şeylerden bahsediyorum. Iris tarama yok. Cihazı açmak için eline alıp kaldirmaktan başka çaren yok.. yokta yok yani. Sonra hızı söyle hızı böyle deme bana. Bu kadar eksigi olan bir cihaz 1 sn geç açsa nolur erken açsa nolur ? :)

Bence biran önce devretmelisin konuyu. Zaten katkıda bulunduğun bir şey de yok...

Kesinlikle sana katılıyorum ayrıca mate 10 da bildirim hiç çalışmıyor.İyi telefon ama edeceği en fazla 2500 liradır.
    Batarya konusunda biraz artısı var ama başkada yok diyebilirim.

Napsin almış bir hevesle konuşuyor işte Gürol Abi :) zamanla anlar S9 serisinin kıymetini...

Sende biliyorsun,yemin ederim S9+ ile mukayese etmek resmen ayıptır.
    Arkadaşın bahsettiği yavaşlama sanırım en son S4 te kaldı ben S5 ten beri samsungun bu işi iyi becerdiğini biliyorum.
    Samsung teknik servisini huawei kadar iyi yapsa bu işte kimse eline su dökemez.
    Ben telefonları çok kurcalamayı seven biriyim,gerçi artık samsung fazla kurcalanmasına müsaade etmiyor ama donanımı en sağlam ve çökme riski nerde ise sıfır olan bir telefon.Huaweide en ufak bir hatada telefona yazılım yükleyemiyorsun ben P10 plusta yazılım yüklerken telefon kapandı 2 ay bekledim ve 190 lira vererek yazılım attırdım.
    Aynı şekilde LG ve sony xperia seriside çok hassas ve hiç hataya müsade etmiyor hemen eyvallah deyip kapanıyor yada çöküyor.
    Samsungta her türlü yazılım atıp telefonu kullanılır hale getirmek çok kolay.
    Diğer telefonlarda recovery moda girip wipe yapmak bile nerde ise imkansız.
    Bu işi bilende konuşuyor bilmeyende.
    Neyse arkadaşın sayesinde sabah sabah bayağı antreman yaptım

Gürol abi seni bir htc ci yapamadık😀 u11 plus tavsiye ederim

Haklısın ama nedense şimdiye kadar hiç elime alıp bile incelemedim Hatta sitelerde incelemesini bile seyretmedim. İlk zamanlar şarjı çok çabuk bitiyor diye hiç denemedim o öylece kaldı

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Kenan Hayırlı olsun Güle güle kullan Sonunda karar verdin sen de benim gibi hastasın

• 5g için bir nesil daha beklenir mi acaba?
  • kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Note 8 ile x i kıyasiarsanız aradaki fark nedir yada hiç telefonunuz olmasa şu an hangi cihazı alırdınız.

X i bende düşündüm ama iPhone a hiç kanım ısınmıyor.

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Bir yerden sonra sıkıyor. Arkadaşlara gösteriyorsun 🤣 ama bende oculus rift var onu sürekli kullanıyorum. Cihazın gücü belli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Ya beni aslında asıl cezbeden bu NBA maçlarını veriyor onları izlemek de. Ağrı yapıyor mu Gözde ve eğer dediğiniz gibi 10 güne sıkılacaksam pek mantığı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Ya beni aslında asıl cezbeden bu NBA maçlarını veriyor onları izlemek de. Ağrı yapıyor mu Gözde ve eğer dediğiniz gibi 10 güne sıkılacaksam pek mantığı yok.

Öncelikle o aletle yarim saatten fazla dayanmak imkansız gibi .film maç filanxbence yalan olur . Ikincisi de arkadaşlara eş dosta havadan başka biseye yaramaz gibi geliyor o alet :)

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Doğru olabilir hocam o yüzden sadece deneme amaçlı bi cardboard aldım uygun fiyata bi deneyimleyelim bakalım.

• Beyler gmailinde bildirim sorunu olan var mı? uygulamayı açmadıkça mail bildirimi gelmiyor.Ayarlardan baktım bildirim ayarlarında bi sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baelish B kullanıcısına yanıt
    Hem gmail ayarlarından hem de telefon bildirim ayarlarından deneyim hocam benim de gelmiyor ama ben kendim istemiyorum bildirim

• grolof kullanıcısına yanıt
    Aynen abi hiç belli olmaz buda satılıp başka birşeye geçilebilir konumdayım😁😁

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.