Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağda kayıtlı değil hatası alıyorum arkadaşlar sürekli. Bu durum Vodafone ile mi alakalı telefonla mı acaba ya? Arayanlar da ulaşamadığını söylüyorlar bu neden olur telefonu servise göndermek mi gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apathetic kullanıcısına yanıt
    Dostum kapat aç telefonu bende de oluyordu sim kart değiştirmek zorunnda kalmıştım eski telefonum da (S4)

• N11den aldım ürünü,geldi. Garanti samsung Türkiye diyordu. Bunu nasıl kontrol edebilirim? Cihazın içinden garanti belgesi çıkmadı çıkması gerekiyor mu?

Bir de gelen fatura hiç faturaya benzemiyor ben bunu arızalandığında neyle götüreceğim

Fatura da şu:

İmei ve kişisel bilgileri gizledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukayaz -- 14 Kasım 2018; 19:40:11 >

• Android 9.0 betaya nasıl kaydolabilirim

• farukayaz F kullanıcısına yanıt
    E-fatura göndermişler faturada sıkıntı yok. zaten bugune kadar telefon için samsung teknik servisine gittim fatura hiç istemediler sistemden görünümüyormuş bilgiler. Siz n11 den ekolaycep satıcısından mı aldınız. İyi erken gelmiş size ürün bana 25-30 kasım o da tahminen diyorlar offf.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Bende arama olmayınca yapıyorum da çoğu zaman haberim olmuyor arayanlar ulaşamıyor o kötü oluyor. Hat değiştirmek nasıl çözüm sunuyor acaba?

• Merhaba s9 plus isteyen varsa satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apathetic kullanıcısına yanıt
    Hat değil dostum sim kartı değiştiriyodum ben. Bazen de batarya çıkarıp takınca oluyodu ama yeni telefonlar malum :) ama benim s4 rootluydu romluydu ve bir sürü add on kuruluydu belki onla alakalıydı. Başka birinin sim kartı takıp bir kaç saat dene sıkıntı nerede belli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Android 9.0 betaya nasıl kaydolabilirim
    CSC'niz dağıtılacak ülkeleri destekliyorsa Samsung Members uygulamanız güncelleme alacak ve orda göreceksiniz. Ama Türkiye de satılan cihazlar için beta açılmayacak. Yarın beta başlıyor. Sonraki gün rom olarak kurabilirsiniz.

• inhuman kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesi de çıkmış yanlış görmüşüm. Yok hocam gsm dünyası diye bir yerden almıştım. Kaça aldınız?

Ben 3600 e düz s9 aldım plus olmayanı ama 3500 e alabilcek mağaza bulmuştum aldıktan sonra :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukayaz -- 14 Kasım 2018; 19:38:47 >
  • differentt D kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu gördüğünüzde göre etiketi açmışsın.

Etiketi açık ürünü iade alırken sıkıntı çıkarmadılar mi acaba, gerekçe ne dediniz

• farukayaz F kullanıcısına yanıt
    Hocam banada s9 plus kuponla 3.800 denk getirdim. Ben n11 den uyguna aldığımı sanarken millet 3.550 tl almış amazon tr den onu kaçırdık sağlık olsun 3.800 de piyasaya göre iyi fiyat kendimi öyle avutuyorum 3.550 kaçırdığım için 😀😀 sağlık olsun..

3500 e denk getiren arkadaş var burda yazdı geçenlerde, lakin çok kişi olduğunu sanmıyorum çünkü satıcı hemen fiyatı geri 4999 a çıkardı , birde Amazon da yorumlarda sıkıntı var açılmış ürün gönderildi vs şeklinde. Sizinde fiyat gayet iyi yılbaşından sonra daha da artacağı düşüncesindeyim ben, hatta şuan mi 5s 64 GB kullanan birisi olarak yakın çevredeki arkadaşlarım bana ürünü iyi fiyata aldiğımi bir kaç ay sonra iyi fiyata satabileceğimi dediler, daha telefon gelmedi ama bende düşünmeye başladım acaba hiç acmasam mı diye

• Arkadaşlar S9 plusda çift ram kanal varmı ram hızı Max kaça kadar bilen bir arkadaş yazarsa uygun olur

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    😀😀 amazon yada n11 den uygun fiyata düşürüp ürün ellerine geçenler satışa başladı bile 3.550 tl aldıklarını 4.100 satıyorlar iyi getiri oldu.. Yılbaşından sonra fiyat artar demişiniz de ben daha cok fiyatın düşmesinden korkar yanayım çünki android eko sistem telefonlar çabuk değer düşüyorlar. Sahibinden ikinci ellere baktım 3-4 aylık garantili s9,s9 plus çok düşük fiyatlara satıldığını gördüm. Umarım birde korkum siparişler iptal olmaz son dakika işallah bana 25-30 kasım dediler uzun süre daha var aksilik yaşanmaz umarım.

• Amazonda satılanlardan ihtiyacı olan varsa 4000 liraya verebilirim.

Resim temsilidir.

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Telefon almanyadan geldi. Uygulamada gözükmüyor yarın gözükecek sanırım

Dolar artarsa ki artacağı kanısındayım telefonlar otomatik olarak artar, geçen sene Xiaomi mi 6 1699 a vermişti n11 sonra telefona 2 nin altına düşmedi hala 2 nin üstünde. Ben 4500 bandının üstüne tırmanarak uzun bir sürede orda kalacağını düşünüyorum.

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    100 lira değil hocam 65 tl o bile fazla gerçi

• Arkadaşlar sizce hangi fotoğraf daha iyi görünüyor?

1)https://drive.google.com/open?id=1vZN6Dl8vm-dUTKZ4Erbw3dwBWG9J1Xz3

2)https://drive.google.com/open?id=1cZQxQol9xJTDTBpaNpNeTQmOapDHv1Ai

1. Samsung Camera 2. Google Camera

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.