Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seferihsn kullanıcısına yanıt
    modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Bu arada amazonda ekran koruyucu için eldivenle takın yorumunu yapan kişi benim. Aklınıza takılan bişi olursa buradan da sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 12 Kasım 2018; 21:50:5 >
  • Başka dikkat etmemiz gereken bir şey var mı hocam yada video vs link de atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler hocam büyük ihtimal rahatsız edeceğim. İlk defa android kullanacağım için baya zorlanacak gibi hissediyorum kendimi :9
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Uygulamaya başlamadan önce kesinlikle elini vs yıka, dediğim gibi varsa eldiveni tak. Çünkü bende elimin neresinden aldıysa minicik toz almış, yapıştı ve alamıyorum. Toz almak için verilen bantlar bir işe yaramıyor.
    2. si ekran koruyucuyu uygulamadan önce aldığın kılıfı tak. Ekranı ortalaman için yardımcı olur, ben hafif sağa kaydırmışım ve plastik kılıf orayı hafiften kaldırdı bile. 1 milimcik solda olsaymış hiç sorunu olmayacakmış.
  • Beyler pil süreleri ne alemde.
    s9 ile p20 arasında kaldım (ikiside normal modeller pro olanlar değil.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Uygulamaya başlamadan önce kesinlikle elini vs yıka, dediğim gibi varsa eldiveni tak. Çünkü bende elimin neresinden aldıysa minicik toz almış, yapıştı ve alamıyorum. Toz almak için verilen bantlar bir işe yaramıyor.
    2. si ekran koruyucuyu uygulamadan önce aldığın kılıfı tak. Ekranı ortalaman için yardımcı olur, ben hafif sağa kaydırmışım ve plastik kılıf orayı hafiften kaldırdı bile. 1 milimcik solda olsaymış hiç sorunu olmayacakmış.
    Üzerinde film ile gelmiyor mu ? Bir kere şu an kullandığım mate 9'a takmayı denedim aliexden aldığın iki koruyucuyu da heba ettim düz kullanıyorum.
  • Tamam hocam bilgilendirme için teşekkürler dikkate alicam 👍

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Uygularken sakin sakin, yavaş yapmak lazım. Plastiğimsi bir şey olduğu için hemen kalkıyor, kalktığında da bükülünce şekli kalıyor. Dakika 1 gol 1 canın sıkılabilir, bastırmadan hafif hafif, yavaşça yap.
  • Yeni model telefonların artık hepsi 1 günü rahat çıkartıyor. Ben S9 plus kullanıyorum, 2 gün gidiyor. ( Oyun yok )
    400 mah lık fark seni 1 2 saat daha beklemede götürür. İki telefonunda kamera özellikleri iyi. Video çok çeken biri isen Samsung derim, Huawei video işini daha beceremedi.
  • En iyisi ıslak uygulanan koruyucular. Spigen in var geçen çıkardım sabunlu suyla yıkayıp tekrar uyguladım taş gibi oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UV ile yapışanlar nasıldır kullananlar yorumlayabilir mi? Spigen almak istemiyorum. Amazonda 39₺ buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modexl18

Benimki kargoya verilmiş 😀😀😀
    n11 ekolay mağazasından almıştınız değil mi? dün saat kaç gibi sipariş verdiniz?
    benim sipariş hala yeni sipariş olarak görünüyor
    Kaç kişi ne zaman kargolanır diye soru sormuştu ancak verilen cevapları özel soru altına aldıkları için şu an göremiyoruz.

kargonuz gelince ürün, kargolama ve mağaza ile ilgili bilgi verirseniz iyi olur.
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Bende o satıcıdan aldım haftaya kargolayacağını söyledi.Açıkçası amazon gün içinde 3570 tl ye çekmiş fiyatı eğer bu süre zarfında tekrar düşerse iptal etmeyi düşünüyorum.

• note 9 512 gb almıştım iptal ettim s9+ alarak aranıza katıldım . rica etsem kaliteli ve arka ve ön kısmı tamamen koruyacak kaliteli bir kılıf önerirmisiniz
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Ekolaycep satıcısından belki de ilk ben aldım hocam öğlen saatlerinde aldim, almadan anca adamlarla konuştum, satıcı telde iyi izlenim bıraktı, genel mağaza yorumları da iyi olunca aldım, kargoyada pazartesi sabah erken verdiler, yalnız çok sipariş aldılar diye düşünüyorum ki kargo işlemini sıraya koymuş olmalılar,az daha bekleyin yada ön bilgilendirme yazısında numaraları var arayıp bir sorun derim onay-kargo durumunu

• BRJ6 kodlu Kasım güncellemesi dağıtıma başlanmış. Eli kulağında bize de gelir.

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Geçen ay sonuna doğru geldi buda aynı olur ay sonuna doğru gelir

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Almanya DBT 'yi indirip akşama atarım telefona..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi ancak farklı bir yenilik varmı changelog a ulaşamadım

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Changelist aynı herhangi bir değişiklik yoktur yalnızca 1 Kasım güvenlik yaması var sanırım..

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.