Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sirkeci Tramway dan Doğubank a giderken sağda Majör iletişim var orada Spada marka ekran koruyucu satılıyor geçen ay sormuştum 100 tl demişti şimdi biraz daha ucuzlamıştır malum dolarr düştü..
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Komple kaplama mı yoksa sadece ön cam fiyatı mı bu ?

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim hocam çok iyi fiyata almışsın anlık düşürüp geri çıkarmıştı fiyatı satıcı kargoya da vermiş güle güle kullanın. Bende n11 den chip ve kupon kullanarak 3579 a mal ettim,benimki de kargoda bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt
    65 tl

• Acaba note 9 da olan scene optimizer gelecek mi s9 lara? Eğer gelmezse ayıp etmiş olur samsung.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RAFREF kullanıcısına yanıt
    Gelecek, beta da ekli şu an scene optimizer. Pie güncellemesi ile note 9 ile arasındaki tek fark s-pen yazılımları olacak (neredeyse benim bildiğim fark kalmıyor ama vardır ufak ekstraları note 9'un).
  • Samsung s9 tr garantilili sıfır 3500 e alabiliyorum

Alınır mu sizce

bu ekran koruyucusu almayın arkadaşlar. ekranının tamamını kaplamıyor, yanlar baya açıkta kalıyor. kavisli kısımı korumuyor, sadece ön kısım yani. o yüzden kalkmıyor ekrandan.

noktalı bir görüntüsü de var. tavsiye etmem.
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Alınır tabi 11.11de bu fiyata zor buldum. Şuan bu fiyata var mıymış

• N11 i bilmem ama amazon dan alan arkadaşlar cihazı iyi incelesinler ben almıştım ekranda sorun var di iade etmiştim. Sonra Hepsiburada dan aldım

• sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Şu bildirim seslerinin düşüklüğü giderilmiş mi bu yazılımda? Hala az çıkıyor bildirim sesleri

• Arkadaşlar merhaba. Telefon alma arefesindeyim. Hali hazırda bir sony x compact kullanicisiyim. Son iki cihazım da compactti. Yani küçük telefon seviyorum. Sırf bu yüzden s9 plus ve note 9 un çok olumlu farklari da olsa, dün elime üç cihazı da aldığımda s9 çok hoşuma gitti. Sorum şu. İkinci kamera olayını boşversem de. 2 gb ram farkı sorun yaratır mi diye düşünüyorum. Özellikle cihaz blootware larla dolu samsung olunca. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: abzkvby

Arkadaşlar merhaba. Telefon alma arefesindeyim. Hali hazırda bir sony x compact kullanicisiyim. Son iki cihazım da compactti. Yani küçük telefon seviyorum. Sırf bu yüzden s9 plus ve note 9 un çok olumlu farklari da olsa, dün elime üç cihazı da aldığımda s9 çok hoşuma gitti. Sorum şu. İkinci kamera olayını boşversem de. 2 gb ram farkı sorun yaratır mi diye düşünüyorum. Özellikle cihaz blootware larla dolu samsung olunca. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Ben 1 yılı geçkin süredir 4 gb ramlı S7 kullanıyorum inanılmaz memnunum gittiği yere kadar gideceğim cihazla. Uygulamaları sürekli kapatmıyorum ramda duruyor genelde hangisini açmak istediysem hafızasında tutmuştu geri yüklediği olmadı.
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben de Hepsiburada dan almıştım. Cihaz aşırı ısınıyordu servis anakartini değiştirdi. Hakem heyetine basvurdum.

• ByAliTR kullanıcısına yanıt
    yanların acik kalması kılıf ile kullanım için kılıf kullanılan hepsi o şekilde kılıf takarsaniz sıfırlanıyor, o noktalı görünüm ekran darbeyi absorbe etsin diye kaliteli olanların çoğunda mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 13 Kasım 2018; 23:15:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Şu bildirim seslerinin düşüklüğü giderilmiş mi bu yazılımda? Hala az çıkıyor bildirim sesleri
    Şimdi kontrol ettim. Bende düzelmiş.

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    70 tl fazlasina plus verildi 11.11 de amazonda sen bilirsin ama bf beklenebilir

oha 2 dolarlık şeye 100 tl nedir abicim ya kafasımı güzel bunların
  • s9 ile whatsapp'ta zaman zaman sorun yaşıyorum. mesaj geliyor, telefon titriyor ancak bildirim sesi çıkmıyor. böyle bi saçmalık yaşayan var mı? aynı şekilde s7 kullandım 2.5 sene, hiç böyle bişey yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

s9 ile whatsapp'ta zaman zaman sorun yaşıyorum. mesaj geliyor, telefon titriyor ancak bildirim sesi çıkmıyor. böyle bi saçmalık yaşayan var mı? aynı şekilde s7 kullandım 2.5 sene, hiç böyle bişey yaşamadım.
    bazen hic cikmiyor ses bazende cikacak gibi yapiyor 1 sn gibi geliyor susuyor

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.