Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Ekolaycep den mi aldınız?
    Eğer aldıysanız saat kaç gibi almıştınız? Bana önümüzdeki hafta içinde kargolanacağını tahmin etmekteyiz demişlerdi?
    Bence bu durum bir yandan da iyi gibi amazon 23 kasımda indirim yaparsa gider iptali basar ordan alırım.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    1. İyi geldi bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle. Firma kargoyu ankara yenimahalleden yaptı. Bende ankarada olduğum için. salı günü elimdeydi telefon. Birde ekolay cep önce siyah barkod ile 3599 a satıyordu sonra siyah etiket kalktı 3789 a normal 11.11 e dönüştü. önce 3599 a almıştım iptal edip 3789 a kupon ile aldım ben.
    2. Daha iyi 4.1 surumumu gcamin

Değerlendirmek zor, fotoğrafın birisinde koskoca apartman var, diğerinde neredeyse yok. Detayı etkiler.

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Yarın da gözükmezse sammobile.com dan son sürüm apksını indirebilirsiniz. Sol da üç noktaya tıklayınca duyurular kısmında olacak. Ayrıca phone info for samsung uygulamasından csc kısmını atar mısınız?

• differentt D kullanıcısına yanıt
    kontrol ettim . bandrolde bir sıkıntı göremedim altında başka bandrol çıkmadı. belkide size öyle denk gelmiş olabilir. Arkasıda titniım grisi olduğı için ya ben göremiyorum ya da çizik yok.
  • Ikı fotoğrafı da aynı açıdan çektim, zoomlamış olabilir misin?
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon zaten önceden açılmış. O yırtılan güvenlik kağıdının üstüne tekrar aynı bandrol yapıştırılmış. Bunu belirttim sadece. Sorunsuz iade aldılar.

• F-138 kullanıcısına yanıt
    3.5

Benim cihaz rootsuz 4.1'in rootsuz çalışan bir sürümünü bulamadım.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Sevindim sizin adınıza. Dediğiniz gibi bana öyle denk gelmiş olabilir. Zaten elektronik ürünlerde hiç şansım yoktur. Black friday de bulabilirsem yine uygun fiyata bide o zaman şansımı deneyeceğim.

• kostok78 K kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile note 9 daki kamera yetenekleri gelecek.

S9 dakileri s8 ve turevlerine verdiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    aynen parayı sokakta buluyor sanırım millet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Yarın da gözükmezse sammobile.com dan son sürüm apksını indirebilirsiniz. Sol da üç noktaya tıklayınca duyurular kısmında olacak. Ayrıca phone info for samsung uygulamasından csc kısmını atar mısınız?
    csc kodu DBT kod ülkesi germany
    Bana Google Camera daha başarılı geldi
  • Çizilmeye karşi dayanikli denilen ekran cebimde nasıl cizildi halen anlayabilmiş değilim ekran koruması tvsiye edebilcek olan var mi acaba :) çizilmeler garantiye giriyor olsa keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Ikı fotoğrafı da aynı açıdan çektim, zoomlamış olabilir misin?
    Telefondan öyle görmüşüm, şimdi bilgisayardan bakınca daha net anlaşılır

Benim gördüğüm şöyle yakın detaylarda samsung çok daha iyi uzak detay da google app. Renk paleti olarak da google daha beğendim. Samsung da sanki bir ayar açıkmış gibi? Her şeyin üstüne pastel boyayı çekmiş gitmiş, uzaklar hiç net değil. Google app daha iyi gibi.
  • iPhone SE kullanıyorum ve yakında telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. iPhone 7 Plus/8 Plus, Samsung Galaxy 9/9+ arasında kararsızım. Özellikleri, ekranı ve görümünden dolayı Samsung alayım diyorum. 9 da 9+ da kağıt üzerinde canavar gibi, ama senelerdir IOS kullanmış biri olarak Android'e geçtiğime pişman olur muyum diye de tereddüt yaşıyorum. Aranızda iPhone'dan Android'e geçmiş kişiler varsa tavsiye verebilirse sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.