Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kronikzll

S8 cihazımı satıp bor hevesle mate 10 pro aldım sıfır. Inanın 2. Gün 3 ayl8k s8+ ile takas yapıp kurtulmuştum onda. Samsung cihazının özelliklerini bilen kullanan başka cihazı biraz zor kullanır. Heves edersin ama alınca dedikleri gibi olmuyor.

Görünen köy klavuz istemez derler hocam. Android telefonda Samsung her zaman daha iyidir. Bunu nerdeyse tüm amiral gemi telefonları kullanmış biri olarak söylüyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung S9 piyasanın şu an en iyi telefonu samsung daha iyisini yapana kadar en iyisi Samsung. bugün işim var müsait değilim yarın öbür gün ilk fırsatta dünkü aldığım mate 10 pro yu 1.000 TL zararına verip s9 alıyorum.

Herkese de mevcut cihazları ile mutlu günler mutlu yıllar diliyorum.

saygılar...

• Bencede konunun acilen devredilmesi lazım. Arkadaş yeni aldığı telefonun heyecanı ile bir şeyler yazmaya çalışmış. Bu konuya ondan hayır gelmez artık. :)

• Size de mutlu pazarlar. Kimse demedi dünyanın en iyi cihazı s9 diye. Genel olarak mate 10 pro kullanan s9 konusunun konu sahibi olmasın dendi. İsteyen bir arkadaşa devredip kiyaslamanizi öyle yaparsınız bence. Aldığınız cihaz hayırlı olsun bence güzel bir tercih yapmışsınız Gurol abi daha iyi bilir pil konusunda hiç tadiniz kaçmaz tahmin ediyorum. Ama geri kalan konularda da s9 ile isi zor ki "tokatlamak" çok zor. Ayrıca çok daha iyi bir telefonda olabilir. Tercih meselesi. Sizin tercihiniz size hayırlı olsun.

• Teknosadaki özel standdaki düşük ışık performansı not telefon iphone 8 plus sizce geçmeye değer mi ?

Bence geçmez

• Hocam iyi günler diliyorum ben tam da bu cihazı alma arefesindeydim ama kararsız bir insanım baya.verilecek parada az değil koç kadar zengin değiliz neticede. Sen cihazdan neden vazgeçtin verilmezmi 4.5 k s9 için soruyorum plus almam zaten cevaplarsaniz sevinirim?

• mate 10 pro'yu ilk çıktığı gün mavi rengini bayıla bayıla aldım ama 2 gün dayanamadım... hayır daha iyisini kullananlar kullanamaz... hemen fark anlaşılıyor...
    note 8'e geri dönmüştüm...
    bugün 13.gündeyim... tam anlamı ile note 9 olarak en iyi android telefon bu... kimse boşuna kendini yormasın...(fiyat olarak tartışmıyorum... teknolojik olarak en iyisi bu)

• ayrıca yeni stand clear View cover'ından aldım mor olanı telefona uysun diye... Bu Clear View kapaklarda beklemede Always on display belli bir süre sonra kapanıyordu kapaklı kullanınca...

Şimdi düzeltmişler... Kapak kapalı olunca bile halen saat görünüyor...

Note 8 ile çıkan deri görünümlü kablosuz şarjı s9 serisinde daha güzel yapmışlar deri'yi kaldırmış ve daha ince yapmışlar...(deri olan bir hafta toz içinde kalmıştı hediye etmiştim :( ) ikiside yarın gelicek resim atarım...

tek kalan 64'lük emektar sandisk kartımın yerine yeni 200gb'lik sandisk hafıza kartı sipariş edicem, kullanan vardı acaba?
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    200 gb lik sandisk yerine bence 128gb samsung evo plus alın , butun samsung model telefonlarimda bu modelden kullandim hiç sorun yasamadim . 200 luk sorunlu demiyorim ama bence samsung iyidir . Hb de 187 lira kupon cek ekstra indirkm gelirse bende tekrsrdan alacağım

• Tansiyon ölçme cihazımla ve telefonla ölçtüm bazen birbirlerine çok yakın oluyorlar, bazen de işte böyle bir iki puan oynuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• baya doğru ölçüyor o zaman. Hiç değilse kendini kötü hissettiğinde bir fikir verir.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Ayarlari yapabildiniz mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdaaktan

Ayarlari yapabildiniz mi??

Biraz kurcaladım çözdüm. Evet "en" azından bir değer veriyor. Dün de bu gün de makine ile ölçtüm, dün değerler daha yakındı. Ama birbirlerine bayağı yaklaşıyorlar. Bu güzel bir şey, şirkette kendini kötü hisseden birilerini bulursam hemen yanında bitip test edeceğim.
  • Güncelleme geldi dostlar :

• arkadaşlar,s9+ ilk 4 pil döngüsünde 4,5 saat ekran açık süresi verdi wifi Bluetooth hep açık 30 dk. nerdeyse for speed oynadım Twitter Facebook filan s8+ plus da nasıldir acaba ileride düzelir mi ? sizde nasıl süreler

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Bu geçen gelen güncelleme değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Bu geçen gelen güncelleme değil mi?

Konuyu pek takip edemedim hocam geçen gelen güncelleme mi bilmiyorum.. Bana az önce geldi bende paylaşmak istedim..

• S9 plus un kendi klavyesine bayildim bu arada arkadaslar , note 8 de bile swiftkey uygulamasini kullanmak zorunda kalmistim ama bunda hic klavye uygulamalarına gerek yok

• ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Tansiyon ölçme özelliğini değerlendirmiş arkadaş.

https://youtu.be/KWBjfoioS20

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    ayarlarda samsung neural beta klavye diye bir seçenek gördüm onu da denemek lazım

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.